Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климатик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Климатик

    Да не пускам нова тема ще попитам тук.
    Имам климатик Панасоник:
    Model
    indoor Outdoor
    CS-G125KE CU-G125KE


    Купен е преди повече от 10год. малазийска сглобка.
    За цялото това време е седял без да работи, ползвам го само през последните 2 години.
    Виках майстора който го монтира, виках и друг.
    И двамата мериха, и двамата допълваха фреон и казаха, че е повече от ПЕРФЕКТЕН.
    А климатика НЕ МИ ДУХА ТОПЛО сега, да не говорим като застудее, замръзва за часове.

    ИМА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ КОЙТО ДА РАЗБИРА ОТ ТОВА ЧУДО ИЛИ ДА ВЗИМАМ КИРКАТА И ДА ГО СВАЛЯМ ОТ СТЕНАТА.

    Коментар


    • #17
      От: Климатик

      Бих се пробвал, обади ми се, утре вечер или 4тък вечер съм на линия.
      Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
      Mercedes w212 E350 4matic
      Ducati Monster 600
      O888795575

      Коментар


      • #18
        От: Климатик

        Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
        Бих се пробвал, обади ми се, утре вечер или 4тък вечер съм на линия.
        БЛАГОДАРЯ, утре ме няма в София, пътувам командировка, но четвъртък съм на линия и ще звъна.

        Коментар


        • #19
          От: Климатик

          Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
          Да не пускам нова тема ще попитам тук.
          Имам климатик Панасоник:
          Model
          indoor Outdoor
          CS-G125KE CU-G125KE


          Купен е преди повече от 10год. малазийска сглобка.
          За цялото това време е седял без да работи, ползвам го само през последните 2 години.
          Виках майстора който го монтира, виках и друг.
          И двамата мериха, и двамата допълваха фреон и казаха, че е повече от ПЕРФЕКТЕН.
          А климатика НЕ МИ ДУХА ТОПЛО сега, да не говорим като застудее, замръзва за часове.

          ИМА ЛИ НЯКОЙ В ТОЗИ ФОРУМ КОЙТО ДА РАЗБИРА ОТ ТОВА ЧУДО ИЛИ ДА ВЗИМАМ КИРКАТА И ДА ГО СВАЛЯМ ОТ СТЕНАТА.
          Чекай, чекай малко...

          Тези машини бяха добри, дай повече инфо откъм това какво точно се случва!

          В сегашното време трябва да те топли, освен ако не е четирипътен вентил или ако не са вакуумирали системата и са ти набили кристали влага в капилярката..


          Пусни инфо и си сипи едно, зарежи я кирката - машината е добра..

          Коментар


          • #20
            От: Климатик

            Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
            Пусни инфо и си сипи едно, зарежи я кирката - машината е добра..
            Ами така ми казаха и двамата майстори, купувал съм я за около $2000 преди още еврото.
            Викат ми, това е вечно, сегашните били боклуци, но духа хладно на каквито и градуси да го нагласиш.
            Мериха всичко, нямало никакъв проблем според тях, а според мен ИМА, не духа ТОПЛО и това е.

            Комшията си взе Панасоник за 1400лева, ще те запали ако стоиш под него.
            Вляза в някой магазин, а там някаква самоделка за 500кинта и тя духа горещо, моя НЕ.

            Коментар


            • #21
              От: Климатик

              Четирипътен вентил!

              При превключване от режим "студено" на "топло", чуваш ли удар и изсъкване в системата?

              Коментар


              • #22
                От: Климатик

                Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                Четирипътен вентил!

                При превключване от режим "студено" на "топло", чуваш ли удар и изсъкване в системата?
                Не, никакъв шум не чувам.

                Коментар


                • #23
                  От: Климатик

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Не, никакъв шум не чувам.
                  Значи или не работи вентила или не се задейства от управлението / на платката/, но това е голяма рядкост. Ако ти сменят вентила, да завият новият с мокър парцал, че от заварките му се стопяват буталата и се връщаш на старта!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Климатик

                    Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
                    Значи или не работи вентила или не се задейства от управлението / на платката/, но това е голяма рядкост. Ако ти сменят вентила, да завият новият с мокър парцал, че от заварките му се стопяват буталата и се връщаш на старта!
                    Наистина нищо не разбирам от тия инвертори, за десет години в Африка съм живял и отремонтирал десетки, но само за студено.
                    Този духа хладък въздух, даже когато навън е топло духа и топъл въздух, обаче ето вечер да се убие не иска да вдигне повече от 2 градуса в помещение в което има включено и парно /2 радиатора/
                    Сравнявам го /повтарям се/ с разни други когато ходя в офиси или магазини, там направо си духа горещо.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X