Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фирма за ремонт на покрив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Фирма за ремонт на покрив

    Предстои ми смяна на керемидите на вилата (навреме се сетих - края на лятото). Намира се в село на 10 км. от Смолян. Мисля на старите турски керемиди да сложа Брамак Атика Класик за да запазя автентичния вид. Покрива е около 140 кв. м. бетонна плоча.
    Някой може ли да препоръча фирма от Смолян? Освен Дюлгер (и тях ще проверя, не знам дали ще се заемат с такава дребна поръчка). Надеждата ми е да се организирам за края на септември, но твърде вероятно е да остане за пролетта.

    Благодаря предварително!
    По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

  • #2
    От: Фирма за ремонт на покрив

    В кое село е къщата , колега ?

    Коментар


    • #3
      От: Фирма за ремонт на покрив

      Хасовица
      По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

      Коментар


      • #4
        От: Фирма за ремонт на покрив

        Какво ще се прави покрй смяната на керемидите?
        Просто подмяна на керемидите или и смяна на скарата ,олуци, водосточни тръби,хартията .... въобще какво е твоето желание? Смяната на керемидите е крайния резултат.
        Държиш на фирма или на майстори ?
        В събота и неделя съм в Смолян. Може да се видим , запознаем и поговорим, ако искаш. Аз съм смолянчанин.

        Коментар


        • #5
          От: Фирма за ремонт на покрив

          Искам да сменя керемидите, евентуално и улуците, няма скара. Държа на фирма, договор и т.н. За съжаление в момента не съм там, ще идвам за края на септември.
          По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

          Коментар


          • #6
            От: Фирма за ремонт на покрив

            През август препокривах покрив,като от четирискатен го промених на двускатен.Изградиха го за една седмица с керемиди Брамак,много съм доволна.С удоволствие бих ти ги препоръчала,но става въпрос за гр.Своге.Дали работят и в други градове незная. Ако искаш да погледнеш снимки остави емайл.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X