Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

    Интересува ме качествена двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия. За бетонни и метални основи. Ако някой работи с такива неща...
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

    Питай строителите на бензиностанции.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

      Не мисля че ще се оправиш с двукомпонентна, без машина, голяма като бетонобъркачка. Ако я имаш - с нея си върви и боята.
      Ако ще боядисваш завод, тях обикновенно ги правят с разни "3 в 1", с помпи с високо налягане.
      Колко това реално преобразува ръждата и ремонтира, аз съм скептичен, но някакво покритие верно създава.

      Коментар


      • #4
        От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

        Отдавна машините за полагане на двукомпонентни емулсии не са големи колкото бетонобъркачки.
        Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

        Коментар


        • #5
          От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

          Ползвал съм преди време едно "Навом"- Чешко. На базата на бял цимент с някакви смрадливи химии за добавка. Доколкото си спомням го даваха водоплътно и устойчиво на една камара неща. Нанася се с четка или валяк. В банята удържа на напора :-)
          0888932647

          Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

          Коментар


          • #6
            От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

            По-скоро на акрилна основа, а не на бял цимент.
            Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

            Коментар


            • #7
              От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

              Общо взето решението почти сигурно е на епоксидна основа. Разбира се ще е интересна и полезна дискусия за други алтернативи, но аз лично се интересувам най-вече, ако някой работи (търгува) с такива неща да свършим работа
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                От: Двукомпонентна боя устойчива на химически и атмосферни въздействия

                То май това са му смрадливите химии. Епоксид някакъв. Помня че се разреждаше с вода до мляко и се добавя втвърдител. Хубавото му е че добре лови на метал и на минерални вещества а пък отгоре позволява да се лепят плочки да се маже, боядисва. Доколкото си спомням в упътването се говореше за басейни , силажни ями и пр..... то излезе като рекламна статия.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X