Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търси се момък с храсторез

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търси се момък с храсторез

    Може и няколко момци.
    Става въпрос за предпродажбено окосяване на запуснато ранчо на 50 км от София. Транспорта, горивото и студени бири са от мен.
    За заплащането, надявам се да се разберем.
    Телефона ми е в подписа. Селото е след Батулия.

  • #2
    От: Търси се момък с храсторез

    Сори за спама, ама продадено ли е вече?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Търси се момък с храсторез

      Какъв по-точно храсторез ?
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: Търси се момък с храсторез

        Още не е обявено за продаване. Иначе е около 2 декара. Не съм ходил от 10г. и не знам какво се е получило. Иначе моторен трион си имам и по дебели дървета не ме плашат.

        Коментар


        • #5
          От: Търси се момък с храсторез

          А къде е, ако не е тайна? Иначе за храстореза - ще си на далавера да си купиш китайче, тва ако ти се прави сам. Храсти се режат и с моторен трион - тествано лично.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Търси се момък с храсторез

            След Огоя. На Цера. Много Офф място е. Аз моторен трион си имам. Вече от 22г. и не е китаец. Кинти също имам, и предпочитам друг да се гърби.

            Коментар


            • #7
              От: Търси се момък с храсторез

              Не съм ходил от 10г. и не знам какво се е получило.
              Я, по-добре преди пазарлъка първо отиди да го видиш в какво състояние е. Да няма после разминати очаквания от двете страни.
              През един имот от моят във вилната на Луково също не е пипано от десетина години.
              Там положението е направо за булдозер.
              Георги Тонев

              Коментар


              • #8
                От: Търси се момък с храсторез

                Залагам за булдозер,колега дали ще си откриеш местото.
                Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

                Коментар


                • #9
                  От: Търси се момък с храсторез

                  Предпочитам разходката да е с потенциалните изпълнители. Загубеното им време ще бъде овъзмездено.
                  Иначе булдозер си има в селото.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търси се момък с храсторез

                    Трябва ти по як тример с метален нож, аз такъв си купих и съм доволен. За един ден окосих декар и половина място което не беше пипано шест години.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Търси се момък с храсторез

                      Абе аз незнам вие как се оправяте след 6 години нищо-непипано ама при нас за толкова верно ще си трябва булдозер.
                      Иначе храстореза е наистина подходящ, но с наличен циркулярен диск.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търси се момък с храсторез

                        Колега тримера не е с циркулярен диск и храсторез не би свършил работа пробвано е. Имам доста места който чистя и храстореза е за оформяне, а не за прочистване. Моя тример е на щилк модел 360 или 350. Реже храсти до 5-6 сантиметра дебелина и е с нож ( тризъбец)

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търси се момък с храсторез

                          Колеги! Темата не е за даване на акъл, а за вършене на работа срещу заплащане.
                          Да се обаждат тези дето могат да свършат работа, моля

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търси се момък с храсторез

                            Колеги, точния момък се намери. Май ще свърши работа, ако да ми е набор!
                            Колега пиши тука кой си във форума, че да те препоръчам за пълноправно членство, забравих ти ника.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търси се момък с храсторез

                              И аз мисля че работата ще я свърша.За ден ще се разберем.
                              КАТАСТРОФИТЕ не се случват те се предизвикват.
                              УАЗ 31514 тел.0888842669/0878842669

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X