Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Строителна прахосмукачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Строителна прахосмукачка

    Има ли колега, дето да притежава такава? Имам за почистване общо помещение на подземни 7 гаража. Паяжини и прахоляк от стара замазка. Има и части високи 4м, но стълба имам. Фактура не ми трябва.

  • #2
    От: Строителна прахосмукачка

    Ъп..

    Коментар


    • #3
      От: Строителна прахосмукачка

      Ако не искаш да купуваш някаква водна например за малко пари, пъхни маркуча на домашната към средата на едното дъно на варел с височина над метър, и забий един маркуч с който да смучеш някъде на стената на варела и насочен леко тангенциално. Боклукът ще остава във варела 90%.

      Коментар


      • #4
        От: Строителна прахосмукачка

        Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
        Ако не искаш да купуваш някаква водна например за малко пари, пъхни маркуча на домашната към средата на едното дъно на варел с височина над метър, и забий един маркуч с който да смучеш някъде на стената на варела и насочен леко тангенциално. Боклукът ще остава във варела 90%.
        Моля за малко по-сериозно! Другите 10% да ги изгълтам ли?
        И не търся да купувам.

        Коментар


        • #5
          От: Строителна прахосмукачка

          Даже,колегата ти е дал много добър съвет,как да си помогнеш сам.Иначе отивай при някой познат с автомивка и си плати за услугата да му ползваш прахосмукачката.
          Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
          ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

          Коментар


          • #6
            От: Строителна прахосмукачка

            Значи да се конкретизирам. Търся човек с прахосмукачка за операцията. Срещу заплащане. Общата повърхност е около 1500 квадрата. Аз не бих се занимавал, че комшиите ще решат, че съм забогатял на техен гръб. Още повече, че нямам такъв дълъг маркуч.
            Предпочитам да е някой от форума, но ако не се намери - телефоните на "Василка" ги знам.

            Коментар


            • #7
              От: Строителна прахосмукачка

              Остави ги прехвалените "Василка" обади се на 0888 165 151-Тошко.Работи в друга не по-малка фирма за почистване.Кажи му,че Митко от Варна ти е дал номера.

              Коментар


              • #8
                От: Строителна прахосмукачка

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                Има ли колега, дето да притежава такава? Имам за почистване общо помещение на подземни 7 гаража. Паяжини и прахоляк от стара замазка. Има и части високи 4м, но стълба имам. Фактура не ми трябва.
                Намира се и една строителна "керхер" в инвентара.Може да я дадем като услуга, може и работата да се свърши.Ако още има нужда, да дам ли тел. на колега , да погледнете на място заедно каква точно е задачата?
                P.s. Не ни е основна дейност,така че трябва да се конкретизира на място какво точно трябва да се случи.

                Коментар


                • #9
                  От: Строителна прахосмукачка

                  Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                  Намира се и една строителна "керхер" в инвентара.Може да я дадем като услуга, може и работата да се свърши.Ако още има нужда, да дам ли тел. на колега , да погледнете на място заедно каква точно е задачата?
                  P.s. Не ни е основна дейност,така че трябва да се конкретизира на място какво точно трябва да се случи.
                  Да. Нека ми се обади. Обекта е в Борово. Не е спешно. Прахта е на 16г.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Строителна прахосмукачка

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Да. Нека ми се обади. Обекта е в Борово. Не е спешно. Прахта е на 16г.
                    Дал съм телефона.Ще се обади от мое име-Александър.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X