Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ограда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ограда

    здравейте,

    трябва да направя 150 м ограда - колове с тел или метални пана. както и да сложа врата подходяща. моля споделете опит или дайте координати на фирми. аз, разбира се, търся по нета и тн, но ще бъда благодарен за съвет.

    в района на малашевци - битака, софия. имам извадено разрешително за строеж.

    трябва да се направи края на август, началото на септ 2011.

    поздрави

  • #2
    От: ограда

    Най ефтино става с бетонови дирлеци и тел оградна, но -е много чуплива. По добре метални тръби Ф50-70 и пак тел,но това е ниско ,телта мисля че беше 1.50-60. и едно руло е 20метра. само телта за то метраж ще ти е около 400лева. тръби се намират на килограм ,средно през 2метра ,75-80тръби х3метра това са ти 500/720килограма.Бетон за фундамент-поне 5кубиха х120лв/кубик.Тел за връзване,боя и др. -100лв.Вратата според зависи не е по малко от 100лв. с нови материали.
    Сметай колко излиза с бетонените дирлеци сметката е подобна ,само че един дирлек е около 3-4лв.
    Може и без фондаменти , направо с свредел моторен копаеш и слагаш или ако има машина добра , аз съм я измислил точно за такива работи ,но още не е реализирана да набива колците без дупка,така става много по здраво.
    чао и късмет

    Коментар


    • #3
      От: ограда

      Оградата временна ли ще е докато се строи или си остава и след това???
      0885719173-Красимир

      Коментар


      • #4
        От: ограда

        Звънни ми или дай телефон за връзка
        Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
        0879076007 Жельо

        Коментар


        • #5
          От: ограда

          Такава харесва ли ти Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02089.jpg
Прегледи:2
Размер:107.2 КБ
ID:5295150 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02088.jpg
Прегледи:2
Размер:78.5 КБ
ID:5295149 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02087.jpg
Прегледи:2
Размер:98.0 КБ
ID:5295148 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02078.jpg
Прегледи:2
Размер:153.5 КБ
ID:5295147 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02077.jpg
Прегледи:2
Размер:141.9 КБ
ID:5295146 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC02076.jpg
Прегледи:2
Размер:141.2 КБ
ID:5295145

          трябва да направя 150 м ограда - колове с тел или метални пана. както и да сложа врата подходяща. моля споделете опит или дайте координати на фирми. аз, разбира се, търся по нета и тн, но ще бъда благодарен за съвет.

          в района на малашевци - битака, софия. имам извадено разрешително за строеж.

          трябва да се направи края на август, началото на септ 2011.

          поздрави[/QUOTE]

          Коментар


          • #6
            От: ограда

            ще остане няколко години поне след построяването, може и 10на години, повече едва ли

            Коментар


            • #7
              От: ограда

              Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
              Такава харесва ли ти [ATTACH=CONFIG]352490[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]352489[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]352488[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]352487[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]352486[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]352485[/ATTACH]
              [/QUOTE]

              това много ми харесва, но за 150 м ще ми излезе над предвидения бюджет

              Коментар


              • #8
                От: ограда

                Имаме такава тема ,но тя е за естествена ограда(жив плет)също ви съветвам и да погледнете и тук.
                късмет

                ПС// препоръчвам псевдоакацията(Robinia pseudoacacia) или салкъм по варненски, тя е хем бодлива, хем медодайна и лечебна
                Последно редактирано от Стефан ШОПОВ; 08-08-11, 18:26.

                Коментар


                • #9
                  От: ограда

                  Първоначално публикуван от Стефан ШОПОВ Преглед на мнение
                  Имаме такава тема ,но тя е за естествена ограда(жив плет)също ви съветвам и да погледнете и тук.
                  късмет
                  благодаря, но засега ме интересува по-скоро "истинска" ограда - т.е. с мрежа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ограда

                    Колега, имаш ЛС.
                    Поздрави и успех с начинанието!

                    Коментар


                    • #11
                      От: ограда

                      Първоначално публикуван от mehudi Преглед на мнение
                      здравейте,

                      трябва да направя 150 м ограда - колове с тел или метални пана. както и да сложа врата подходяща. моля споделете опит или дайте координати на фирми. аз, разбира се, търся по нета и тн, но ще бъда благодарен за съвет.

                      в района на малашевци - битака, софия. имам извадено разрешително за строеж.

                      трябва да се направи края на август, началото на септ 2011.

                      поздрави
                      Здравей,mehudi.Коректно би било да изясниш основата за оградата ти, а именно бетонен плац с баластрена основа,с известна денивелация.Колегите се опитват да дават предложения, без да си изяснил даденостите.Съвсем коректно би било като ангажираш някой да се разкарва, замерва, смята и пр. , да му върнеш съответно поне смислен отговор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ограда

                        това много ми харесва, но за 150 м ще ми излезе над предвидения бюджет[/QUOTE]

                        Мога да помогна в търсенето ти с мрежа и колове /тръби/ , евентуално -втора употреба.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ограда

                          Първоначално публикуван от ALEX_Z Преглед на мнение
                          Здравей,mehudi.Коректно би било да изясниш основата за оградата ти, а именно бетонен плац с баластрена основа,с известна денивелация.Колегите се опитват да дават предложения, без да си изяснил даденостите.Съвсем коректно би било като ангажираш някой да се разкарва, замерва, смята и пр. , да му върнеш съответно поне смислен отговор.
                          разбира се, че е коректно. в момента сме стигнали само до оградата за съжаление. надявам се, ако не мине котка път, до месец, месец и нещо да се преборя с държ/общ администрация и да взема в ръка и разр за строеж на основната сграда. останалия коментар на лични съобщения, защото не касае останалите.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X