Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Врати?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Врати?

    Започвам да се оглеждам за закупуване на врати. Ще ми трябват две екстериорни и петнайсетина-двайсет интериорни. Поради количеството ми трябват на нормална цена. Най-ефтиното което намерих бе в Б@у м@кс, но качеството бе много зле. За безумните инженерни решения на китайските инженери може да се направи отделна дълга тема.
    На повечето места си мислят, че вместо дъска с две панти и брава продават нещо от космически технологии направено. Никой не може да ме убеди, че малко боядисано желязо и ламарина струва тези пари.
    Идеята ми е ако някой се е борил наскоро и има някоя находка да помогне. Намирам се в Бургас. Не е проблем да си ги довлека от където и да е, но нямам никакво време да пътувам.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

  • #2
    От: Врати?

    Хотела който довършвах има над 300 врати.Минаха няколко фирми и наистина мога да ти препоръчам една със сигурност.Обади ми се ако искаш да изкоментираме подробности или на ЛС или на нула,осем,осем,девет,две,девет,шест,шест,пет,пет.
    "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
    "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

    Коментар


    • #3
      От: Врати?

      Питай " Едорс " т.е. Евгени
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        От: Врати?

        "Нитера" - не знам дали имат представителство във Бургас. Вратите им са полски (лично аз не смятам, че са с нещо по-добри от китайски). Средна цена за вътрешна врата, за тези бройки е около двеста лева. Най-висока (естествен фурнир, изолационни пълнежи и др.) - 500лв.

        П. П. Понеже говориш за: "... дъска с панти" - та да имаш предвид: Масовата конфекция вътрешни врати на пазара е от фазер (пресован картон).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #5
          От: Врати?

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Започвам да се оглеждам за закупуване на врати. Ще ми трябват две екстериорни и петнайсетина-двайсет интериорни. Поради количеството ми трябват на нормална цена. Най-ефтиното което намерих бе в Б@у м@кс, но качеството бе много зле. За безумните инженерни решения на китайските инженери може да се направи отделна дълга тема.
          На повечето места си мислят, че вместо дъска с две панти и брава продават нещо от космически технологии направено. Никой не може да ме убеди, че малко боядисано желязо и ламарина струва тези пари.
          Идеята ми е ако някой се е борил наскоро и има някоя находка да помогне. Намирам се в Бургас. Не е проблем да си ги довлека от където и да е, но нямам никакво време да пътувам.
          еееее работя срещу теб от другата страна на улицата, защо не се обадиш ще намерим добри врати на добри цени
          FIAT Doblo SX

          Коментар


          • #6
            От: Врати?

            Сложих от тези, качеството им е добро, на някои им се виждат скъпи, бях впечатлен от собственика, монтажът се прави под негов надзор ако види нещо кьопаво го маха и прави наново. За такава поръчка и до Бургас ще стигне.

            Поздрави.
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #7
              От: Врати?

              Здравей, имаш ли под ръка ценова листа на тези врати защото в сайта не намирам? И дали в цената е включено всичко (каса,брава и т.н.) защото на някой места цените ги дават само на вратата? Интересува ме от най-обикновените интериорни модели защото трябва да купувам 6-7 врати.
              Благодаря предварително!
              Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

              Коментар


              • #8
                От: Врати?

                Първоначално публикуван от Bobkata Преглед на мнение
                Здравей, имаш ли под ръка ценова листа на тези врати защото в сайта не намирам? И дали в цената е включено всичко (каса,брава и т.н.) защото на някой места цените ги дават само на вратата? Интересува ме от най-обикновените интериорни модели защото трябва да купувам 6-7 врати.
                Благодаря предварително!
                Близо до тебе се намира вносител на немски врати. Иди ги виж как са им цените и вратите...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • #9
                  От: Врати?

                  Да, в цената е включено всичко, плюс монтаж.
                  Макар, че първоначално ни се видяха скъпички - тогава струваха почти 500 лв./бр. (90х200), вратите им са наистина добри и качествени, касите, обкова и монтажа отлични (няма ментета, освен ако клиента не поиска) - вече 3 години нямаме никакви забележки. Докато познати (и по учрежденията в Пловдив) си сложиха къде китайски, къде "немски/полски" и сега реват.

                  @ Джамбазов пред китайски и пр. боклуци, по-добре си сложи дървени (чамови) врати, които не са особено скъпи.
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Врати?

                    над 300 врати до момента и никакви забележки. С гаранция, монтаж най-достъпните са под 300лв с ддс и монтаж и обков. Ламиниран мдф.
                    фирмата е "Би Джи И ООД".
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X