Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво да предпазя стената?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С какво да предпазя стената?

    Малко тъпа тема,ама не ми идва нищо на ум и се надявам някой да даде малко акъл. Направих ремонт и сега търся някакво решение на следния проблем.
    Кучето,като ни чуе,че се прибираме скача да отваря вратата,щото явно няма търпение... и не всеки път цели дръжката и драска стената.Вече успя да я изрони и ме притеснява,че ще тръгне нататък надраното. Някаква идея,какво да залепя около касата на вратата?Като скача да не дращи? Върти ми се в главата нещо гумено примерно,което е около дръжката само... ама немога точно да си го формулирам в главата...

  • #2
    От: С какво да предпазя стената?

    Метална решетка с токова система тип електрическа ограда. Няма да го убие, и като чуе да се отваря вратата ще е под дивана.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      От: С какво да предпазя стената?

      Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
      Малко тъпа тема,ама не ми идва нищо на ум и се надявам някой да даде малко акъл. Направих ремонт и сега търся някакво решение на следния проблем.
      Кучето,като ни чуе,че се прибираме скача да отваря вратата,щото явно няма търпение... и не всеки път цели дръжката и драска стената.Вече успя да я изрони и ме притеснява,че ще тръгне нататък надраното. Някаква идея,какво да залепя около касата на вратата?Като скача да не дращи? Върти ми се в главата нещо гумено примерно,което е около дръжката само... ама немога точно да си го формулирам в главата...
      Сложи по-дебел тапет с цвета на стената.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: С какво да предпазя стената?

        Освен камък ,друго дето да не се надраска от ноктите на кученце не се сещам.В къщи вратите са със следи от нокти , които лакирането малко ги замаскира. Като живееш с куче не трябва да се вталясваш за дреболии.
        емил златков
        паджеро 2.5тд
        ве стром 650

        Коментар


        • #5
          От: С какво да предпазя стената?

          Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
          Освен камък ,друго дето да не се надраска от ноктите на кученце не се сещам.
          Ламарина !
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: С какво да предпазя стената?

            Идеята е да стане хубаво и практично Иначе до ламарина, или парче от ламинирания паркет,който ми остана да го залепя с нещо ... и сам ми идват такиа хубави идеи Иначе ако всичко беше мега избушено от кучето,а и то постоянно ако правеше бели нямаше да се втелясвам.. ама тия драскотини ми вадят очите се там гледам... иначе никакви др. мизерии не ми прави

            Коментар


            • #7
              От: С какво да предпазя стената?

              Може да се залепи корк, не само на вратата, но и на стените в коридора, на определена височина. Има го в различни дебелини и изглежда добре.

              Коментар


              • #8
                От: С какво да предпазя стената?

                Ламарината беше апостроф към предложението за камък и майтап.
                Има всякакви облицовки за стени, различни от мазилка и тапет, то има и една мазилка, дето кучо няма да може да я дере.
                От там насетне ти си избери.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • #9
                  От: С какво да предпазя стената?

                  Имам спомен,че съм виждал някъде едни камъни с които облицоват разно колони
                  Ама не от тия големите груби камъни за външна облицовка... а едни... а бе мн.симпатични на квадратчета... те даже май са за баня... като на тарикатските басеини. Та незнам дали няма да стане грозно целия контур на касата на вратата да се облицова с нещо такова... ама незнам издържат ли на такива напъни кучешки

                  Коментар


                  • #10
                    От: С какво да предпазя стената?

                    Според мен ще издържат, освен това ги има в различни цветове .
                    емил златков
                    паджеро 2.5тд
                    ве стром 650

                    Коментар


                    • #11
                      От: С какво да предпазя стената?

                      А под камък имах в предвид гранитни плочи.
                      емил златков
                      паджеро 2.5тд
                      ве стром 650

                      Коментар


                      • #12
                        От: С какво да предпазя стената?

                        Гранита е скъп..
                        Има един хубав, хлъзгав и лъскав гранитогрес, като онази снимка дето беше пуснал по-рано за една илюзия(стъклена маса, ако се сещаш)..
                        Че, обканти си вратата с това, хем ще е красиво, хем ще ти върши работа..

                        Коментар


                        • #13
                          От: С какво да предпазя стената?

                          Баси и екзотичните предложения... Ако ще е екзотично - ето ти още едно - HPL... или еталбонд...

                          Сложи един ламел от ламината и си пий ракията и ич да не ти пука...
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X