Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся лектор на тема "Хранене"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся лектор на тема "Хранене"

    Здравейте,
    Във връзка с работата ни с наш клиент търся специалист, с който да проведем кратък семинар "уъркшоп" на тема "хранене". Подразбира се "здравословно хранене" без да се ограничаваме до медицинското значение на този термин, ако изобщо има такова. Не се изисква формална специалност - лектора да бъде медик, диетолог и т.н., но се изисква да бъде опитен и да бъде истински специалист в това което прави. Може да е готвач, спортист, треньор на космонавти

    Става дума за еднократен или неколкократен ангажимент, не за продължителен такъв. Семинара ще (ако) бъде проведен в София или онлайн в рамките на 1 час.

    Може да предложите и собствена тема във връзка със здравословното хранене. (Коле, теб те имам предвид, но първо малко трябва да подгреем публиката )

    Общо взето е спешно... предложението имам предвид, изпълнението няма да е спешно.

    Може в темата, на лично или по телефона 0897 802 302
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    Опитай да се свържеш със "Слънце луна" , май Свилен се казва собсвтеника.
    Аз също ще потърся контакти .
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #3
      Саше, ако не запишеш семинара направо ще си за принудително черпане ама ти да плащаш

      Аз няколко пъти споделям, че хигиена на храненето е една от най-важните теми за живота на всеки млад човек и като такава тя задължително НЕ се преподава в никоя образователна система, следователно е исконен дълг на всеки разумен човек собственоръчно да се информира от алтернативни източници, евала за което за тази инициатива!
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • icerunner
        icerunner коментира
        Редактиране на коментар
        Не ме надценявай Жоро. Инициативата не е моя. Не ми е и във фокуса на работа. Но нали трябва да съм добър...

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X