Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся-Предлагам работа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търсим мебелисти или хора имащи желание за такава работа. Може на трудов договор, може почасово за хора които работят другаде, но имат свободно време и желание, може и колеги мебелисти имащи възможност да поемат още работа. Схемата ни е гъвкава....просто последната година работата ни е действително адски много.
    Контакт на лични.

    П.П. Пропуснал съм, работата е в София.
    Последно редактирано от artefekt; 17-08-21, 16:20.

    Коментар


    • Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
      Търсим мебелисти или хора имащи желание за такава работа. Може на трудов договор, може почасово за хора които работят другаде, но имат свободно време и желание, може и колеги мебелисти имащи възможност да поемат още работа. Схемата ни е гъвкава....просто последната година работата ни е действително адски много.
      Контакт на лични.

      П.П. Пропуснал съм, работата е в София.
      Какво става колеги.....никой ли няма нужда от работа?

      Коментар


      • marinrr
        marinrr коментира
        Редактиране на коментар
        Явно в София няма! Трети месец подновявам обява за монтажници на дограма- един кандидат без умения! За общи работници- страшен дефицит! А ако някой дойде, иска заплата като за ръководно ниво! А се сцепваме от работа!

      • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
        ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
        Редактиране на коментар
        Нормално е там да искат по-високи заплати . Има повече разходи .
        Крайно време е бизнеса да се децентрализира. Не може цялата държава да се натика на едно място .
        Виж какво стана със Севлиево .

    • Търсим жена за работа в магазин за хранителни стоки и цигари в град София. Работа на смени в диапазон 07.00 до 20.00. При интерес моля свържете се с ман 0895 236182
      Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
      GSM +359 895 236 182

      А Rhf +

      Коментар


      • Айде и аз да пробвам и тук:
        УЮТ- СТИЛ ЕООД- гр. София-производство на дограма, щори, комарници.

        - Има свободни позиции в производството на дограма- може и без опит!
        - Има свободни позиции за монтажен екип- тук трябват умения, защото няма кой да обучава!
        - Една свободна позиция за общ работник!

        За повече информация при интерес ще отговоря на всеки!
        Марин Райковски

        Коментар


        • Не мога да разбера, защо се изненадвате от липсата на интерес. Какви работодатели сте вие, като липсва кариерно развитие в обявите ви? Ти ми кажи след колко месеца ще имам бюро, служебен телефон, служебен автомобил, пълни осигуровки и т.н. тогава гледай. Имало някаква работа, дето трябвало да се свърши... аз такава работа не търся.
          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

          Коментар


          • veskov
            veskov коментира
            Редактиране на коментар
            Пунктуалността е от двете страни, за това е търся предлагам.
            пп пълни осигуровки има ли още

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Ванка, тук се предполага, че всеки застава с името си зад обявата си. Предполага се, че не сме напълно непознати хора. Предполага се, че евентуална твоя некоректност може да лъсне веднага тук и да те злепостави пред другите. Нормално е обявите да са такива.

          • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
            ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
            Редактиране на коментар
            И аз мисля като теб , но виждаш че в живота има и други хора
            Аз лично съм препредавал обявите от тука на мои познати , точно , заради предположенията които ти изтъкваш . Силно се надявам и двете страни да са си полезни един , на друг .

        • Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
          Не мога да разбера, защо се изненадвате от липсата на интерес. Какви работодатели сте вие, като липсва кариерно развитие в обявите ви? Ти ми кажи след колко месеца ще имам бюро, служебен телефон, служебен автомобил, пълни осигуровки и т.н. тогава гледай. Имало някаква работа, дето трябвало да се свърши... аз такава работа не търся.
          За теб мога да направя и специално предложение....само кажи че търсиш ново предизвикателство

          Коментар


          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Благодаря, бате! Само трябва да се откажа от сегашното си предизвикателство. Ако знаеш колко съм си мечтал някой да ми казва какво да направя, а не аз да казвам на другите какво да правят... Ама, ти знаеш де.

          • artefekt
            artefekt коментира
            Редактиране на коментар
            Ми предостатъчни са ми тези на които казвам какво да правят....друго имах предвид.😉

        • Първоначално публикуван от Тропчо
          при известен интерес, да пратиш едно ЛС с конкретни въпроси
          Ти би ли купил домати от сергия, които нямат табелка с цена? Разбира се, че можеш да питаш.

          Аз не бих - и децата си уча така.

          Коментар


          • mishomishev
            mishomishev коментира
            Редактиране на коментар
            Ясене не си прав да знаеш!
            Мога да изтъкна 5 причини защо не трябва да има табелка с цена на доматите!
            Често пъти липсата на цена е предпоставка за по добра оферта от ясно написаната цена!
            На практика ти сам си ограничаваш избора - и приемаш чуждия избор (този с цената)

          • Тропчо
            Тропчо коментира
            Редактиране на коментар
            Разликата между еднократен акт (покупка на домати от пазара) и създаването на отношения (работник- работодател) е ясна. Аз наблягам на това, че щом присъстваш в този форум, ти си част от едно съобщество. Хубаво- лошо, ти си част от него. Би трябвало да имаш малко повече доверие на колите, които се продават тук, в сравнение с тези, паркирани на Горубляне. Би трябвало да си отговорен за обявите, обещанията и критиките си. Би трябвало да си помагаме един на друг, а не да се прецакваме. Би трябвало, като дам обява тук, на отсрещният да му е ясно, че не искам да го прееба, а искам да си помогнем взаимно.
            Иначе, не виждам смисъл в тази тема. Има достатъчно сайтове за работа, има бюро по труда, социални програми и т.н.

