Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ултразвукова пералня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ултразвукова пералня

    Благодаря на всички изказали се ! Искам да внеса малко яснота за причините за търсенето . Работя по някога надалеко и ми се налага да се хигиенизирам извън удобните домашни условия . А искам и да е малко не много скъпо и разбира се ефективно ,захранването не ме вълнува много . Наясно съм че евтините и хубави неща са винаги на два различни рафта в магазина . Не искам и да си губя времето с излишни експерименти . Така че ще се вслушам в съветите на всички , но най доволен ще съм на отзивите на ползвалите и ползващи в момента . Успешен ден !
    Последно редактирано от alexalex69; 06-01-12, 13:18. Причина: правопис
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #17
      От: Ултразвукова пералня

      Имам волкано. |Върши работа, особено за мръсни чорапи е незаменима
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Ултразвукова пералня

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Имам волкано. |Върши работа, особено за мръсни чорапи е незаменима
        А каква точно е технологията или практиката че те по някога се разминават . Важно условие е май количеството вода и големината на съда че до колкото разбрах са много важни .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #19
          От: Ултразвукова пералня

          Ще ти кажа аз кво правя - колко е вярно не знам. Може да има и далеч по добри начини.

          Прането в кофа - ако не греша е 20 литра, просто такава имам - вода + прах за пране на око, боц чудото и по някое време вадя, плакна и те тва е.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Ултразвукова пералня

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Ще ти кажа аз кво правя - колко е вярно не знам. Може да има и далеч по добри начини.

            Прането в кофа - ако не греша е 20 литра, просто такава имам - вода + прах за пране на око, боц чудото и по някое време вадя, плакна и те тва е.
            Благодаря май ще се хвърлям в огъня .
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=95827 и нещо вече показвано .
            Последно редактирано от alexalex69; 06-01-12, 13:35.
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • #21
              От: Ултразвукова пералня

              Производителя на машината - Вулкано е добър.

              Ползвам абсолютно същата от 3 години, и други приятели също я ползват. Купих я в Бъкстон, близо до линията на тролей Но2. Там, в един павилион са вносителите на продуктите, сериозни хора са.

              Не само за пране, но за почистване на фина механика, декалциране и др.. Нося си в джипката една водонепромокаема торба, в нея сипвам вода да покрие прането, на дъното излъчвателя. Може да се пере и в движение. Може и без препарат, ако не е много изцапано.
              Show must go on!
              LZ1VES

              Коментар


              • #22
                От: Ултразвукова пералня

                Има едни малки бекярски перални. Представляват съд на който се нанизва нещо като извънбордов двигател с перка. Като младо семейство имахме такова, втора употреба и вършеше работа. На 220 волта са и май бяха българско производство, или руско.

                Коментар


                • #23
                  От: Ултразвукова пералня

                  Имаш предвид пералня Диана, предполагам http://www.eldommix.com/wash_bg.htm
                  Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ултразвукова пералня

                    Точно "Диана", мерси.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ултразвукова пералня

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Уточнение: третия вид (60-100 вата и нагоре) обикновено има външно захранващо устройство. Но не винаги.

                      Ако не си голяма свиня, методът накисване/изплакване, даже и без ултразвук, дава прилични резултати. Всъщност успешно го ползвах и срещу цял цикъл бебешки пелени, така че търкането е доста надценена работа.
                      За 100-тина вата цените са маааалко по-различни Ползвал съм 200 вата (не за пране) и като бръкнеш вътре имаш усещането, че ще ти отлепи ноктите.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ултразвукова пералня

                        Въпросната ултразвукова пералня (ако е читава) чисти "метила" от ракията - пускаш я в бидона и я оставяш за 24 часа! Твърди се, че има и състаряващ ефект - в смисъл, че ракията става с вкусовите качества на отлежавала дълго време в буре (със съответните дървени стърготини вътре) ако се облъчва за няколко денонощия.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ултразвукова пералня

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Въпросната ултразвукова пералня (ако е читава) чисти "метила" от ракията
                          Изобщо не разчитай на това за метиловия алкохол. Виж, за състаряването си прав, много от промишления алкохол се произвежда именно така.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X