Обява

Свий
Няма добавени обяви.

метална врата на мазе

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • метална врата на мазе

    Трябва ми човек, който да може да изработи и монтира здрава врата на мазе в блока в който живеем. Намирам се в София. Пишете лично да се разберем. Може и аз да помагам, ще е полезно да се науча.
    Последно редактирано от axlastro; 15-04-12, 14:28.
    Александър

  • #2
    От: метална врата на мазе

    Нали не си помислихте, че искам за без пари...
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: метална врата на мазе

      Колега, Май ще ти излезне по-скъпо, да ти я направи някой, отколкото да си купиш друга, все някой от форумът, ще има излишна, после ти трябва един електрожен и си готов.... Пообиколи по "Скрапарниците"/пунктовете за изкупуване на желязо/ не може да няма...Друг е въпросът, ако искаш да е точно определена/модел, дизайн и т.н/
      Малко като спам се получи, но го приеми като ЪП
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: метална врата на мазе

        На два пъти за тази цел ползвам фирма "баш майстора" или нещо подобно, имат магазин на 5-те кьошета. Около 200лв и идват едни юнаци с готова врата, след като са взели мерки. Може и по-евтино, ама аз си ги поръчвах с по-дебела ламарина и ребра.

        Коментар


        • #5
          От: метална врата на мазе

          Баш на тях пък съм виждал паднала входна врата.Ей така от самосебе си,беше се отделила от стената в момента на отключването.
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            От: метална врата на мазе

            е... ясно. Няма сигурност на този свят. Аз щателно наглеждах монтажа открай докрай и в двата случая, а едната врата после беше щателно тествана от поне две групи разбойници (и издържа).

            Коментар


            • #7
              От: метална врата на мазе

              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
              Трябва ми човек, който да може да изработи и монтира здрава врата на мазе в блока в който живеем. Намирам се в София. Пишете лично да се разберем. Може и аз да помагам, ще е полезно да се науча.
              Не ми се вярваше ,че няма кой да съдейства тук при толкова железари.Пращам ти ЛС с координати на един от моите изпълнители.Правят се на фолио , на грунд,на боя , с каквато брава си поръчате,с цели и полуцели ламаринени каси по профила на съществуващото и не падат.
              P.s.Най куриозното по темата,беше случая на новоиздадена кооперация, с врати и брави от "Солид",които се оказаха без проблем за едни агресорчета.Само нашата оцеля...Не винаги гръмкото име работи добре.

              Коментар


              • #8
                От: метална врата на мазе

                Тия ламаринени каси ...

                Врата за мазе се прави от радиатор, а касата от тръби за скеле. Ако не си вързан в ръцете излиза без пари и здраво
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: метална врата на мазе

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Тия ламаринени каси ...

                  Врата за мазе се прави от радиатор, а касата от тръби за скеле. Ако не си вързан в ръцете излиза без пари и здраво
                  Ся, ако търсиш ретро-соц-стил,никаква каса, задължително на щок от гепена парнаджийска тръба,набита с кебапчета/или куретана жаргон/.Бравите директно плюнати с електрожена на радиатора- от тези с ключета от №№ 1 до 6.

                  Коментар


                  • #10
                    От: метална врата на мазе

                    Ся вратата на мазето трябва да е здрава, а не красива. Поне според мен.
                    Пък и нали искал да се учи колегата
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: метална врата на мазе

                      Благодаря на всички за помощта. Вече получих лично съобщение от един колега, както и от Алекс.

                      И да основната цел е да е здрава, а и както знаем, основен принцип на известната школа в дизайна от началото на миналия век "Баухаус" е, че функционално=красиво... А и да не трябва да бие чак толкова на очи, че вместо каче с кисело зеле братята ще си помислят, че държа Панагюрското злато или най-малкото парченце от тленните останки на светец...
                      Александър

                      Коментар


                      • #12
                        От: метална врата на мазе

                        В баумакс има едни врати за мазе,достатъчно здрава и с дебела ламарина,има си и ламинат отгоре и каса,брава и т.н обаче беше към 300 лв. Сложих такава за входна врата на коридор ...с електрожена и 6 шпилки с Фи 20 мм оребреното желязо в бетона ....издържа на взрив..!
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: метална врата на мазе

                          Независимо дали вратата е за мазе или не,се мислят:
                          Преди да се вземе решение дали да се купи готова врата, трябва да се преценят няколко неща.Вероятността готова права врата да си пасне на кривия строителен отвор, който обикновено е депланиран или просукан, клони към нула.После почват едни доработки и оформяния, които излизат скъпи.Затова тези проблеми ги решаваме с ламаринените каси , по мярка от място.Като не са важни страниците,се слага само щок от кух профил.
                          Друг въпрос е ,това което се купува на дъмпингова примамлива цена/обикновено китайче/, с каква брава и ламарина е.
                          Моя извод е , че най-доброто съотношение качество/цена е да се асемблира врата по желание на клиента и да се заготви и монтира по мярка от място,така че да няма последващи обработки.

                          P.s.Всичко това става и с остатъци от панелни радиатори или врата от автобус разбира се, но като знам професията на адаша, отсега виждам как ще се размине с естетическите му възприятия.Преди няколко дни ходих на оглед в едно училище, в което и "прозорците" на стълбищната клетка бяха от радиатори, и то в София.Гледката беше потресаваща и предизвикваща кошмарни спомени от соца.Мисля ,че и в затворите е по-добро положението.

                          Коментар


                          • #14
                            От: метална врата на мазе

                            Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                            P.s.Всичко това става и с остатъци от панелни радиатори или врата от автобус разбира се, но като знам професията на адаша, отсега виждам как ще се размине с естетическите му възприятия.Преди няколко дни ходих на оглед в едно училище, в което и "прозорците" на стълбищната клетка бяха от радиатори, и то в София.Гледката беше потресаваща и предизвикваща кошмарни спомени от соца.Мисля ,че и в затворите е по-добро положението.
                            Панела се покрива със старата дъсчена врата, фаната с 5 болта и даже от самолет няма да си личи че е метална
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: метална врата на мазе

                              Въпреки всички ламарини, шпилки и ключалки за врата на мазе 2х3, която нямаше само заключване, подобно на люк за подводница... наложи се да импровизираме с едно GSM-че и магнитен датчик от вътрешната страна, да звъни, когато някой влиза...
                              Публикувайте отговор

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X