Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

    До един месец трябва да си преместя офиса, че "бунгалото" в което сме сега не може да се мести, а пък продадоха парцела

    Търся фирма, която прави такива неща в завършен вид готов за ползване - площта, която ми трябва е с размери приблизително 5х6 метра (2 малки контейнера един до друг биха свършили работа 6х2.40м са доколкото си спомням). Ще трябва да има прозорци и WC.

    Очаквам предложения от изпълнител или препоръки за изпълнител от доволни клиенти... Може и на ЛС, ако споменаването на фирми ще се счете за реклама...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    От: Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

    на околовръстното има една фирма (всъщност има 3 магазина в София и един в Пловдив) само реклами съм виждал, нямам лични наблюдения, но пък изглежда голяма сериозна фирма "топ хаус" Моля да не се приема като реклама, нямам нищо общо с фирмата, просто съм им виждал складовете по околовръстното.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • #3
      От: Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

      Сори. Разпуснал съм си монтажниците иначе за нула време щях да ти врътна каквото искаш с дървено-скелетна конструкция...
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • #4
        От: Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

        Направи едно кръгче по околовръстното и ще видиш и готови такива. За да имаш тоалетна не трябва ли да има връзка с канализацията? Ще трябва да се връзва или искаш химическа такава.
        Като излизаш по Ботевградско от София, преди да пресечеш околовръстното, погледни вдясно. Ще видиш къщите и контейнерите.

        Коментар


        • #5
          От: Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

          За ориентиране в цената.
          След седмица ще почвам подобен офис.Метална конструкция със сандвич панели.
          7х4 метра.Договорил съм цена 10800 с ДДС. Без санитарен възел.

          Не си предлагам услугите.В София не обичам да работя...
          ........................
          Иван Маринов
          CRF 250 X
          Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

          Коментар


          • #6
            От: Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

            благодаря на всички, които се отзоваха! Започвам да проучвам фирмите...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              От: Преместваем офис от контейнери или друг тип - търся!

              днес пообиколих и общо взето 2 фирми със сходни цени съм отсял като най-перспективни - Топхаус и Виталбокс... и при двете цените са диапазона на 9000лв за 2 20 футови /6,00х4,80м/...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X