Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кърти, чисти и извозва?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кърти, чисти и извозва?

    Някой ползвал ли е такава фирма и да е останал с добри впечатления от нея?

    Имам известно количество разрушителни действия, които трябва да се извършат в един апартамент (София) и да се ликвидират непосредствените последици от тях.
    Имам също и няколко изисквания към евентуален изпълнител, на които много държа като: работата да се свърши бързо, за да тормозя минимално комшиите, да не окепазат и да си почистят общите части след изхвърлянето на отпадъците, и не на последно място - да не искат майсторски надници за обща работа.

    Гледам в интернет има доста обяви на подозрително сходни условия и с удоволствие бих приел конкретен съвет за предпочитане или избягване на конкретни изпълнители.

  • #2
    От: Кърти, чисти и извозва?

    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
    и не на последно място - да не искат майсторски надници за обща работа.
    Имай в предвид че работата поне на къртещия си е принципно за доста сериозна надница. След 10-ина години интензивна такава работа си тотална развалина (не говоря за мъкненето, а само за къртенето). В тоя смисъл - важното е да свършат бързо и без размотаване. Читави такива могат да "обработят" средностатистически апартамент за ден, да изнесат квото трябва, и да започнеш "на чисто" с изграждането.

    Аз съм ползвал, ама отдавна. Важното е предварително да ти кажат за колко време ще свършат и да се разберете предварително за кинтите.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Кърти, чисти и извозва?

      Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
      Някой ползвал ли е такава фирма и да е останал с добри впечатления от нея?

      Имам известно количество разрушителни действия, които трябва да се извършат в един апартамент (София) и да се ликвидират непосредствените последици от тях.
      Имам също и няколко изисквания към евентуален изпълнител, на които много държа като: работата да се свърши бързо, за да тормозя минимално комшиите, да не окепазат и да си почистят общите части след изхвърлянето на отпадъците, и не на последно място - да не искат майсторски надници за обща работа.

      Гледам в интернет има доста обяви на подозрително сходни условия и с удоволствие бих приел конкретен съвет за предпочитане или избягване на конкретни изпълнители.
      Ние сме фирма за ремонти и обзавеждане и когато къртенето е по-малко като обем, си го правим сами. Но за сериозни обеми къртене на стени, комини, колони и стенни и подови керамични облицовки, ползваме услугите на колега, който само с това се занимава. Доволна съм от работата им, бързи са и се съобразяват с изискванията за тишина в определените часове. Работят ударно до 14ч. с машините, а от 14 до 16 ч пълнят чували и изнасят боклука. Разбира се всичко зависи от договорката. Може само да къртят, може да изкъртят и напълнят чувалите, може да изкъртят, напълнят и изнесат отпадъка, а предлагат и извозване. Мога да дам координати на шефа, ако имате интерес. Цената може много точно да се договори по телефона, ако можете да дадете горе-долу точни количества - квадратури на това, което трябва да се кърти и да се уточни колко е тухла, колко е бетон, плочки, мазилки, замазки, цокъл.

      Коментар


      • #4
        От: Кърти, чисти и извозва?

        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
        Някой ползвал ли е такава фирма и да е останал с добри впечатления от нея?

        Имам известно количество разрушителни действия, които трябва да се извършат в един апартамент (София) и да се ликвидират непосредствените последици от тях.
        Имам също и няколко изисквания към евентуален изпълнител, на които много държа като: работата да се свърши бързо, за да тормозя минимално комшиите, да не окепазат и да си почистят общите части след изхвърлянето на отпадъците, и не на последно място - да не искат майсторски надници за обща работа.

        Гледам в интернет има доста обяви на подозрително сходни условия и с удоволствие бих приел конкретен съвет за предпочитане или избягване на конкретни изпълнители.
        Всичко което изискваш е нормално.Само с общите надници донякъде не е така.Общите работници си имат нужда от контрол,щото могат да свършат поразии,дето ще ти отворят беля за много повече пари.Зависи и какво ще се кърти и дали трябва да се мисли.Обикновено поради изненади ,в движение се налага да се взимат решения.Не би било подходящо да събереш n-хора с еднакви надници за общи работници.

        Коментар


        • #5
          От: Кърти, чисти и извозва?

          Ние наскоро къртихме баня с голяма чугунена вана. Майстора който щеше да прави всичко накуп, такава цена даде само за извозването на боклука, че се наложи да търсим фирма за къртене и извозване. Хората които наехме, нестига че взеха за цялата работа толкова колкото той искаше само за извозването, но всичко си почистиха и дори по-бързо от очакванията ми свършиха работата. Друго добро впечатление ми направи, че си казаха още в началото колко ще ми струва всичко, пък ако се била закучила работата си било за тяхна сметка... Пазя им координатите, че много ремонтни работи ни чакат още, пък ни хареса как работят.

          Коментар


          • #6
            От: Кърти, чисти и извозва?

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            Някой ползвал ли е такава фирма и да е останал с добри впечатления от нея?

