Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся коминочистач

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся коминочистач

    Колеги, извинявам се ако вече има подобна тема, но не успях да намеря с търсачката.
    Имате ли идея откъде може да се наеме коминочистач? Става въпрос за селска къща на около 50 км от София. Сравнително спешно е, че бабата мръзне, задимява толкова много, че изобщо не може да е ползва печката.
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Търся коминочистач

    Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
    Колеги, извинявам се ако вече има подобна тема, но не успях да намеря с търсачката.
    Имате ли идея откъде може да се наеме коминочистач? Става въпрос за селска къща на около 50 км от София. Сравнително спешно е, че бабата мръзне, задимява толкова много, че изобщо не може да е ползва печката.
    http://obiavi.grad.bg/%D0%9F%D0%BE%D...B8%D0%BD%D0%B8

    Коментар


    • #3
      От: Търся коминочистач

      Трудна работа . Аз сам си чистя комините на село . По железариите продават четки вързал съм две една след друга и една чугунена тежест десетина кила . Прекарвам нагоре надолу 5 - 6 пъти и комина е чист . Тази операция трябва да се прави всяка пролет защото саждите се засмоляват и така се залепват че нямат мърдане а и съществува голяма вероятност да се запали комина .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        От: Търся коминочистач

        Намерих, свърши работа. Извинете, че не написах веднага.
        Благодаря на Пенчо, от неговия линк се намери.
        www.offnews.bg

        Коментар


        • #5
          От: Търся коминочистач

          Следващият път, ако не е много запушен, но печката не тегли, вземи две пакетчета нафталин, завий им съдържанието във вестник и ги запали в основата на комина.Сложи и розетка или каквото запушва към стаята след като запалиш, че смърди мъжката.Ще видиш какви чудесии ще излязат - подпалени сажди, мизерии и прочее.
          Пролетта и един/два пъти зимата, тази операция ти спестява коминочистача.
          Последно редактирано от maxxx; 13-12-11, 09:30.

          Коментар


          • #6
            От: Търся коминочистач

            Ето координатите на човек, който от години работи тази работа.
            0887464120 Владо. vrab4eto@abv.bg
            Работи добре и се катери като котка.Нито една керемида не счупи.
            ----------------------------------------------
            ·٠•● Член на Club Citroen Bulgaria ●•٠·

            Коментар


            • #7
              От: Търся коминочистач

              Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
              Следващият път, ако не е много запушен, но печката не тегли, вземи две пакетчета нафталин, завий им съдържанието във вестник и ги запали в основата на комина.Сложи и розетка или каквото запушва към стаята след като запалиш, че смърди мъжката.Ще видиш какви чудесии ще излязат - подпалени сажди, мизерии и прочее.
              Пролетта и един/два пъти зимата, тази операция ти спестява коминочистача.

              И после ще има Внимание, Внимание. Гори покрив на къща. Виждал съм ги тези неща и то много пъти. Това ми е професията. Най добре е всяка година да се чистят комините.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • #8
                От: Търся коминочистач

                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                Следващият път, ако не е много запушен, но печката не тегли, вземи две пакетчета нафталин, завий им съдържанието във вестник и ги запали в основата на комина.Сложи и розетка или каквото запушва към стаята след като запалиш, че смърди мъжката.Ще видиш какви чудесии ще излязат - подпалени сажди, мизерии и прочее.
                Пролетта и един/два пъти зимата, тази операция ти спестява коминочистача.
                Преди петнайсетина години един комшия така си запали къщата .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X