Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Почистване на септична яма

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Почистване на септична яма

    Здравейте
    Трябва да се почисти септична яма на външна тоалетна, селска. Не ми се иска да викам фекалка. Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека даде решение.

    Благодаря предварително

  • #2
    От: Почистване на септична яма

    А като няма фекалка,къде ще изхвърлиш съдържанието?
    Нищо не мога,и нищо не знам...

    Коментар


    • #3
      От: Почистване на септична яма

      Заравяш и кОпа'ш друга.

      Коментар


      • #4
        От: Почистване на септична яма

        Първоначално публикуван от Bounty Преглед на мнение
        Здравейте
        Трябва да се почисти септична яма на външна тоалетна, селска. Не ми се иска да викам фекалка. Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека даде решение.

        Благодаря предварително
        Сега по темата , ти сериозно ли питаш или се ? базкаш или ? се оплаши от цената. п.п. има един бесплатен начин ама от сега да ти кажа много мерише ... два кълъпа мая хвърляш и бегаш ама бегаш в другото село че много мерише тя сама ще се самопочисти..
        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 01-07-13, 19:57.
        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

        Коментар


        • #5
          От: Почистване на септична яма

          Първоначално публикуван от Bounty Преглед на мнение
          Здравейте
          Трябва да се почисти септична яма на външна тоалетна, селска. Не ми се иска да викам фекалка. Ако някой се е сблъсквал с този проблем нека даде решение.

          Благодаря предварително

          Забележително, първи пост в този невероятен форум и ... лайна?!
          Копай нова дупка! И копай до дупка!

          Коментар


          • #6
            От: Почистване на септична яма

            Първоначално публикуван от Bounty Преглед на мнение
            Здравейте
            Трябва да се почисти септична яма на външна тоалетна, селска. Не ми се иска да викам фекалка. ...
            Може да я изгребеш с кофа, или да я взривиш , но си сложи забрадка, да не станеш с „лунички“ .
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • #7
              От: Почистване на септична яма

              Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
              Забележително, първи пост в този невероятен форум и ... лайна?!
              Копай нова дупка! И копай до дупка!
              Ами , аз това се питах ама модовете ми трият постовете сигурно ? много мирише. п.п поне да беше описал на едиколко си метра има мръсен канал или дере .. то Крум виждам че беше в темата и щеше да му даде профисионален одговор ама ей гона.
              Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 01-07-13, 20:17.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • #8
                От: Почистване на септична яма

                Тоя бега бе.
                Утре ще дойде с надут нос...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • #9
                  От: Почистване на септична яма

                  Темата трябва да е на челно място!
                  Залепете я.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Почистване на септична яма

                    Някой пак пусна поредната простотия и очаква голяма порция сеир, не му доставяйте това удоволствие.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Почистване на септична яма

                      Ееее не ... Пет минути седя и се чудя това дето го чета истина ли е ...Има начин колега - ръчно - хващаш кофата и лопата и започваш а "изгребимото" разпръскваш в градината около къщата.Печеиш безплатно изчистване с неустоим натурален аромат!:>>>>>>
                      BMW X6

                      Коментар


                      • #12
                        От: Почистване на септична яма

                        Ползвал съм с успех препарат за биологично разграждане на биологични отпадъци. Струва каквото струва, но лайната стават на немиришеща що годе бистра вода, годна за поливане.
                        Или си купуваш един плик спори за около 80 лв. или намираш кенеф, третиран с препарата и си взимаш в багажника две кофи "жива закваска" или...

                        Наздраве!
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Почистване на септична яма

                          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                          Ползвал съм с успех препарат за биологично разграждане на биологични отпадъци. Струва каквото струва, но лайната стават на немиришеща що годе бистра вода, годна за поливане.
                          Или си купуваш един плик спори за около 80 лв. или намираш кенеф, третиран с препарата и си взимаш в багажника две кофи "жива закваска" или...
                          Наздраве!
                          Би ли споделил какъв препарат си използвал? Ние пробвахме БОСС даже купихме двойна доза и нищо.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Почистване на септична яма

                            Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
                            Би ли споделил какъв препарат си използвал? Ние пробвахме БОСС даже купихме двойна доза и нищо.
                            SUKACLean S/T
                            Важно е да спазваш точно инструкциите, описани в придружаващия ферман.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              От: Почистване на септична яма

                              Абе кво ще се набутва със скъпи препарати, два по-големшки пакета мая и е готов
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X