Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стъкло за камина.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стъкло за камина.

    Привет,някой да знае откъде мога да купя стъкло за камина във Варна.Мойто се счупи и сега съм с едно фолио.

  • #2
    От: Стъкло за камина.

    виждал съм в софия в практикер и мисля в бриколаж, но когато моето синът го счупи си купих от магазина в който бях взел камината, отигинално ,по размер - за 65 лв...
    не бързам за никъде...
    XJ 2.5TD '98

    Коментар


    • #3
      От: Стъкло за камина.

      И на мен ми трябваше преди и за мое учудване в Практикер намерих точния размер за около 20лв(по спомен) даже бяха два модела това, което взех било по-издръжливо и т.н... и засега издържа повече от оригиналното. Стъкла има и в магазините за печки и камини, обаче където и да гледах, по размер се разминаваха с 0.5-1 см.

      Коментар


      • #4
        От: Стъкло за камина.

        Аз също трябва да купувам. Mиналата година когато проверявах по магазините за камини имаха и режеха по размер но цената беше 700лв/м2. На мен ми трябва около половин квадрат, ама нещо тая цена хич не ми допадна, та продължавам да търся.
        В Бриколаж или Практикер режат ли или продават някакви готови размери?
        LZ1PER

        Коментар


        • #5
          От: Стъкло за камина.

          .....там някъде е цената,даже преди няколко години прехвърляше и 900лв /м2, и не е стъкло а японска стъклокерамика-кералит.

          Коментар


          • #6
            От: Стъкло за камина.

            Понеже горе пише едни други цени, та реших че ударих промоцията, ама надали
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              От: Стъкло за камина.

              В Стара Загора има един магазин в който ги продават по размер за различните видове камини. От японска стъклокерамика са , правят демонстрация на място като хвърлят вода върху стъклото докато печката гори. Преди години съм взимал и цената не беше фрапираща.
              FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

              Коментар


              • #8
                От: Стъкло за камина.

                Първоначално публикуван от RODJER009 Преглед на мнение
                В Стара Загора има един магазин в който ги продават по размер за различните видове камини. От японска стъклокерамика са , правят демонстрация на място като хвърлят вода върху стъклото докато печката гори. Преди години съм взимал и цената не беше фрапираща.
                Колега, можеш ли да намериш телефон на магазина?
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  От: Стъкло за камина.

                  Камини Колеви мисля, че е имал предвид колегата. Аз от там съм взимал многократно.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    От: Стъкло за камина.

                    Първоначално публикуван от misho60 Преглед на мнение
                    .....там някъде е цената,даже преди няколко години прехвърляше и 900лв /м2, и не е стъкло а японска стъклокерамика-кералит.
                    Е, на такава цена преди десетина-петнадесет години отказах да си купя, преправих си вратичката и сложих стъкло от печка "раховец". За 4 лева. Имам и едно резервно такова, но не ми се е налагало да го ползвам. Оригиналното го счупих поради немърливост. Ако е било японско нам'кво си, защо се е счупило

                    Коментар


                    • #11
                      От: Стъкло за камина.

                      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                      Колега, можеш ли да намериш телефон на магазина?
                      Да , камини Колеви е.
                      Последно редактирано от maxxx; 29-12-10, 19:35.
                      FREELANDER 2000 TDI 1999 г.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Стъкло за камина.

                        София, Симеоновско шосе, Камини Прити - японско стъкло 630 лева на кв.м. Поръчвах преди 5-6 дни.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Стъкло за камина.

                          ...предимството на кералита е че държи на температурен шок /над 1000 градуса мисля/,а иначе разбира се че всяко стъкло може да се счупи.....ако решиш де.

                          София, Симеоновско шосе, Камини Прити - японско стъкло 630 лева на кв.м. Поръчвах преди 5-6 дни.


                          ......и в Пловдив при Мухов май е на такава цена.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Стъкло за камина.

                            Баща ми от преди няколко години е сложил стъкло на камината от предната врата на Лада. Досега не е мръднало.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Стъкло за камина.

                              Има и пиролизни стъкла,които не се цапат със сажди.Те на каква цена са и каде се продават......?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X