Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми с електрозахранването?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми с електрозахранването?

    Не знам как е при вас, но напоследък в къщи все по-често започва да спира тока! Това става вечер за по минутка, но по някога по 2-3 пъти... Доста странно е. Аз съм в София, ж-к Света Троица! Вие имате ли същия проблем..?!!

    Поздрави

  • #2
    От: Проблеми с електрозахранването?

    Да, най-редовно.
    Интересното е, че трафопоста, към който сме, в момента се оказва в частен имот (когато е построен, сградата е била само със "право на строеж"). Като дойдат техниците, обикалят като сирачета около оградата. Вече се научиха да я прескачат без много-много обяснения, но понякога се налага да вкарат и някакво оборудване - по половин час (че и повече) търсят някой да им отключи.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #3
      От: Проблеми с електрозахранването?

      Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
      Не знам как е при вас, но напоследък в къщи все по-често започва да спира тока! Това става вечер за по минутка, но по някога по 2-3 пъти... Доста странно е. Аз съм в София, ж-к Света Троица! Вие имате ли същия проблем..?!!

      Поздрави
      Вероятно върви изнасяне на електромери извън имоти.

      Коментар


      • #4
        От: Проблеми с електрозахранването?

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Не знам как е при вас, но напоследък в къщи все по-често започва да спира тока! Това става вечер за по минутка, но по някога по 2-3 пъти... Доста странно е. Аз съм в София, ж-к Света Троица! Вие имате ли същия проблем..?!!
        Периодично идиотите от ЧЕЗ ми осигуряват подобни преживявания. Най-често къси прекъсвания за до минута - две, но понякога са стигали и до час . Друг път пък не спира, а премигва на няколко пъти.
        Вече се принудих компютрите да ги сложа на UPS, че иначе някой път ще ми се отвори работа и разходи.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Проблеми с електрозахранването?

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Вече се принудих компютрите да ги сложа на UPS, че иначе някой път ще ми се отвори работа и разходи.
          А аз отдавна. Вече трети акумулатор му сменям.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X