Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся работници за Франция

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Търся работници за Франция

    Не знам получи ли ЛС 0886680658 Мартин

    Коментар


    • #17
      От: Търся работници за Франция

      Колега нов съм в форума и май нямам право на лични съобщения и затова пиша тук .На 32 години съм и работя от десет години като електро техник и програмист във фирма занимаваща се с индустриална автоматизация на мелници , зърнобази , хлебозаводи , винзаводи , производство на автомобилни и вагонни везни , изграждане на кабелни трасета изработка на всякакви видове електро инсталации , проектиране и изработка на електрически табла за управление на технологичните процеси в горе посочените предприятия , заводи и т.н . Искам да те попитам , още ли се търси електро техник и в какво точно се изразява работата , също така да кажа , че нивото на английски ми е добро ама на френския е нулево

      Коментар


      • #18
        От: Търся работници за Франция

        0887890835 Квалифициран за гипс и тенекеджийство /и доста други / Над 40 г. съм , подробности ако се обадиш. Поздрави

        Коментар


        • #19
          От: Търся работници за Франция

          Строителен инженер на 55 г
          Богат опит в метални конструкции
          Работил съм много време като дограмаджия ( вкл като цехов работник и като монтажник) и картонджия.
          0888 51 85 87
          dimitrov_bo@abv.bg

          Коментар


          • #20
            От: Търся работници за Франция

            Здравей,търсиш ли още монтажници на картон ?
            На 31г. съм работил съм като монтажник на картон около 10г. ,разполагам с инструмент (лазер,винтонавивки и др.) Е
            Пиши ми на лично или на пощата за какво става въпрос (заплащане,квартира ....)
            В момента имам обект,който ще свърша до седмица и съм свободен!Поздрави!

            Коментар


            • #21
              От: Търся работници за Франция

              Здра вей,колега обявата още ли е в сила?На 44г. съм от 15 се занимавам с климатици.За какви системи става въпрос.

              Коментар


              • #22
                От: Търся работници за Франция

                Здравеи,аз също се интересувам да ли е актуална офертата, 37г.ел техник 7 години в Испания,издрагдане на инсталации на жилищни блокове ,малки фабрики детски градини и др.занимавам се и с климатици периодично като и автоклиматици.

                Коментар


                • #23
                  От: Търся работници за Франция

                  Темата се закрива по молба от мишоци. Моля, не го безпокойте по този въпрос.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X