Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подово отпление на ток.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Подово отпление на ток.

    Здравейте. Дълго време търсих из форума информация за подово отопление на ток но не намерих. Искам на полвин кв. метър да получа около 50градуса температура. Предстои смяна на теракота. Ще съм благодарен ако някой помогне. Бъдете здрави.

  • #2
    От: Подово отпление на ток.

    Аз не мога да ти помогна, но трябва да имаш предвид, че ако качиш много градуси, може да се напука настилката.
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: Подово отпление на ток.

      Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
      Здравейте. Дълго време търсих из форума информация за подово отопление на ток но не намерих. Искам на полвин кв. метър да получа около 50градуса температура. Предстои смяна на теракота. Ще съм благодарен ако някой помогне. Бъдете здрави.
      А просто от интерес - какво ще има върху това парче?
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: Подово отпление на ток.

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        А просто от интерес - какво ще има върху това парче?
        Става въпрос за офиса на жена ми който е прекалено голям и е сама в него. Климатика замръзна преди 20-тина дена и се почна .... духала и т.н. но си е студено. Подготвих и електрическа възглавничка на която стъпва и е доволна. Предстои смяна на офиса и задължително иска подово отопление за краката.

        Коментар


        • #5
          От: Подово отпление на ток.

          Имам вкъщи едно фолио. Слага се под килим, зад картина.... Директно се включва на 220в. Прилича на това което ти размразява задният прозорец на автомобил само че е отпечатано на фолио. Широко около 50см -значи метър ще ти свърши работа. Отгоре мокет,стелка,килимче...
          По принцип рекламата му е от рода на нано, силвър, турбо, еко но си е гъвкав реотан. Но пак трябва да е куплирано с добър климатик или друго отопление.
          Потърси в нета(не го продавам и не ми се търси сега).
          Иначе при 50 градуса температура на повърхността жена ти ще се учуди че и нейните крака миришат
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Подово отпление на ток.

            Има два варианта :
            - подово на метър като ватовете определят дължината
            - подово на рогозка на фирма деви
            След монтаж на подовото ,замазка и след това плочки . Температурата е около 40 гр
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #7
              От: Подово отпление на ток.

              Благодар Ви. Разбрах че температурата трябва да бъде около 40градуса а от къде може да се намери рогоската.

              Коментар


              • #8
                От: Подово отпление на ток.

                Гевезиш се!
                http://devi.danfoss.com/Bulgaria/Consumer/FloorHeatingForHome/Collection+Why+Floor+Heating/On+top+of+the+old+floor.htm
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • #9
                  От: Подово отпление на ток.

                  В детската под килима съм сложил електрическо одеало - да не мръзне детето, че все се търкаля по земята и климатика не е достатъчен.
                  За 20-30лв го купуваш, харчи малко ток, няма нужда от къртене и редене на теракот.
                  Особено ако си под наем, е по-добрата алтернатива.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Подово отпление на ток.

                    А дали е добра идея да се пусне нагревател паралелно по водопроводните тръби в стената, че тази зима имах приключения със замръзнала тръба в неизолирана външна стена на къща? Вярно, че за 25-30 години се случи за първи път, но ме накара сериозно да се замисля за някакво решение извън външна изолация, която за сега е невъзможна.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Подово отпление на ток.

                      Над 30 градуса на нагревателя независимо какъв е той пода се компрометира много бързо.
                      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Подово отпление на ток.

                        Благодаря ви добри хора но аз съм компютърен инвалид.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Подово отпление на ток.

                          Нали все пак си учил в четвърти клас, че при нагряване телата се разширяват, е - ти искаш ли да разшириш жената отдолу, при тези 50 !!!??? градуса.
                          Това е майтап разбира се, за краката стигат едни 30 - 35 градуса, които се постигат с ел.килимче, има ги в кауфланд на последък. Подовото отопление си е една неоправдана инвестиция, освен ако не те бият пачките през кръста. Ама срещу по-малко пари ще намериш жив масажьор, и ще я топли, и .... ще е доволна.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Подово отпление на ток.

                            Първоначално публикуван от EIvanov Преглед на мнение
                            Благодаря ви добри хора но аз съм компютърен инвалид.
                            Ами ела ми на гости, ще ти показвам и обяснявам.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • #15
                              От: Подово отпление на ток.

                              http://www.warmup.com.gr/
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X