Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лед осветление!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лед осветление!!!

    Имам нужда от магазин в който да ме консултират, какви и колко ЛЕД лунички на 220в да си купя за вграждане в окачен таван.
    Височината която ми се получава е 6-7см максимум.
    Не е проблем да вляза в първия магазин, но понеже знам, че всичко е китайско, то поне да е от по-качественото.

    Мнооо съм бос, дори ми трябва и ел, техник който да ги монтира, естествено срещу заплащане.
    Става въпрос за събота, или най-късно в неделя......тоест за вчера.

    Очаквам въпроси...

  • #2
    От: Лед осветление!!!

    Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
    Става въпрос за събота, или най-късно в неделя......тоест за вчера.

    Очаквам въпроси...

    Згазил си май!!!


    п.п. Отивам при Дедо на рожден ден ще му кажа да ти звънне ако може де, да ти каже от къде пазарува за магазина си,ходил съм с него в един много качествен магазин в кв.Емил Марков над 6-сто РПУ ако не се бъркам нещо де,УСПЕХ.
    Не е важно какво караш, а как го караш !

    Коментар


    • #3
      От: Лед осветление!!!

      Ванка има и по къси дори,днес купувах и мерих,около 5,5 см излизат с буксата и кабела,но марката не помня,купих само една за мостра да меря какви дупки да пробивам.Имаше ги в бяло и студено бяло-2W,4W,5,5W и 6,5W.Цената на луничката-2W и тялото за вграждане общо 9,20.Продавача ми е приятел и ми ги препоръча тия,но марката мога да ти я кажа чак утре.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #4
        От: Лед осветление!!!

        Izchezna mi kirilicata, izvinyavam se, Vanka, obadi se na Rusev ot 2R. Vsichko shte ti razkaze.
        Проимах кирилица - та идеята ми е да се обадиш на наш съфорумец - Руси Русев от Пловдив, той и собственик на 2R. Поне парите ще останат във форума, а и разбира повече от мен и теб взети на квадрат.
        Последно редактирано от maystor; 06-06-13, 17:43.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Лед осветление!!!

          Аз съм фен на ЛЕД лампичките и у дома в хола съм със такива лунички.На 220 волта са ама не знам ква марка бяха.
          Имам ги може би от повече от две години и съм много доволен.Не ми е горяла нито една,за разлика от онея енергоспестяващите.
          Със тях няма надделяване,бактисах да ми горят.Страхотна гадост,като идеш да направиш рекламация ,те гледат като звяр !!!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X