Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Топлоизолация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Топлоизолация

    Много навременна критика!След три години!Тоя Сашо да не е сменил аплоато!Пък не съм забелязал Айсрънър нещо да се крие....явно ти нещо криеш в параметрите на сделката!
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #77
      От: Топлоизолация

      Три години са напълно достатъчни за да му порасне работата на ''Българина" !
      Познавам много такива.

      Коментар


      • #78
        От: Топлоизолация

        Извинявам се най искрено на колегата писал по-горе, въпреки че не мога да го разпозная под това име и с единствената му публикация в offroad-bulgaria.
        Критиката е съвсем навременна, действително екипа ни е плътно зает за няколко седмици напред и предвид есенното време, което влияе допълнително на графика не мога да поема ангажимент.
        Старая се да обяснявам това ясно на всеки клиент през този сезон още при телефонен разговор и също при извършване на оглед. Старая се също да спазвам сроковете след подадена оферта.
        Още веднъж се извинявам за причиненото неудобство.
        Последно редактирано от icerunner; 05-10-15, 13:15.
        Technical Rescue Direct - life lies in courage
        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

        Коментар


        • #79
          От: Топлоизолация

          Аз само да вметна, че и при мен Сашо не започна веднага, но коректно ми каза че е зает, даде ми срок и се включи в него. Всеки е свободен да не го чака, но и да се знае, че правейки изолация в края на лятото, винаги ще е на зор, щото тогава се сещат всички.
          Сигурен съм, че ако му се обяда май месец, графика ще е по-лек.

          И един съвет, слушайте го относно калкулацията не само на квадрат, а и за влагане на материали, щото при мен срещу 200 лева повече, получих точно двойна дебелина. Иде реч за почти 40 квадрата изолация.

          Коментар


          • #80
            От: Топлоизолация

            Здравейте искам да споделя и похваля един човек на име Иван. Не сме и предполагали, че тази крива стена, която изолирахме може да придобие такъв прекрасен вид.
            Всички останали който идваха и обещаваха да изпълнят задачата само отлагаха и ни мотаха. След проучване и разпитване открихме правилният човек, можете да го намерите на този телефон 0895025218

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X