Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Караулка"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "Караулка"

    Страхотна " караулка ". Браво адаш голям майстор си ! А и пепелника на вратата Ще дойда някой ден наживо да видя " караулката ".
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #47
      От: "Караулка"

      Звънкаш и идваш, адаш.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #48
        От: "Караулка"

        Ето това е да имавш въображението и уменията да създадеш нещо!
        Сашо, страхотна работа!
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • #49
          От: "Караулка"

          Саше, чак сега ти видях темата!
          Архитектурно е издържана, предвид фасадата на вилата. А за цилиндричната форма...без думи, чудесна идея. Конструктивно, обаче нещо ме притеснява зидарията! С полагане на тясната страна на тухлата (6см) намаляваш устойчивостта на зида. Дано да няма силни ветрове!!!
          Относно изпълнението и довършителните работи, ако останеш без работа те взимам в София, че има две сгради да довършвам! Екстра работа ще черпя в "Бара" довечера!!!

          Поздрави
          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

          Коментар


          • #50
            От: "Караулка"

            Първоначално публикуван от Гриша Преглед на мнение
            Саше, чак сега ти видях темата!
            Архитектурно е издържана, предвид фасадата на вилата. А за цилиндричната форма...без думи, чудесна идея. Конструктивно, обаче нещо ме притеснява зидарията! С полагане на тясната страна на тухлата (6см) намаляваш устойчивостта на зида. Дано да няма силни ветрове!!!
            Относно изпълнението и довършителните работи, ако останеш без работа те взимам в София, че има две сгради да довършвам! Екстра работа ще черпя в "Бара" довечера!!!

            Поздрави
            Грише, цилиндричната форма сама по себе си е много устойчива Това е гаранция срещу ветровете - опитай се да си духнеш чашата

            П.П. Ще черпиш утре, днес съм аз!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • #51
              От: "Караулка"

              Гриша, много е здраво. Цимент и вар не са пестени. Пясъка е всъщност фракция 0-5мм скална пресята маса. Няма шансове за тлак и подобни. Зидовете са поне 20 см дебели и доста тежки. Едва ли ще мога да го съборя, дори да дърпам с джипа, а ветровете тук са доста силни.

              За вилата пък, въобще не ми се говори за здравина и колко желязо и цимент са вкарани вътре. Баща ми е вманиячен на тая тема и с години не мога да го убедя, че не е нужен толкова цимент.
              Бърка го почти 1 към 1.
              Отвътре е 7,5 газбетон, отвънка е камък, а по средата налива бетон.
              Стените са минимум 25см.
              Не мога да го убедя и че така няма почти никаква изолация, освен порьозността на газбетона, но за него здравината е на първо място.
              Затова постоянно спорим и при вътрешното оформление, често имам проблеми.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #52
                От: "Караулка"

                ...прибавих си в колекцията снимките от проекта.Поздравления за майсторлъка!!!Найстина е вложено много,много въображение.Любопитен съм за интериора на вилата,ако не навлизам много в личното пространство с любопитството си де!Още веднъж-огромни адмираций!
                HUSGVARNA 630 SMR
                PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                Коментар


                • #53
                  От: "Караулка"

                  Благодаря, колега!
                  Ще подбера снимки и ще пусна тема за вилата, макар че вътре, особено от втория етаж нагоре има още доста да довършвам.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #54
                    От: "Караулка"

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Благодаря, колега!
                    Ще подбера снимки и ще пусна тема за вилата, макар че вътре, особено от втория етаж нагоре има още доста да довършвам.
                    ...благодаря,ще чакам с нетърпение!Човек с идеи и въображение си,затова съм любопитен.Поздрави и успех!
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • #55
                      От: "Караулка"

                      Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                      Гриша, много е здраво. Цимент и вар не са пестени. Пясъка е всъщност фракция 0-5мм скална пресята маса. Няма шансове за тлак и подобни. Зидовете са поне 20 см дебели и доста тежки. Едва ли ще мога да го съборя, дори да дърпам с джипа, а ветровете тук са доста силни.

                      За вилата пък, въобще не ми се говори за здравина и колко желязо и цимент са вкарани вътре. Баща ми е вманиячен на тая тема и с години не мога да го убедя, че не е нужен толкова цимент.
                      Бърка го почти 1 към 1.
                      Отвътре е 7,5 газбетон, отвънка е камък, а по средата налива бетон.
                      Стените са минимум 25см.
                      Не мога да го убедя и че така няма почти никаква изолация, освен порьозността на газбетона, но за него здравината е на първо място.
                      Затова постоянно спорим и при вътрешното оформление, често имам проблеми.
                      Съгласен, спор няма.
                      Ама аз съм българин и от това се разбира, че трябва да давам акъл, и да търся трески в други очи. Аз щях да ги положа (тухлите) "легнали". Вярно, че е по-трудоемко...
                      Видя ли, казах ти българин съм!?
                      Последно редактирано от Гриша; 30-01-12, 01:12.
                      Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                      Коментар


                      • #56
                        От: "Караулка"

                        ей, бях я забравил тази тема, я да я повдигна малко, заслужава си да я видят и по-скорошните форумци!

                        Още един път БРАВО!!!
                        ________________________________________________
                        Subaru OUTBACK 2,5
                        Hyundai TUCSON 2.0

                        Коментар


                        • #57
                          От: "Караулка"

                          Благодаря!
                          Your conscience is all you can take to your grave.

                          Коментар


                          • #58
                            От: "Караулка"

                            браво супер идея. Но като гледам имаш още да строиш. При нас казват че строеж е завършен когато на тоалетната се направи втори етаж.

                            Коментар


                            • #59
                              От: "Караулка"

                              О, работата никога не свършва.
                              Скоро мисля да ъпдейтна темата за вилата.
                              Напредвам по малко.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • #60
                                От: "Караулка"

                                Котарак, поразен съм
                                Чак сега виждам темата и за пръв път виждам такава тоалетна. Мераклийска работа! Браво!
                                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                                Само DIESEL !!!

                                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X