Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой има ли Kaercher 2.08?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой има ли Kaercher 2.08?

    Здравейте,

    имам въпросната водоструйка, но текна. Помпата е пласмасова, но набихме метални цилиндри от бронз и взехме нови K-маншети. Обаче се оказа, че има и пукнатина в корпуса, която не съм сигурен как се е появила и тече от там. Всичките усилия останаха напразни. Някой ако има въпросната машинка, няма значение дали е изгоряла, течаща да ми пише. Стига корпуса да е здрав външно. Ето снимки: http://img130.imageshack.us/img130/1889/k208realgw7.jpg

    Не знам дали е подходящ раздела, искам колкото се може повече хора да видят темата.

  • #2
    От: Някой има ли Kaercher 2.08?

    А да си я оставял в гаража при минусови температури?
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #3
      Да, имах такава. След година време работа протече. Пластмасов корпус на помпата. Питах дори и производителя, отговора беше в смисъл - за такива пари толкоз. Прежалих 5-600 лв и си взех една водоструйка от по-висок клас.
      LZ1AIV

      Коментар


      • #4
        От: Някой има ли Kaercher 2.08?

        Аз имам подобна. Даже подозирам, че вътре е същата, само дето моята стои права.
        И на мен миналата зима ми се случи подобно, но при мен корпуса остана здрав, гуменото уплътнение беше изплюто навън от леда. Разглобих, наместих го на мястото му, и всичко си работи.
        Та виж да не би да е и при теб така.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          От: Някой има ли Kaercher 2.08?

          Не съм я оставял при минусови температури, не знам как е станало това. Спукано е на извивката на тръбата за високото налягане. Няма оправяне, понеже 100 атм не се задържат лесно.
          Питах за помпа - искат повече пари от за цяла водоструйка.
          Яд ме е че я разстъргах на координат за да извадя старите втулки и уплътнения, стъргах нови бронзови втулки, а сега тече от спуканото. Иначе цилиндрите държат.
          @asenv Пазиш ли твоята? Ако можеш да ми дадеш помпата, ще си платя разбира се, искам да я възстановя, за да не ми е на халос цялата работа. Да си бях купил нова, но съм се заел, поне да го докарам до край.

          Коментар


          • #6
            За съжаление не е на мястото, където обикновено оставям подобни неща. Което означава, че е изхвърлена. Съжалявам.
            LZ1AIV

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X