Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зов за помощ..

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зов за помощ..

    Здравейте, колеги не знам от къде да започна, аз съм сравнително нов юзер и не ме познавате. Регнах се за да споделя лошата новина, за нашия добър и обичан колега Тихомир Севов... Тишо много пъти ми е казвал, колко е доволен от offroad-bulgaria.com/forum и колко добри и сериозни хора има, за това и реших да се обърна за помощ към вас, колеги. Нуждая се спешно от работа, живея само с майка ми, баща ми почина преди години, а тези дни съкратиха майка ми от военния завод Аркус АД гр. Лясковец + още 300 човека... А, аз съм безработен от 2 месеца и с двама безработни вкъщи още по-трудно се свързват двата края. Обърнах се и към Г-н Добромир Добрев настоящ кмет на гр. Горна Оряховица моят роден град, но ефект няма, все още съм безработен. Нямам претенции в коя област ще работя,но би било хубаво по възможност здравните осигуровки да плащат, че идва сезона на студа и болестите и доста по-скъпо излиза лечението, не дай си боже да се разболея. Трябва и зимни дрехи и обувки да се купуват, а аз все още не съм почнал работа. Не искам парите да паднат от небето, стига да имам възможност да работя, ще си ги изкарам, честно и почтено с труд, но нямам тази възможност, затова ще съм ви благодарен на всички вас колеги, ако отделите малко от времето си да прочетете моята тема и всеки, който има възможност да попита приятел или познат за работа във Велико Търновския регион... Надявам се да се получи и молитвите на майка ми да бъдат чути и да си намеря работа, че да мога, като всеки мъж да изкарвам пари за вкъщи. Казвам се: Веселин Веселинов Сокеров, моят мобилен номер за връзка е: 0885 865 616 - Благодаря предварително на всички, които биха опитали да ми помогнат. Жизнено важно е за мен и моята майка да работя. Благодаря и за вниманието Ви. Лека вечер, колеги.


    Моята автобиография: http://dox.bg/files/dw?a=8334907eac

  • #2
    От: Зов за помощ..

    Имаш ЛС.
    Обади се ако имаш допълнителни въпроси.
    Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

    Коментар


    • #3
      От: Зов за помощ..

      От около 3 седмици Веско е на работа-осигурен транспорт от Г.Оряховица до В.Търново, прилична заплата(според мен ), осигуровки върху реалната заплата, 8ч. раб.време. Дано да е доволен, не се похвали досега .
      Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

      Коментар


      • #4
        От: Зов за помощ..

        Той не влиза много често, последното му влизане е преди около месец.
        LZ1ZAH

        Коментар


        • #5
          От: Зов за помощ..

          Не се е и оплакал....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #6
            От: Зов за помощ..

            Остава и да работи според очакванията на работодателя...
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Зов за помощ..

              Браво на колегата оказал помощ, много здраве и весели празници.
              Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
              0882 52 00 52 - Жоро

              Коментар


              • #8
                От: Зов за помощ..

                Първоначално публикуван от l.m Преглед на мнение
                От около 3 седмици Веско е на работа-осигурен транспорт от Г.Оряховица до В.Търново, прилична заплата(според мен ), осигуровки върху реалната заплата, 8ч. раб.време. Дано да е доволен, не се похвали досега .
                Браво и Респект за голямото Добро, което сте направили за Веско!
                Дано ви се върне стократно!
                Весела Коледа и Щастлива нова година на Вас и цялото Ви семейство!

                ПС А, Веско ще се похвали все някога..Може да има някои поизостанали сметки за плащане и да му е изключен Нет-а...примерно...
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • #9
                  От: Зов за помощ..

                  Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                  Остава и да работи според очакванията на работодателя...
                  Ами надявам се. Вчера се видяхме (и запознахме), изглеждаше всичко да е ОК. Надявам се да се задържи на работа, че в началото малко му се видяло зор . Когато има възможност Веско може да сподели лични впечатления-дано да са положителни.
                  Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от l.m Преглед на мнение
                    От около 3 седмици Веско е на работа-осигурен транспорт от Г.Оряховица до В.Търново, прилична заплата(според мен ), осигуровки върху реалната заплата, 8ч. раб.време. Дано да е доволен, не се похвали досега .
                    Браво!
                    Поздравявам човека, сторил това добро.
                    LZ1AIV

                    Коментар


                    • #11
                      От: Зов за помощ..

                      Браво на I.m!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Зов за помощ..

                        Хайде стига хвалби .
                        Заслугата е по-скоро на екипа/работодатела който го е наел, аз само "му показах вратата" през която да влезе. Просто имах актуално инфо-понякога е наистина решаващо.
                        Знам, че всеки би помогнал с каквото може-всички го доказвате ежедневно.
                        Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Зов за помощ..

                          Първоначално публикуван от l.m Преглед на мнение
                          Хайде стига хвалби .
                          Заслугата е по-скоро на екипа/работодатела който го е наел, аз само "му показах вратата" през която да влезе. Просто имах актуално инфо-понякога е наистина решаващо.
                          Знам, че всеки би помогнал с каквото може-всички го доказвате ежедневно.
                          На наше време информацията е злато - горното е още едно доказателство за това. За теб може да е нищо ,за него - много. Респект за стореното!

                          Да се надяваме че и автора на темата ще се разпише
                          (след като си поискал публично помощ и си я получил ...).

                          Коментар


                          • #14
                            От: Зов за помощ..

                            Ще, ще! Вярвам, че като влезе ще се разпише момчето.
                            Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X