Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся консултант за повърхностна оценка на сграда за земетръсоустойчивост.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся консултант за повърхностна оценка на сграда за земетръсоустойчивост.

    Не знам как точно да формулирам обявата си, понеже не разбирам от строителство. С думи прости - мисля да взема магазинче под сграда, и ме интересува може ли да се провери какво е техническото състояние на сградата. Вече поразпитах и ме гледат странно, ако е за лека кола ще доведат 2 майстора да я гледат, но всеки се нанася без да проверява в какво. Ще съм благодарен дори на идеи как да си формулирам въпроса.
    Консултацията ще е срещу заплащане, разбира се.

    п.с. Достъпен съм на мейл ppetrov76@gmail.com
    След многото досадни проблеми след публикуване на телефон - повече никога в ефир! Модераторите да ме правят каквото решат, няма да се сърдя, нарушавам правилата съзнателно.
    Последно редактирано от Rabin; 04-12-12, 19:17.

  • #2
    От: Търся консултант за повърхностна оценка на сграда за земетръсоустойчивост.

    ... грешка, дублиран пост.

    Коментар


    • #3
      От: Търся консултант за повърхностна оценка на сграда за земетръсоустойчивост.

      Официална експертиза (документ) ли ти трябва или просто някой да ти каже става ли или не става помещението? За първото мога да те свържа с хора дето да го изготвят, а за второто - съм на разположение.
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Търся консултант за повърхностна оценка на сграда за земетръсоустойчивост.

        Не ми трябва документ, проучването е за мен си. Пускам ЛС.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X