Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Майстор за баня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Майстор за баня

    Препоръчайте ми за София майстор за лепене на плочки и ВИК за баня.Искам всичко да се направи от плочките,до подвързването на душ кабината,тоалетна,мивка и др.Предложения на л.с,тук и 0895584127 Живко.

    поздрави

  • #2
    От: Майстор за баня

    уточни си бюджета, да няма после "ама много иска....."

    аз, по тая причина, майстори вече не водя никому
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Майстор за баня

      Бюджета е според договор на място.Ако ни се срещнат очакванията ще сме доволни и двамата.Все пак говорим са нормални цени,в София колко варираа лепенето на плочки на кв.м?

      поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Майстор за баня

        Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
        Бюджета е според договор на място.Ако ни се срещнат очакванията ще сме доволни и двамата.Все пак говорим са нормални цени,в София колко варираа лепенето на плочки на кв.м?

        поздрави
        Общо взето каквато цената - такова и качеството. Като навсякъде.

        Коментар


        • #5
          От: Майстор за баня

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Бюджета е според договор на място.Ако ни се срещнат очакванията ще сме доволни и двамата.Все пак говорим са нормални цени,в София колко варираа лепенето на плочки на кв.м?

          поздрави
          6.5-60 лева на квадрат.Така варира,и съм плащал и двете цени,както и всякакви варияции между тях.Първо-трябват ти двама ВиК и плочкаджия.Да вярно има и майстори по всичкология...........но какво ще сътворят не е ясно.
          Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
          GSM +359 895 236 182

          А Rhf +

          Коментар


          • #6
            От: Майстор за баня

            Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
            ...Да вярно има и майстори по всичкология...........но какво ще сътворят не е ясно.
            Преди години двама правиха основен ремонт в апартамента на родителите ми, баща и син. Както ти казваш - майстори по всичкология. Справиха се перфектно. Има майстори и "майстори". За това съветът ми е да се наемат проверени хора.

            Коментар


            • #7
              От: Майстор за баня

              Първо-трябват ти двама-ВиК и плочкаджия.........6,5-60лв на квадрат.........


              Както казва 'alex052',по-добре е всеки специалист да се занимава с това за което е учил,вярно че цената
              ,пък тогава ще е друга!И,препоръчително(да не кажа задължително!),трябва да им се види майсторлъка по някой направен от тях обект!Другото най-важно нещо(ако не се прави от един специалист)е двамата майстори,да контактуват колкото се може повече помежду си,относно работата на обекта,нищо че трябва единият да свърши,за да започне другият!Защото,когато не работят в синхрон,и двамата не са пред теб да им кажеш какво точно искаш,и как може да се направи,после всеки ще се оправдава с работата на другият!!!

              P.S-Понякога е добре,едни и същи хора (ако могат!) да се занимават с няколко операцйи.Така,поне си сигурен кой е 'виновника',и ще 'отнесе плувката'!
              Последно редактирано от bon40; 12-04-12, 09:36.

              Коментар


              • #8
                От: Майстор за баня

                Да разбирам че първо трябва да се наредят плочките,после ВИК?Малко не съм в час с строителството,но предполагам трябва първа да се сложат плочките,после мивките,душ кабината,тоалетната?

                поздрави

                Коментар


                • #9
                  От: Майстор за баня

                  0889586071 Ивайло , гарантирам за перфектно качество на поносима цена !
                  AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                  Коментар


                  • #10
                    От: Майстор за баня

                    Благодаря много.ВИК или редене на плочки?

                    поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      От: Майстор за баня

                      Надявам се този с пистолета на снимката да си ти, ще ти потрябва, вервай ми.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Майстор за баня

                        Ивайло е по плочките , това му е блога http://faiansologia.blogspot.com/ и пистолета няма да ти трябва .
                        Последно редактирано от Димитър Радев; 12-04-12, 20:18.
                        AUDI A6 2.8 V6 Quattro

                        Коментар


                        • #13
                          От: Майстор за баня

                          Още веднъж благодаря.

                          поздрави

                          Коментар


                          • #14
                            От: Майстор за баня

                            Ами,не съм наясно с твоят казус(не си писал,дали е новоизграждаща се баня,или и правиш основен ремонт),но това в случая няма чак такова значение,защото всичко почваш отначало!Дори,ако и правиш основен ремонт,ще е по кофти,предвид мръсотията,прахоляка и изнасянето на боклуци от къртенето......но предполагам,че става въпрос за новоизграждаща се баня.Да-така е,първо се поставя фаянс и теракот,и след това се пристъпва към монтажа на санитарията,но преди това трябва да се подредят/определят местата за 'Вода и Канал'!Не се притеснявай,че не си в час с строителството-то,който трябва е наясно.Преди две години аз също бях пълен лайк на тази тема!!!Но,като имаш време и най-вече желание,всичко се постига!Е,вярно че ти няма сам да си правиш банята,но не е лошо да имаш елементарни познания-ако имаш желание де!Така си правих банята-САМ,без да бях 'пипал' плочка някога,топлоизолация се научих да поставям,мазилка да правя,и ГК да монтирам - но всичко това с уговорката,че ми бръмна главата от четене и питане близо година по форумите!Естествено,не претендирам да съм майстор,но важното е че на мен си ми харесва!

                            P.S-Мога да приложа снимки,на части от процесите,при желание от ваша страна.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Майстор за баня

                              Сложи някоя снимка да видим

                              поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X