Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

    Здравейте колеги,
    Търся човек за поддръжка/ремонт на жилища в София. Става въпрос за няколко апартамента под наем, две къщи извън града и една в него. Работата включва ремонт или подмяна на ВиК и Ел, грубо строителство. Освен това винаги има текущ ремонт.
    Надявам се да не съм ви изплашил!
    Идеалния кандидат, според мен, ще е млад пенсионер. Трябва да има познания в строителството (не на професионално ниво, но все пак да има знания). Ще работим заедно. Осигуровки няма да има, защото ще му плащам от джоба си.
    Ако някой има желанието за една допълнителна заплата и хъса да работи, да звънне. Или на лични. При интерес, обяснявам точно, че тук ще е малко дълго.
    0889583680 Владо.
    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

  • #2
    От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

    ...
    Последно редактирано от Тропчо; 29-07-19, 20:25.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

      Събота-неделя, нощем при тия условия?

      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #4
        От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

        Реално ,искате някои да ви е под ръка ,дето си лежи в тях на диванчето с по голяма пенсийка,и като ви скимне да звъните ,да посвършите нещо ,и на ви 20 лв ?

        Коментар


        • #5
          От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

          Сега остава и някой от НАП да си предложи услугите и съвсем ще стане весело. И нямам предвид да пусне таблици с лични данни, а нещо по-така професионално.

          Коментар


          • #6
            От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

            На мен ми предложиха друго-отивам да пусна нет и ТВ на един чужденец. Има си договор за наем, на трудов договор е като зам. шеф в една банка, гражданин на ЕС. И мацката в магазина ми разправя, че за чуждите граждани се плащал депозит ако искат услуга. Да съм намерел българин, който да сключи договора. Или....бе имало един друг вариант, нося им всеки месец едни пари, те му пускат услугата, но официално не се регистрира в платежната им система-всичко на ръка в офиса, без документи.
            Е всичко бях виждал, ама фирма от подобен мащаб с толкова тъпо направена черна каса още не бях...
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #7
              От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

              Колеги,
              Мисля, че сравнително добре съм описал кого търся. Ако някой има интерес, да пише или да се обади.
              Става въпрос за работа 5 дена в седмицата, по 8 часа. С подобаващо заплащане.
              Работя като частно лице и не съм фирма. Проблеми с НАП нямам, защото си плащам данъците надлежно. Това, за черната каса не го разбрах, ама нейсе. Коректен съм с клиентите си, както и с хората, с които работя. 15тина години.
              Тъй че, ако нямате интерес към обявата, моля не си/ми губете времето да пишете тук.
              Последно редактирано от Ato; 30-07-19, 07:14.
              Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

              Коментар


              • #8
                От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

                Е да де ама си тръгнал грешно в началото.
                Нямало да има осигуровки ?!?!
                Това е публичен форум и със сигурност се чете от всякакви организации
                Оставил си и телефон за връзка.


                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                VW Golf VI variant
                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                Коментар


                • #9
                  От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

                  Без да коментирам липсата на осигуровки/дори и за пенсионер има такива в редуциран размер/,описаното естество на компетенции не става от един човек. Прагматичното е да потърсиш нещо като абонамент поне за някои от дейностите , а на човека с пълна заетост да му се редуцират компетенциите.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

                    Моля, ключ на темата.
                    Да се ядосваш, значи да наказваш себе си за грешките на другите.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

                      Преди да я заключат, за твое добро, помоли и да ти бъде редактиран 1 пост. Предложение за плащане на труд на ръка без осигуровки (респективно и данъци) в публичен и не съвсем зле индексиран от гугъл форум е да кажем неумно.

                      Доколко е умна или неумна тази практика е съвсем отделна тема.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Педлагам работа за поддръжка/ремонт на жилища.

                        Ами колегата Ato предложи вариант за някой с достатъчно свободно време и не страдащ от прекомерен мързел да си докарва някакъв доход. Ако трябва да сме честни, 80% (поне) от работещите в частната сфера в България не се осигуряват на реалния доход, ако се осигуряват въобще. При условие, че не рекламира позицията като длъжност към някаква фирма, не виждам как НАП, МАП, САП и прочее трибуквени мафиотски сдружения могат да имат претенции. Все едно да си викнеш комшията за да ти помогне да смениш тапетите и да трябва да му внасяш осигуровки.... Владо, не си намерил точното място да търсиш работяга. Тук всички са баровци .....
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X