Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вижте каква хитрина - лечение за напукан бетон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Вижте каква хитрина - лечение за напукан бетон

    По-скоро може още в завода да посяват някакви бактерии по всички дупки и кухини, които да се хранят с метал, да отделят киселина, да разлагат всякакви антикорозионни покрития и да пораждат ръжда дори върху най-злобната неръждавейка
    Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

    Коментар


    • #17
      От: Вижте каква хитрина - лечение за напукан бетон

      Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
      По-скоро може още в завода да посяват някакви бактерии по всички дупки и кухини, които да се хранят с метал, да отделят киселина, да разлагат всякакви антикорозионни покрития и да пораждат ръжда дори върху най-злобната неръждавейка
      Ха! Това май си е патент на Опел!

      Интересни са тези неща. Преди години един приятел с мандра ми се оплакваше от "благородната плесен" за синьо сирене. Внесъл човека пробвал кво ще стане. И после не можеше да си изчисти цеха от тях. Облагородяваха всичко наред.
      0888932647

      Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

      Коментар


      • #18
        От: Вижте каква хитрина - лечение за напукан бетон

        Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
        По-скоро може още в завода да посяват някакви бактерии по всички дупки и кухини, които да се хранят с метал, да отделят киселина, да разлагат всякакви антикорозионни покрития и да пораждат ръжда дори върху най-злобната неръждавейка
        От тебе биотехнолог я стане, я не, но мениджър в биотехнологиите - със сигурност.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X