Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилна ................................ ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мобилна ................................ ?

    След експедиционните : автомобили , ремъркета ,каравани и тн идва ред и на експедиционната БАНЯ . Кеф е да притежаваш подобно средство за удоволствия . http://design.spotcoolstuff.com/luxu...od-burning-spa
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

  • #2
    От: Мобилна ................................ ?

    Бреййй,тия ако се заиграят ще им се ощави задникаИначе добре изглежда като всяко просто и гениално решение.
    МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

    Коментар


    • #3
      От: Мобилна ................................ ?

      Аз ползвам подобно нещо за караваната си! ...Направил съм си серпентина(медна) ,която слагам в огъня и помпа от пералня,която върти водата през серпентината....разликата,е че ползвам бидон,в който събирам топлата вода....разхлаждам си я до нужната температура,а вместо канелка....имам душче,което ми върши перфектна работа!
      Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

      Коментар


      • #4
        От: Мобилна ................................ ?

        Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
        Аз ползвам подобно нещо за караваната си! ...Направил съм си серпентина(медна) ,която слагам в огъня и помпа от пералня,която върти водата през серпентината....разликата,е че ползвам бидон,в който събирам топлата вода....разхлаждам си я до нужната температура,а вместо канелка....имам душче,което ми върши перфектна работа!
        А малко снимки може ли ? Аз понеже понякога се опитвам да бъда перфекционист си мислех какви ще бъдат загубите от серпентината до съда събиращ водата и на самият съд и така след като не успях да намеря възможно най - удачния вариянт исках да разбера дали вече някой не е открил хот ватера .
        По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

        Коментар


        • #5
          От: Мобилна ................................ ?

          Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
          Бреййй,тия ако се заиграят ще им се ощави задника
          Ми изкачат отвън, задника в снега и започва гасене на огъня
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #6
            От: Мобилна ................................ ?

            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
            А малко снимки може ли ? Аз понеже понякога се опитвам да бъда перфекционист си мислех какви ще бъдат загубите от серпентината до съда събиращ водата и на самият съд и така след като не успях да намеря възможно най - удачния вариянт исках да разбера дали вече някой не е открил хот ватера .
            Ще снимам,но не обещавам да е скоро,понеже всичко е на вилата,а този Уйкенд я зазимих с идеята да не се каявам поне 3 месеца! ...Иначе при удобен случай,ще ти снимам,но не очаквай,че съм вложил голяма естетика! ....за мен е важен резултата,а това нещо го ползвах,докато строях вилата и бях на полеви условия!
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X