Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

    Привет колеги, проучвам и търся някой, който може да ми направи метална врата по поръчка, за апартамент. За София става въпрос? Нямам вяра на случайни и незнайни фирми които изработват метални врати и решетки...

    Благодаря Ви предварително за препоръките

  • #2
    От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

    Колегата edoors . Той е човекът за тая работа.
    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
    -----------------------------------------------
    Питието определя съзнанието....
    -----------------------------------------------
    0887770735

    Коментар


    • #3
      От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

      Благодаря Ви колеги, за бързата реакция, колега ми писа и на лични пак с препоръка за колегата edoors, писах му на лични и чакам включване и оферта

      Коментар


      • #4
        От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

        Привет колеги, вчера ходих до магазина на колегата edoors, за съжаление не могат да ми свършат работа тъй като предлагат луксозни и красиви блиндирани врати.... , тук става въпрос да сложа втора врата, като тези в мазетата но противозломните, на първата снимка е моята блиндирана врата, тя ще си стои, а на втората снимка е усилената и проста като конструкция 2-ра врата която искам да монтират допълнително. Знам че няма врата която не може да се отвори, но втората врата е предимно за защита от аматьори, наркомани и т.н. да ги затрудня най-малкото, не дай Боже при опит.
        Препоръчайте ми човек който може да ми я изработи от 1.5-2 мм ламарина-двустранно и яка външна каса да се захване към основната блиндирана ми врата от първата снимка. Основната ми врата си се отваря навътре, и втората ще се отваря навън.

        Ето и снимките: Основната ми врата
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vrata1.JPG
Прегледи:1
Размер:20.9 КБ
ID:5498621

        И на втората снимка, такъв тип за втора метална силова врата.



        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Врата.JPG
Прегледи:1
Размер:8.0 КБ
ID:5498622
        Последно редактирано от Еделвайс; 04-07-13, 09:22. Причина: пояснение

        Коментар


        • #5
          От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

          Колега, малко не е точно в отговор на въпроса ти, но при тъста остана една метална врата след ремонт на апартамент, вратата е "кремиковска" както той я нарича, изглежда доста стабилна, но е без каса. Знам, че на времето в кремиковци са правили метални врати по стандартен размер за панелно жилище. Та ако искаш и ако намериш кой да ти направи каса - може да се разберем да минеш да я видиш и да си говорите за цена. (вратата доста прилича на тази от втората снимка, има си отвори за 2 брави)
          Поздрави.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • #6
            От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

            Щом не е за Гената това, ти пращам ЛС.

            Коментар


            • #7
              От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

              Здравей колега, преди доста време ми се наложи да слагам такава врата върху съществуваща дървена каса. Човека се намира във кв. Красно село. Другата седмица след четвъртък ще съм в софия и мога да отида да питам. Ако ти е спешно мога да ти обясня къде се намира на ЛС

              Коментар


              • #8
                От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

                Данчо е твоя човек.
                Ама попитай на 0878 842 669.
                Прати му много здраве от Пенчо.

                Коментар


                • #9
                  От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

                  Каква сигурност търсиш,щом пантите на външната врата са ти открити отвън ?

                  п.п Нямам много опит с правенето на врати основно за лично ползване,обаче имам много (ежедневно) опит с отварянето на врати !
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • #10
                    От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Каква сигурност търсиш,щом пантите на външната врата са ти открити отвън ?

                    п.п Нямам много опит с правенето на врати основно за лично ползване,обаче имам много (ежедневно) опит с отварянето на врати !
                    Относно откритите панти, според мен, те са уязвими когато вратата е отворена или при открита и неподходяща каса, при затворена врата и подходящ профил на касата, и при наличие на задни вътрешни щифтове, задържащи вратата към касата и стандартните заключващи точки, защитават самата врата да не може да се отвори лесно и при махнати панти...., да не говориме че който и да се опита да реже пантите, или с кози крак който няма да има как да подпъхне при направата на правилния профил на касата, ще се вдигне достатъчно шум и загуба на ценно време и да се дигнат съседите да алармират, все пак вратата няма да е в мазата.

                    Много пъти съм казвал, няма врата която да не може да се отвори, но има врати които биха отнели повече време и трудност най-вече при аматъори и наркомани не дай си Боже. Всеки един професионалист ще отвори коя да е врата ако има нещо много ценно да се краде и то ако е проучил или узнал..., в моя случай е за срещу аматъори, да не се случва....

                    Какво би предложил да е вратата като конструкция, не е никакъв проблем да ми направят вратата със скрити панти?
                    Последно редактирано от Еделвайс; 05-07-13, 19:23. Причина: Допълване

                    Коментар


                    • #11
                      От: Изработка на метална врата по поръчка, за апартамент

                      Благодаря Ви колеги, за предложените фирми и на ЛС, избрах вече фирма, момчетата се оказаха много точни, дойдоха в точен час, взеха ми размери, обсъдих дебелината на листовете и т.н. Направихме и договор. Живи и здрави скоро ще ми я направят че ще е изцяло поръчкова и ще Ви кача снимки на вратата като я монтират

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X