Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещи...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

    Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
    Ние студентите сме малко шантави хора, правим разни неща, когато отидем на квартира. А в квартира условията не са, както у дома. И за това ще Ви покажа какво сме правили. ...

    Това, което правиш, е не да показваш какво си измислил/направил, а да копираш тук чужди статийки (от комфорт.бг или свежо.нет) от свое име, че пусто така е по-лесно.

    Пък авторът на темата може би е имал нещо друго предвид:

    Предлагам в тази тема да дадем своите идеи как да си изработим нещо сами ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

      Копирам поставям, всеки да се сдобие с съвет.
      От 10000 човека, само 1 да си е направил нещо... сам..... Всеки друг си купува.
      ЗАБРАНЕНО ЛИ Е, копирането на статий? Що пусто, никой не е направил нищо...
      А, това все пак е идея.

      Коментар


      • #18
        От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

        Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
        Копирам поставям, всеки да се сдобие с съвет.
        От 10000 човека, само 1 да си е направил нещо... сам..... Всеки друг си купува.
        ЗАБРАНЕНО ЛИ Е, копирането на статий? Що пусто, никой не е направил нищо...
        А, това все пак е идея.
        Обикновено е забранено да представяш чужди неща като свои. Т.е., когато човек копира нещо, написано от друг, обикновено не пише

        ... за това ще Ви покажа какво сме правили. ...
        Когато показва какво е направил, човек обикновено пуска свои снимки и описва със свои думи. В този форум има достатъчно много примери за това!

        А копирането на статиИ може да бъде и полезно, но не звучи като добра идея да се напъваш да преместиш в тази тема съдържанието на някой сайт тип "направи си сам".
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

          Това което пише... За това ще Ви покажа какво сме направили... Ние с една група сме правили, но сме черпили идеи от тук... Ок, ако е проблем ще снимам всички мой неща който съм направил...
          А и да кажа, че винаги на края на публикацията пише... ИЗТОЧНИК.

          Окей, няма да публикувам нищо тук, че да не се напъна да поставя нещо друго.
          Чакам, публикаций от хора който са направили нещо сами.

          Коментар


          • #20
            От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

            Не се карайте бре другари
            Дори автора си е посочил от къде взема материалите.
            Първоначално публикуван от петър добрев Преглед на мнение
            Ами снимките са събирани с времето от различни източници(включително страници във фб), така че няма как да дам линк ако някой друг има , да даде ... При интерес , ще продължа да поствам различни идеи
            И двамата сте прави, ама няма да се разберете ако не смените тона
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #21
              От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

              Не разбирам какъв е проблемът честно казано... Има хиляди такива идеи из интернет пространството и това е тема, в която да се постнат най-различни на които сме попаднали (или пък ако имаме и свои), като част част от тях ще допаднат на една група от аудиторията , други - на друга. Аз например съм правил някои от нещата, но други пък не са ми били интересни, но те пък може да са интересни на някой друг... Няма как в тази тема да се постнат само лично направените неща, а и да не говорим , че ще е безсмислено, защото аз докато съм ги правил не съм снимал процеса на правене... Най-много да се публикува една снимка с разни обяснения, но мисля , че тези които аз и Димитър сме публикували дават по-детайлна информация за процеса на направата.
              Освен снимките, разбира се, някой може и да сподели някакви трикове за нещо полезно и ефективно в дома...

              Коментар


              • #22
                От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

                Първоначално публикуван от Dimitar.Dimitrov Преглед на мнение
                ... Окей, няма да публикувам нищо тук, че да не се напъна да поставя нещо друго. ...
                А, защо? Публикувай, ама по-добре да си е нещо твое. А чужди статийки, които ги има копирани 1:1 с точките, запетайките и печатните грешки на поне още 10 места ... По-добре посочи на хората източника, та да си четат в оригинал. Хем и на специализираните сайтове статиите са систематизирани по някакъв начин, та човек може и да потърси информация за нещо, което го интересува.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Креативни идеи за неща, които да си направим сами или да превърнем непотребни вещ

                  Това е сайта - http://www.comfort.bg/bg/interesno/%...%B0%D0%BC.html
                  Черпете ифнормация.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X