Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

    Търсим тази част на пералня?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K009.jpg
Прегледи:1
Размер:126.2 КБ
ID:5987004Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K010.jpg
Прегледи:1
Размер:117.3 КБ
ID:5987005Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K011.jpg
Прегледи:1
Размер:119.0 КБ
ID:5987006Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K012.jpg
Прегледи:1
Размер:114.2 КБ
ID:5987007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K013.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5987008Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K014.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5987009Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K015.jpg
Прегледи:1
Размер:111.7 КБ
ID:5987010Натиснете снимката за да я уголемите

Име:K016.jpg
Прегледи:1
Размер:112.5 КБ
ID:5987011

  • #2
    От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

    Пробвай се тук http://www.tehcomservis.com/forum/
    емил златков
    паджеро 2.5тд
    ве стром 650

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

      Кое по-точно се търси , защото си снимал кожуха, барабана и това вентилатор на сушилнята ли е какво не мога да разбера ?
      088455338две
      "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
      Джамбазов 2010г..

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

        Строшената, от сн. 7 и 8.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

          Водят го барабан, за пералня. Тези снимки ми пратиха, тези неща търся... Който има такава част или който знае къде може да се намери и да я пратят на адрес ще е доста добре.

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

            10 години пръсках пари с един Уирпул и накрая взех на жената едно Деу,8 килца,с някакви сребърни йони,на изплащане .Сега не ни стигат просторите.За тия години дадох пари за една нова.
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

              И мен ми се струва, че за смяна на барабан ще ти вземат една торба пари. Ако пералнята е по-стара от 6-7 години по-добре нова, задължително 5 години гаранция, че и новите са малко кекави.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                10 години пръсках пари с един Уирпул и накрая взех на жената едно Деу,8 килца,с някакви сребърни йони,на изплащане .Сега не ни стигат просторите.За тия години дадох пари за една нова.
                До някъде така до някъде не,ма какво да правим почти всички сме тъка,пари за ремонт все се намират но за нова няма.И накрая като се удари калема си дал пари за нова,ма пустата му сиромашия като все ги няма на куп тия пари.
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                  Тъпия казан може да става и от друг модел Whirlpool.Колега в друга тема го подари.Та евентуално да се мисли и в тази посока.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Тъпия казан може да става и от друг модел Whirlpool.Колега в друга тема го подари.Та евентуално да се мисли и в тази посока.
                    То само с казан няма да мине.За да го счупи е имало тангенциално биене,т.е.лагери.Да пробва да сложи нови лагери,остта е отишла ,ще трябва стругар,втулки ,допуски,едни пари.Всичко това съм го минавал точно с тия перални.Затова нова,това е .
                    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                      Върпул и аз го минах,през лагери,семеринга на оста и амортесьори.
                      HONDA DOMINATOR 650
                      ОРЕЛ ASTRA
                      РСПБЗН-Приморско

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                        Нищо му нема на Рълупула , само че не мога да знам на всеки модел какъв е казана. По снимки трудно ще стане ако си го виждал ела да ти отворя гаража кажи кой е твоя.

                        Звънни ми ако искаш утре по телефона обаче ако казана не е тук трудно ще ти свърша работа.
                        088455338две
                        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                        Джамбазов 2010г..

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                          Тази джаджа е тука в Хасково, ходихме на две - три места питахме, но нямат... Живко, ти да не би да имаш нещо подобно?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с пералня - Whirlpool AWE 7516

                            Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
                            То само с казан няма да мине.За да го счупи е имало тангенциално биене,т.е.лагери.Да пробва да сложи нови лагери,остта е отишла ,ще трябва стругар,втулки ,допуски,едни пари.Всичко това съм го минавал точно с тия перални.Затова нова,това е .
                            За да го счупи така се е отворила по време на центрофугиране. А се е отворила, защото или е защипана дреха при слагането или някоя от дрехите е имала кукичка (като например панталоните на колана), която се е закачила по време на прането и от тежестта и се е дръпнал капака надолу. Няма лечение, само смяна, но ако търсиш нови, цената няма да е под 300 лева. Затова по-добре си купи нова пералня. Аз имам подобна от 9 години и единствения проблем и беше, че протече около скобата на маншона още докато беше в гаранция. С малко силикон и достягане не е мръднала досега, а се пуска всеки ден, понякога и по 2-3 пъти.
                            Последно редактирано от kuzdov; 23-10-12, 02:01.
                            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                            Неизвестен мъдрец

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X