Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прозрачни завеси - от къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прозрачни завеси - от къде?

    Напоследък заведенията заграждат външните си маси с дебели прозрачни завеси (найлони ?). Мисля да оградя с него летния навес на вилата. Не знам как се казват и вероятно за това не ги намерих в Гугъл. Та: знае ли някой как се казва този материал и от къде да го купя евтино?
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

  • #2
    От: Прозрачни завеси - от къде?

    Ветроопорни завеси. Може да се монтират с тип копчета или на ос и се движи с манивела. В долния край се закача на 2 куки и после се изпъва. Става почти като стъкло.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от barzashki; 05-12-12, 18:52.
    GSM 0877 08 99 19
    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

    Коментар


    • #3
      От: Прозрачни завеси - от къде?

      Това дали държи на клони и кал? Мисля да сложа някакъв по-мек материал вместо плексиглас по прозорците на витарата. Онзи ден като полегнах на врата се счупи и дясното стъкло отзад. Ако беше нещо меко-нямаше да има никакви поражения.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Прозрачни завеси - от къде?

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Това дали държи на клони и кал? Мисля да сложа някакъв по-мек материал вместо плексиглас по прозорците на витарата. Онзи ден като полегнах на врата се счупи и дясното стъкло отзад. Ако беше нещо меко-нямаше да има никакви поражения.
        На стария Ровър съм с такова на гюрука. За 12 години не се е скъсало.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Прозрачни завеси - от къде?

          Направил си го супер, браво! И моята идея е такава. Колко пари ти струваха стените?
          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

          Коментар


          • #6
            От: Прозрачни завеси - от къде?

            Кристал .
            Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
            Grand 3.1TD
            0898 620 306 Стоян

            Коментар


            • #7
              От: Прозрачни завеси - от къде?

              А намира ли се на по-малки размери?
              Като за прозорци на витара например
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Прозрачни завеси - от къде?

                Ако това на покрива е поликарбонат - конструкцията под него е неправилна.
                Поне от снимките не се виждат напречни греди.
                ........................
                Иван Маринов
                CRF 250 X
                Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

                Коментар


                • #9
                  От: Прозрачни завеси - от къде?

                  Първоначално публикуван от pimax Преглед на мнение
                  Ако това на покрива е поликарбонат - конструкцията под него е неправилна.
                  Поне от снимките не се виждат напречни греди.
                  Ако е, защо да не е правилна конструкцията? Какво означава "правилна конструкция"?
                  Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Прозрачни завеси - от къде?

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    А намира ли се на по-малки размери?
                    Като за прозорци на витара например
                    Търси "Вералит". 3мм дебелина е супер - удароустойчив и доволно гъвкав. След близки срещи с клони и кал се драска, но е по-лек от стъкло и в пъти по-здрав.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Прозрачни завеси - от къде?

                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      Направил си го супер, браво! И моята идея е такава. Колко пари ти струваха стените?
                      Това е на клиент. Ако ми кажеш размери и най добре и снимки, може да го сметнем.
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • #12
                        От: Прозрачни завеси - от къде?

                        Ебаси,верно ли? От една седмица съм пуснал същата тема.. и никой.. нищо братче,а ся... Как и да е
                        Колега,аз съм поръчал такива завеси за вилата от една фирма от София.Момчето ми се стори много свестно,ще видим след монтажа.Срок са ми дали една седмица,за изработката и монтирането.Като ги направят ще снимам и ще кажа доволен ли съм или не.По въпроса за евтиното... на мен ще ми излезе 1300 лв. ,като височината ми е 3.5 а дължината 7 и нещо.Отделно ми го оскъпява конструкцията,че се били навивали и ще ми правят и вратичка. Ако те интересува нещо по-конкретно питай.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Прозрачни завеси - от къде?

                          Първоначално публикуван от fnqkhhhzzz Преглед на мнение
                          на мен ще ми излезе 1300 лв. ,като височината ми е 3.5 а дължината 7 и нещо.
                          Цената е добра, но не ми се струва, че тази ширина е добро решение. Ако е на две части по 3.5 м. ще може да се изпъне по хубаво.
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • #14
                            От: Прозрачни завеси - от къде?

                            Да да,определено няма да е цяло платното. Дадох просто ориентировъчните ми размери,за да добие човека представа за нещата.Междодругото аз като питах за цената,ми обясниха,че принципно не го изчислявали на квадрат,но грубо ако така го смяташ излизало около 40 кинта.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Прозрачни завеси - от къде?

                              Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
                              Ако е, защо да не е правилна конструкцията? Какво означава "правилна конструкция"?
                              Не става дума за ветроупорните завеси ,те са донякъде добре, макар, че би трябвало, отстрани да се закопчават към дървените колони,за да е пълноценно предназначението и използването им!
                              Но поне от снимките,доколкото се вижда на тях и аз съм на мнение ,че в случая има грешка /конструктивно/, а камо ли покрито с поликарбонат!
                              Първо ,не виждам никакъв наклон на покривната конструкция, второ както калегата спомена, за напречни гредички, трето отпред и отстрани, не се вижда да е "опушено" между гредите!
                              Ако е визуална измама добре ,иначе при повече сняг ,дъжд и силен вятър-всяка година нови плоскости, а и евентуално нови завеси ако нямат закопчаване!
                              Последно редактирано от emicha1; 05-12-12, 20:41.
                              / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X