Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изкуствена трева

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изкуствена трева

    Някой може ли даде съвет за тази настилка по-подробно (качествени,некачествени,производители,цени,трайност на външни условия)?
    Решил съм на места около къщата вместо плочи да изравня с циментова замазка и да залепя изкуствена трева отгоре.
    Sent from my Nokia s fenerche

  • #2
    От: Изкуствена трева

    Има едни гумени плочи що не сложеш от тях е ама са и скЪпички гледах в нета от 50лв. за м2.

    Коментар


    • #3
      От: Изкуствена трева

      Виждал съм ги! Подходящи са за детски площадки. Цената е доста солидна- за такива суми ще си налепя италиански гранитогрес из двора.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #4
        От: Изкуствена трева

        Не съм убеден,че и за детска площадка стават. Тая гнус като я изпече слънцето става като раш пила. Дъщерята от как се остърга като неекипиран моторист, стъпва по тях като в минно поле.
        О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

        Коментар


        • #5
          От: Изкуствена трева

          Гледах на няколко бензиностанции детските кътчета са с такива. За предпазване от удар определено има толеранс в тях -все пак е гума 4-5см. дебела.
          Sent from my Nokia s fenerche

          Коментар


          • #6
            От: Изкуствена трева

            Първоначално публикуван от Р.Якимов Преглед на мнение
            Някой може ли даде съвет за тази настилка по-подробно (качествени,некачествени,производители,цени,трайност на външни условия)?
            Решил съм на места около къщата вместо плочи да изравня с циментова замазка и да залепя изкуствена трева отгоре.

            Ландскейпните изкуствени треви са различни видове , с различна височина но влакната , в зависимост от приложението за което са предназначени.
            По високите изкуствени треви са многоцветни , с гъстота превъзхождаща естествените чимове.
            За проходилка или за ползване на ролкови и съоръжения с гумени колела е подходяща настилка с височина на влакното до 10 мм, като самото влакно е къдраво ( не стърчи право) износоустойчиво.
            Поддръжката е много лесна. Просто измиване със струя вода.
            Тревата има дренажни отвори през 10 см през които се оттича водата и мръсотията.

            Последно редактирано от Венци- малкия; 28-06-11, 11:35. Причина: Премахване на рекламен сайт

            Коментар


            • #7
              От: Изкуствена трева

              Да не отварям нова тема ще попитам тук.
              Трябва ми пътека от изкуствена трева около 50м. дължина и около метър ширина.
              Може и да не е цяла, даже още по-добре ако е на парчета.
              Знам, че в Домко и др. има, но ми е скъпа, някакви варианти други ако имате....???
              В тези магазини е около 9лв. м2....!!!

              Ако пък е търговски сайт, ще помоля на лични за да не се счита за реклама.

              Коментар


              • #8
                От: Изкуствена трева

                Най-евтината е около 4-5 лева на квадрат.... Ама по скоро мокет отколкото трева..... Опитай се да уговориш отстъпка..... 50 квадрата си е 50 квадрата.....

                Относно размерите: така или иначе пристига на рола с ширина 4 или 2 метра, така че при всички положения ще бъде на парчета......
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • #9
                  От: Изкуствена трева

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Да не отварям нова тема ще попитам тук.
                  Трябва ми пътека от изкуствена трева около 50м. дължина и около метър ширина.
                  Може и да не е цяла, даже още по-добре ако е на парчета.
                  Знам, че в Домко и др. има, но ми е скъпа, някакви варианти други ако имате....???
                  В тези магазини е около 9лв. м2....!!!

                  Ако пък е търговски сайт, ще помоля на лични за да не се счита за реклама.
                  В една от веригите имам 5% отстъпка, не е много, но все пак е нещо, ако искаш - свиркай.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X