Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за котел на пелети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за котел на пелети

    Освен цената да даде малко мостри за проба че то мераклиите край нямат ама качествените пелети са кът.
    Котли на пелети GREYKO и горелки GREYKO
    За област Габрово 0886843836

    Коментар


    • От: Мнение за котел на пелети

      Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
      ...Та някой ако се интересува от пелетки ...........ха ха да звънка де !
      Е кой не се интересува? Включително и аз, де!
      Ако наистина можеш да осигуриш някакви количества - пиши по едно л.с. на интересуващите се!
      Казано е:
      -"Обичай ближния",
      щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

      Коментар


      • От: Мнение за котел на пелети

        И аз се интересувам, цена и вид на пелетите.
        Благодаря.
        Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

        Коментар


        • От: Мнение за котел на пелети

          Първоначално публикуван от alex_serviz Преглед на мнение
          Е кой не се интересува? Включително и аз, де!
          Ако наистина можеш да осигуриш някакви количества - пиши по едно л.с. на интересуващите се!
          Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
          И аз се интересувам, цена и вид на пелетите.
          Благодаря.
          Видин и Варна не са ли малко далече от Габрово.

          Коментар


          • От: Мнение за котел на пелети

            При добри качества,цена и количество не е проблем!
            Ганев ако ги пробваш давай отзиви.
            Калин Митров-0887929490

            Коментар


            • От: Мнение за котел на пелети

              Бах маа му то аз ако не пробвам дето от 5 години всичко що е в района е преминало през моята експериментална площадка сигурно трябва да пращаме проби от Габрово чак в Устанкино Баси.
              То Джартов отдавна се кани ама сега вече го виждам в боя само, че може да се наложи да побългарим ферарито - минал съм и през такава италиянка.
              Котли на пелети GREYKO и горелки GREYKO
              За област Габрово 0886843836

              Коментар


              • От: Мнение за котел на пелети

                Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                Видин и Варна не са ли малко далече от Габрово.
                Аз и още двама приятели можем да вземем общо около 20 тона (и транспорт имаме).
                Ако цена / качество оправдава пътя разбира се.
                Поздрави
                Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                Коментар


                • От: Мнение за котел на пелети

                  Първоначално публикуван от n.ganev Преглед на мнение
                  .
                  То Джартов отдавна се кани ама сега вече го виждам в боя само, че може да се наложи да побългарим ферарито - минал съм и през такава италиянка.
                  Ники май наистина ще побългаряваме.
                  Мисля да го взема сега,Феролито де, че е на сметка, а сега няма кинти . Дано пък да изкара,все пак е изгорила един тон само.
                  Догодина живот и здраве ще го преместим на сушилнята, а ще монтираме на мен една от учените.

                  Коментар


                  • От: Мнение за котел на пелети

                    Така - Мога да напиша само, че ако продължиш с това качество Ферарито ще се справя идеално а за сушилнята ще ти трябва Умната а не Русата. Пелета мога да го сравня с качеството на Румънски който съм пробвал и то във Фероли. С две думи няма шлака, има калория, добре пресован и стандартна дължина. Остава само да се калкулира разумна цена, че иде лято а ако мислиш да трупаш количества за зимата не знам как ще устискаш?
                    Котли на пелети GREYKO и горелки GREYKO
                    За област Габрово 0886843836

                    Коментар


                    • От: Мнение за котел на пелети

                      Лятна цена 300.

                      Коментар


                      • От: Мнение за котел на пелети

                        Клиентите вече питат "С или без ДДС?".
                        Котли на пелети GREYKO и горелки GREYKO
                        За област Габрово 0886843836

                        Коментар


                        • От: МНЕНИЕ ЗА КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ

                          Здравей. И на мен ми препоръчаха голяма камина Eco Spar AURIGA 25 kW- дават я за отопление на 200 квадрата, пиша ти и линка долу да я видиш как изглежда на картинка [/FONT][/COLOR]

                          #$&(^^$#I&8654%^&())==== Без търговски линкове!!!

                          Моя приятелка си взеха по-малка пак на същата марка, но те са в апартамент 70 квадрата - каза, че на ден отива към едно чувалче пелети, а то е 5 лв, То като го сметнеш ти и така даваш по 100 лв на месец за ток, пелети взимаш 2 тона са ти около 600-700 лв за цялата зима да изкараш. Хубавото е, че с тая камина можеш да грееш и топлата вода в бойлера. Гори ти печката - хем топло, хем топла вода с парното бонус. А пък кумовете на село са на котел пак на пелети. Дойдоха техници и им го монтираха в мазето директно. Сега греят с него 3 етажа къща. Иначе майсторът е бил от Сандански и прави отстъпки. Поне ми е в района. Почти сме решили вкъщи и ще звъним. На ток не се издържа.

                          Коментар


                          • От: Мнение за котел на пелети

                            Някой може ли да ми даде някакви оптимални настройки за горелка Бисолид ГП25.
                            Заводските нещо не ме кефят !

                            Коментар


                            • От: Мнение за котел на пелети

                              Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                              Някой може ли да ми даде някакви оптимални настройки за горелка Бисолид ГП25.
                              Заводските нещо не ме кефят !
                              Аз съм втора година със заводските, ако оптимизираш някой параметър би ли споделил?
                              От командировки не ми остава време да екпериментирам, и съм благодарен, че просто работи.
                              Би ли споделил дали имаш стаен термостат и/или термо глави по радиаторите.
                              Разход на пелети за сезон (квадратура)?
                              Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

                              Коментар


                              • От: Мнение за котел на пелети

                                Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
                                Аз съм втора година със заводските, ако оптимизираш някой параметър би ли споделил?
                                От командировки не ми остава време да екпериментирам, и съм благодарен, че просто работи.
                                Би ли споделил дали имаш стаен термостат и/или термо глави по радиаторите.
                                Разход на пелети за сезон (квадратура)?
                                Абе човек,аз съм пълен новобранец.
                                Имам стаен термостат без термоглави съм.По принцип съм абсолютно недоволен от горелката.
                                Мнението ми се базира на съпоставка със горелка Грейко на моя колега.
                                Аз съм си виновен,изциганих се за някакви си 300-400 лева.Тези горелки са мислени от индианци или аборигени-нито самопочистване, нито режими-нищо. Най лесната работа е да тикнеш една духалка в една кутия,ама да се помисли за улесняване на хората .
                                Като разход не мога да кажа че е лош но всеки си има собствен критерии за топло.На мен не ми прави много впечатление понеже съм пройзводител и...
                                Нагласен ми е термостата на 23 градуса и сега горя за денонощие около 40 кг .
                                Все пак нали знаеш че зависи от изолация прозорци и др.
                                Нали искаше пелети? Имаме добри оферти сега.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X