Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова кухня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова кухня

    Здравейте наскоро се преместих да живея във Варна и искам да си направя нова кухня , но не знам фирми или майстор които може да ми свърши работа затова моля някои да сподели добър майстор от които е останал доволен.

  • #2
    От: Нова кухня

    Имам от София много читав.............
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

    Коментар


    • #3
      От: Нова кухня

      Здравей,и аз съм от Варна и имам много добър майстор казва се Николай(0889/382-325),обади му се, много е свестен човека и работи страхотно

      Коментар


      • #4
        От: Нова кухня

        Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
        Имам от София много читав.............
        Дааа. на мен на село ми прави кухнята майстор от София, много читав, даже е член на форума.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Нова кухня

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Дааа. на мен на село ми прави кухнята майстор от София, много читав, даже е член на форума.
          Ще споделиш ли кой е?
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • #6
            От: Нова кухня

            Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
            Ще споделиш ли кой е?
            Гълъбин Колев.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #7
              От: Нова кухня

              От София съм , но обзавеждам апартамент на клиенти във Варна , кухнята е готова. Август ще закарам столовете и една маса , ако искаш може да разгледаш какво съм направил.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #8
                От: Нова кухня

                Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
                Имам от София много читав.............
                може ли телефона му на лични.Последният който ми прави мебели беше ужасяващ....а в момента мисля да сменям кухня.
                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                GSM +359 895 236 182

                А Rhf +

                Коментар


                • #9
                  От: Нова кухня

                  И аз правя обзавеждане в момента-ако искаш мога да те свържа с моите мебелисти!Много качествено работят!Пищи на ЛС.
                  TLC 120 Prado
                  Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                  Коментар


                  • #10
                    От: Нова кухня

                    Ако пуснете по някоя снимка, ще бъде полезно за много хора. Аз тепърва мисля да правя кухня. Няма нищо налично и никакви мебели. В стаята има за момента една секция, но ще се махне от там. Има оставени 2 тръби за топла и студена вода и тръба за мръсен канал. За мивката е имало замисъл да е отлята, но предполагам че аз ще ползвам една хромникелова.
                    Стаята ми е с размери 4х6. Мисля да отделя кухненското помещение с барплот, а другото да остане маса. От стаята се излиза на тераса с размери 4х3,5. За терасата съм замислил беседка да направя. С кухнята ще се занимавам през зимата. Шкафчетата мисля сам да си ги правя. Разполагам с дървообработващи машини, само материал ще купя.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X