          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            Тропчо + 1 за коментара !

        • Сегашната липса на работна ръка, както и изцяло на читави хора е пряко следствие на водената 20 години политика на само крадене и държане на икономиката на дъното. От там-ниски заплати, а покрай свободата хората видяха как може да се живее, ако си малко кадърен, и доста такива се изнесоха към по-богатия свят.ю

          Тогава работодателите доволно потриваша ръце-зер има изобилие от работна ръка, все кадърни и можещи хора, като те са готови да работят на цената на два хляба на ден.
          Но както се знае-всичко в природата е в баланс, та на тогавашното охолство на ръботна ръка сега му отговаря пълна липса на такава.
          Ще мине време, нравите и заплатите ще се поизравнят, и тук ще стане както навсякъде, ама не се знае точно кога.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • Не си съвсем прав Кольо. По-скоро почти всички работодатели си търсят роби(хора дето да им работят за почти без пари). Да, ама на хората почва да им писва да са роби!
            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

            Коментар


            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Абе не е баш така.
              Ти, ако извикаш някой да ти пренесе някакъв багаж(съвсем произволен пример), и тоя ти иска 20 лева, що не му дадеш 100?
              Всеки гледа да мине колкото може по-тънко, възможно най-тънкото. Така е било откак свят светува, така ще бъде и докато го има.
              А готовността да се работи като роб е следствие от липсата на друга работа. Тя пък е следствие от водената политика, по-скоро от неводенето на никаква политика през тези години.
              А щом има кой да работи за робска заплата-има ли луд да му дава повече?
              И така-според търсенето и предлагането.

          • В момента и много добри заплати да се дават - качествени кадри йок !
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • Странно ми е как има работа, пък няма кой да я свърши. Аз непрекъснато върша такава на колеги/конкуренция и давам такава на колеги/конкуренция. А клиента даже не разбира.

              Коментар


              • сто
                сто коментира
                Редактиране на коментар
                Ми не, проблема е че ти не си наясно кой може да я свърши.
                Тази, която аз върша за колеги (те повечето са или бивши мои служители, или работили по един или друг начин с мен) си върви почти безпроблемно. Другата, дето аз съм възложител, пак така, ма определено ми струва малко повече енергия

              • cnc82
                cnc82 коментира
                Редактиране на коментар
                Може и да си прав....Не съм аз шефа и не командвам парада . Просто като си говоря с началника , такива впечатления имам .

              • TStanim
                TStanim коментира
                Редактиране на коментар
                Преди се чудих на тези с дауншифтинга... а сега си мисля че изобщо не е лоша идея да се кротна някъде и да си припомня... т.е. дори някой Зил да покарвам и да не се ядосвам с никой и с нищо. Уви трудна работа вече и ако ще се пренасям (от години обмислям) ще е през границата...
                Иначе по темата - сега работя на място с малко нерви и вярно далеч не с такова заплащане което бих могъл да имам, но не съжалявам. Търси се още някой за работа и от години не може да се намери.
                Последно редактирано от TStanim; 23-09-21, 16:34.

            • Направих копи-пейст на последните мнения в Ринга. Превърнахме го в дискусия, а тук е тема за обяви. Някой да помага, щото не ми се получи много добре.
              https://offroad-bulgaria.com/forum/%...96#post6765297
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • Сега ще ви разкажа една истинска история от миналият месец. Имам един колега, приятел...от седмицата два три дни само търка обувките по кафенетата. Предлагам му да ми свърши част от работата (за Сто, повече ми е от възможностите, а не мога да им откажа, че съм ял бял хляб от тях в гладните години). Вика колко даваш.... казвам му ти си определи каква ти е цената...Той, абее дай далавера, работа не ми се ще. Аз му викам смеейки се.. е аз ако имам далавера сам ще я свърша. И той се замисли и вика...ий верно, прав си😳....явно съвсем сериозно му беше желанието 😄 ​​​​​​

                Коментар


                • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                  В момента и много добри заплати да се дават - качествени кадри йок !
                  Колко добри заплати се дават според теб?
                  Че тия приказки отдавна циркулират, но като изключим ИТ сферата, са по-скоро добри пожелания...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • cnc82
                    cnc82 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Прав си Пенчо ! Тая заплата 2к (нето) е за обикновен работник в производство в провинцията и то без някакви специални умения.
                    Последно редактирано от cnc82; 23-09-21, 09:51.

                  • diduan
                    diduan коментира
                    Редактиране на коментар
                    При нас във ВТ такава заплата(2к) няма. Явно сме щат на Бангладеш, а а не на богата България.

                  • artefekt
                    artefekt коментира
                    Редактиране на коментар
                    Той се е пошегувал cnc 82. В нашият бранш такава заплата не можем да предложим....но можем да предложим възможност за човек, който е инциативен, може да носи отговорност и му се работи, да изкарва и много повече...

                • Аз предлагам да се вникне в това какво пише Венци/Тропчо/ ,и да не се превръща темата в антагонистична роби/фараони. Да , основания за това има достатъчно извън Форума , но нали затова сме тук .
                  П.п.Стойността на доматите е функция от няколко фактора , обикновено невидими от пръв поглед.Работата на "фараона" е да предлага работа,пита за потенциал и очаква доказване , а на "роба" като се ангажира и да го докаже. Демек въобще не става дума за роб/фараон, а елементарни доброволни отношения. Друг въпрос е , че домата и от двете страни се разбира по -късно колко всъщност чини. Тук е момента да се вкара "форумната" компонента.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X