Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къщата 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Къщата 2

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4642.JPG
Прегледи:1
Размер:101.3 КБ
ID:5619654

    Коментар


    • От: Къщата 2

      Приказка!
      Няма ли опасност снегът от покрива на пристройката в дясно да просмуква в стената?

      Коментар


      • От: Къщата 2

        Чичи ....ехо...да не те е изяла мечката ,че нещо темата ти пресъхна?Или котка ти изяде мишката!

        пс.Или си изкопал мазе на тая хижа,ударил кьоравото с гърнето и очите са ти станали на понички и немойш да натискаш копчеата

        Коментар


        • От: Къщата 2

          Да окамениме двора !

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_4998.JPG
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5665634

          Коментар


          • От: Къщата 2

            Вече е със 8см по дебела.Къщата де !!!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5199.JPG
Прегледи:1
Размер:93.3 КБ
ID:5681912

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5200.JPG
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5681914

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5201.JPG
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5681917

            Да попитам само?Спрял съм се на драскана мазилка Ангро-бюджетен вариант.
            Някой от аудиторията работил ли е със такава мазилка.
            Има ли някакави особенности ?

            Коментар


            • От: Къщата 2

              С добро впечатление съм от материалите на тая фирма
              Работя с тях тук в Панагюрище.
              За драсканата, не мога да кажа.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • От: Къщата 2

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5304.jpg
Прегледи:1
Размер:104.7 КБ
ID:5699617

                Коментар


                • От: Къщата 2

                  Красива къща, браво за мерака

                  Коментар


                  • От: Къщата 2

                    Супер е станала къщата

                    Иначе тея подпори на терасата какво мислиш да ги правиш? Не вярвам така да ги оставиш
                    Nissan Terrano 2.7 TDi
                    ----------------------------
                    Нещо което работи - не се пипа!

                    Коментар


                    • От: Къщата 2

                      С какво е обработена ламперията, за да добие такъв цвят и за една година има ли разлика?
                      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                      Коментар


                      • От: Къщата 2

                        Браво пич ! И аз съм пред същата дилема ! Сега на пролет почвам ! Но се чудя тавана със дървена конструкция ли да го правя или да лея бетона плоча? Като при мене, къщата ще е на един етаж и тавана е около 120м2 ~20мх6м !Ако не е тайна всичкия дървен материал нов ли е и грубо колко м2 е твоя ! Евентуално като пари какво излиза !

                        Коментар


                        • От: Къщата 2

                          Първоначално публикуван от tatii Преглед на мнение
                          Браво пич ! И аз съм пред същата дилема ! Сега на пролет почвам ! Но се чудя тавана със дървена конструкция ли да го правя или да лея бетона плоча? Като при мене, къщата ще е на един етаж и тавана е около 120м2 ~20мх6м !Ако не е тайна всичкия дървен материал нов ли е и грубо колко м2 е твоя ! Евентуално като пари какво излиза !
                          За тавана не мога да разбера какво имаш впредвид.Таван етаж две,или покрив.
                          Бетон може да се положи и на двете места.По принцип моето мнение е че, бетона е нещо което е по здраво и със дълъг живот,никаква поддръжка и понася доста наши грешки и нехайства.От друга страна пък е студен и мрачен и се доближаваме към градското всекидневие от което искаме да избягаме именно със селките къщи.
                          Дървото е много по красиво,живо или каквото там си го наречеш обаче,трябва да се импрегнира, лакира и водата и слънцето го убиват постепенно.Изисква грижи-на няколко години да го мазондриш с нещо.
                          Аз бях тръгнал по начин който да избегна бетона съвсем,но се оказа че,не беше по силите ми.И пак прибегнах до бетона но, се помъчих да го поскатая малко и, ще работя още в тази насока.
                          Относно дървения материал не съм смятал много но около 10 кубика фасониран материал което може да се сметне лесно.
                          Успех все пак и, дано не ти умира мерака че,тогава всичко отива на кино !
                          То всичко зависи от $$$$.

                          Коментар


                          • От: Къщата 2

                            "За тавана не мога да разбера какво имаш впредвид.Таван етаж две,или покрив "

                            Здравейте ! Идеятя е таван/покрив ! 2-ри етаж не е добре има много стъпала ! А на дърти години и 1-но стъпало е много !
                            Покрива ще е 2-скатен !Идеално се нарежда, няма чупки ,улами !Горе на билото само ще е с капаци !
                            Но повече ме влече бетона ! А пък отвътре ще го поукрася със импрегнирани греди !
                            Голям кеф е сега със снега ! Ако не Ви спамя темата ще кача снимки другия път !

                            Коментар


                            • От: Къщата 2

                              Първоначално публикуван от tatii;2906001[COLOR=#000000
                              Голям кеф е сега със снега ! Ако не Ви спамя темата ще кача снимки другия път ! [/COLOR]
                              Отвори нова тема и споделяй,ще е интересно за всички и, ти ще се забавляваш.
                              Иначе моята тема е отдавна оспамена !

                              Коментар


                              • От: Къщата 2

                                ОК

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X