Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся работа в чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Търся работа в чужбина

    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    . Относно пенсиите мисля, че не е далеко времето, когато продължителността на живот ще се препокрие с пенсионната възраст т.е. няма да има пенсионери, т.е. ще се мре на работното място.
    П.П. това е мое мнение и не ангажирам никого с него. Не влизам в излишни спорове.
    Ами от доста време има и ДДПО. Че и с данъци не се облага.
    До кога ще чакаме държавата да ни осигури работа, заплата и пенЦия като за в РСО, за комунизЪма да не споменавам.
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 04-06-17, 06:41.

    Коментар


    • #62
      От: Търся работа в чужбина

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Това малко на бъзик избива....

      Баш на тоя човек ли намери да му обясняваш за марката?

      И колко гори....
      И ха,сериозно...

      Да не би на Боса да са му минали повече от половината части от тази кола през ръцете,като на мен.
      А с Боса се знаем от има няма десет години от един друг форум на който той беше собственик.

      И теб те зная кой си,ти си този който се опита да изтрие един форум...

      Пак повтарям,аз много не разбирам и само така си говоря.

      Коментар


      • #63
        От: Търся работа в чужбина

        Първоначално публикуван от roki77 Преглед на мнение
        Пак повтарям,аз много не разбирам и само така си говоря.
        Съгласен съм с тебе!

        Коментар


        • #64
          От: Търся работа в чужбина

          За първи път ще пробвам как работи опцията ignore/block
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • #65
            От: Търся работа в чужбина

            Аз съм безмълвен
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #66
              От: Търся работа в чужбина

              Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
              ... а насилието е детските градини и училищата...
              Това с насилието в детските гради и и училищата малко нещо на медийна истерия ми бие.

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Ами от доста време има и ДДПО. Че и с данъци не се облага.
              До кога ще чакаме държавата да ни осигури работа, заплата и пенЦия като за в РСО, за комунизЪма да не споменавам.
              Що ли си мисля, че човекът имаше нещо друго предвид. Какво можеш да отделяш допълнително е друга тема. Въпросът е какво ще получаваш срещу онова, което държавата ти взима задължително и колко време ще го получаваш. Напънът е да съкращават въпросното време ...
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #67
                От: Търся работа в чужбина

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Това с насилието в детските гради и и училищата малко нещо на медийна истерия ми бие.



                Що ли си мисля, че човекът имаше нещо друго предвид. Какво можеш да отделяш допълнително е друга тема. Въпросът е какво ще получаваш срещу онова, което държавата ти взима задължително и колко време ще го получаваш. Напънът е да съкращават въпросното време ...
                Абе незнам медийна истерия ли е, но има починали деца...

                Коментар


                • #68
                  От: Търся работа в чужбина

                  Първоначално публикуван от roki77 Преглед на мнение
                  И ха,сериозно...

                  Да не би на Боса да са му минали повече от половината части от тази кола през ръцете,като на мен.
                  А с Боса се знаем от има няма десет години от един друг форум на който той беше собственик.

                  И теб те зная кой си,ти си този който се опита да изтрие един форум...

                  Пак повтарям,аз много не разбирам и само така си говоря.
                  Малко си противоречиш,във предишен пост каза че мерцедеса ти 6 години си го карал и нищо не си пипнал по него а сега казваш че половината части на колата са минали през ръцете ти.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • #69
                    От: Търся работа в чужбина

                    Като гледам колко колеги смятат да се махат, направо да избираме локацията и да заформяме една обща компания. Ще избием рибата...

                    Коментар


                    • #70
                      От: Търся работа в чужбина

                      Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                      Като гледам колко колеги смятат да се махат, направо да избираме локацията и да заформяме една обща компания. Ще избием рибата...
                      Ами ако искаш да отворим една фирма тук на острова и да правим това което ти си правил до сега, заповядай.

                      Ще ти осигуря жилище(стая в споделено жилище) и четирицифрена сума възнаграждение срещу не повече от 40 часа труд на седмица, сума гарантирана за първите три месеца, след това влизаме 50/50 тоест каквото и ако спечелим ще делим(чистата печалба), ако можеш да си го позволиш като авантюра и имаш желание, ще продължим в друга тема, тук, публично за да видят съгражданите ни как се правят нещата и да си вадят изводи, било то позитивни или негативни, аз съм готов да сложа всички карти на масата и да опитам.

                      Напълно сериозен съм и подхождам към това си предложение с ясното съзнание за рисковете и предизвикателствата срещу които бих се изправил, финансови, социални и дори криминални!
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Търся работа в чужбина

                        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                        Ами ако искаш да отворим една фирма тук на острова и да правим това което ти си правил до сега, заповядай.

                        Ще ти осигуря жилище(стая в споделено жилище) и четирицифрена сума възнаграждение срещу не повече от 40 часа труд на седмица, сума гарантирана за първите три месеца, след това влизаме 50/50 тоест каквото и ако спечелим ще делим(чистата печалба), ако можеш да си го позволиш като авантюра и имаш желание, ще продължим в друга тема, тук, публично за да видят съгражданите ни как се правят нещата и да си вадят изводи, било то позитивни или негативни, аз съм готов да сложа всички карти на масата и да опитам.

                        Напълно сериозен съм и подхождам към това си предложение с ясното съзнание за рисковете и предизвикателствата срещу които бих се изправил, финансови, социални и дори криминални!
                        Аз съм авантюрист. Преди малко ме поканиха и на cryo процедури в Лондон ;-)
                        ;-)
                        Grand Cherokee I - 5.2 - супер беше!
                        нула 999 нула 3 нула 9 нула 3

                        Коментар


                        • #72
                          От: Търся работа в чужбина

                          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                          Ами ако искаш да отворим една фирма тук на острова и да правим това което ти си правил до сега, заповядай.

                          Ще ти осигуря жилище(стая в споделено жилище) и четирицифрена сума възнаграждение срещу не повече от 40 часа труд на седмица, сума гарантирана за първите три месеца, след това влизаме 50/50 тоест каквото и ако спечелим ще делим(чистата печалба), ако можеш да си го позволиш като авантюра и имаш желание, ще продължим в друга тема, тук, публично за да видят съгражданите ни как се правят нещата и да си вадят изводи, било то позитивни или негативни, аз съм готов да сложа всички карти на масата и да опитам.

                          Напълно сериозен съм и подхождам към това си предложение с ясното съзнание за рисковете и предизвикателствата срещу които бих се изправил, финансови, социални и дори криминални!
                          Ако си в Лондон имам такъв човек, който не успява да си намери работа, понеже е прекалено квалифициран... Сериозен е и може да го питам... Пък ако в последствие се налага работници да търсите - драскаш и ти отговарям/е.
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #73
                            От: Търся работа в чужбина

                            Мерси за идеята колега.

                            Опитах с такива хора, просто това което мога да предложа е само за старт, не е за високо квалифициран човек с местен опит, трябва ми читав партньор с който да започнем на ниски обороти в началото пък после каквото стане.

                            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                            Ако си в Лондон имам такъв човек, който не успява да си намери работа, понеже е прекалено квалифициран... Сериозен е и може да го питам... Пък ако в последствие се налага работници да търсите - драскаш и ти отговарям/е.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Търся работа в чужбина

                              За недостатъците на свръхквалификацията сме говорили и в други теми.
                              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Търся работа в чужбина

                                Някакви други предложения в сверите IT, видеонаблюдение, фотография, видеозаснемане и монтаж за Австрия, Германия?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X