            Имам известно количество разрушителни действия, които трябва да се извършат в един апартамент (София) и да се ликвидират непосредствените последици от тях.
            Имам също и няколко изисквания към евентуален изпълнител, на които много държа като: работата да се свърши бързо, за да тормозя минимално комшиите, да не окепазат и да си почистят общите части след изхвърлянето на отпадъците, и не на последно място - да не искат майсторски надници за обща работа.

            Гледам в интернет има доста обяви на подозрително сходни условия и с удоволствие бих приел конкретен съвет за предпочитане или избягване на конкретни изпълнители.
            От къде си, колега?
            Когато ти се стори висока цената може сам да организираш дейността. (важи за всички колеги)
            1. Наеми си контейнер от "Чистотата". Среден контейнер (бобър) е около 100 лв с ДДС за седмица.
            Докарват ти го на адреса, оставят ти го докато го ползваш и идват да си го вдигнат след твоето обаждане. Ако закъснееш с няколко дни - няма наказание или нова такса. Спокойно.
            2. Една надница около мен (Пловдив) върви 40 лева/ден. Наемаш двама души (всеки град си има "пиаца" за работници).
            3. Наблюдаваш и ръководиш процеса от близо, така, че да ти харесва дейността и резултата.
            Ако някой съсед си хвърли неговите отпадъци в "бобъра" - не се ядосвай. Винаги има още място. Не се ядосвай.
            При мен се случва всеки път.
            Успех !
            Важно: Ако дейността ще е по-дълго време помислете за застраховка на хората (работниците). Това е доста вжно според мен.

            Коментар


            • #7
              Re: Кърти, чисти и извозва?

              Тия от пиацата и ръкавици нямат, а ако работниците се виждат за първи път на обекта ще стане мазало. Освен ръкавици ще трябва да им осигуря чували, чукове, лостове, шила, перфоратор, къртач и длета, а ако съм човек ще трябват каски и маски. Лично аз ще трябва да им спра тока да не се утрепят на някой кабел. След 2 часа ще се скарат кой е къртил повече и кой е мъкнал по-малко. Плащането на надник, без да има компетентен т.р. или мотивация за дългосрочен ангажимент води до тежко размотаване и работа за 2 дни ще се върши минимум 3, а ако съм шматка ще ме мотаят поне 5. Застраховка, мисля че си наясно, няма как да се направи или ще е с някаква безумна премия.

              За цената - цената си е цена, аз просто не намирам за нормално в наши дни за изхвърляне на чували или трошене на стена с чук да се плаща трицифрена надница. Работата е тежка, мръсна и неблагодарна, но крайно неквалифицирана. Вчера получих нещо такова като оферта.

              Коментар


              • #8
                От: Кърти, чисти и извозва?

                Не си "купувай" работници - купи си услугата. По-малко ще са главоболията.
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • #9
                  От: Кърти, чисти и извозва?

                  Колега, понеже в момента и аз правя ремонт и минах през това с къртенето, та съм много доволен от момчетата които намерих.
                  Цените са нормални според мен (по ниски от повечето обявени в нета). Дойдоха, изкъртиха, изнесоха чувалите, изметоха входа и си тръгнаха.
                  Ако искаш ще ти пратя телефона на ЛС
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • #10
                    От: Кърти, чисти и извозва?

                    Колеги, може ли и на мен някой да ми пусне предложение на ЛС? И на мен пи предстои тежък ремонт.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Кърти, чисти и извозва?

                      Първоначално публикуван от eclipsee Преглед на мнение
                      Колеги, може ли и на мен някой да ми пусне предложение на ЛС? И на мен пи предстои тежък ремонт.
                      Напиши от къде си

                      Коментар


                      • #12
                        От: Кърти, чисти и извозва?

                        Здравейте! Бих бил много благодарен ако някой колега сподели контакти на фирма за тези услуги - къртене, чистене и извозване. Става дума за баня в София :-)
                        Предварително благодаря!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Кърти, чисти и извозва?

                          Първоначално публикуван от YKD Преглед на мнение
                          Здравейте! Бих бил много благодарен ако някой колега сподели контакти на фирма за тези услуги - къртене, чистене и извозване. Става дума за баня в София :-)
                          Предварително благодаря!
                          Жоро. Даже и ремонтира - плочки и ВиК.
                          0896 82 0808.
                          Две бани ми отремонтира.


                          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=160638

                          Коментар


                          • #14
                            От: Кърти, чисти и извозва?

                            Здравейте! Попаднах на тази тема и реших да споделя мнението си относно фирмата http://stroizone.com/ . Искам да изкажа огромната си благодарност към тях за добре свършената работа. Силно ги препоръчвам, защото определено са професионалисти и със сигурност може да им се доверите.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Кърти, чисти и извозва?

                              Строителен предприемач съм, отдавна изнесох бизнеса си в чужбина, но съм ползвал услугите на почти всички софийски фирми за кърти, чисти и извозва. Най-доволен съм от тези: kartachi.org, кърти-чисти-извозва.com, superkartachi.com. Дано да съм бил от полза и успех!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X