Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко ви е голяма спалнята?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Колко ви е голяма спалнята?

    Моята дъщеря има стая и от ден първи спи отделно. Сега е на седем. Миналата година поръчах нови мебели, като за момиче, за ученичка и т.н. И когато майсторът, докато вземаше размерите попита "колко да е широко леглото?" се започна една дискусия... стаята не е голяма, но колко точно можем да си позволим да е широко това легло, че след 10 години да им е удобно на децата когато си легнат (гаджето имам предвид).... няма да сменям мебели постоянно я :-). Решихме, че 1.10 ще стигнат.
    Life is short, break the rules, forgive quickly, love honestly, laugh easy, ride often, ride free and never regret anything that makes you smile!!!

    Коментар


    • #32
      От: Колко ви е голяма спалнята?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      При мен всички деца стават кротки, гладни и поспаливи. И моите, и чуждите.
      Щото си лошав и им ядеш млякото!

      Коментар


      • #33
        От: Колко ви е голяма спалнята?

        Идеи за малки спални!
        http://vbox7.com/play:e6543ca2

        Коментар


        • #34
          От: Колко ви е голяма спалнята?

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:S7002852_resize.JPG
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5189076
          Ето мойта "мацка" как спи, обикновено заема поза - все едно си хвърлил парцалена кукла от вартата върху леглото.
          Обикновено като се събуди идва и ляга на пряко при нас като главата и е при главата на майка й, а краката при мойта глава, или обратното, висока е 110 - 115 см.
          Леглото е 230х230 (беше най-голямият матрак който се продаваше без специална поръчка)

          Коментар


          • #35
            От: Колко ви е голяма спалнята?

            Явно не биваше да си мисля,че съм единствения с такъв проблем. Спалнята е 2 на 2 , всичките ми жени в къщи спят в каквото положение ги свари сънчо... Напоследък обаче леко се пооправихме със ситуацията: направихме новата детска стая (ползват си новите легла, но според ситуацията се менкам с момичетата) , при баба и дядо осигурихме едно голямо празно легло (което много често поражда желание у децата да останат с нощувка у тях). Митака си спи в кошарата,ама неговото никога не се губи, ако се разплаче нощем. Усещам как ще се пренесе трайно (като каките) на голямото легло след време... Надявам се на третото легло в детската, ама май май....
            Тия въпроси всеки път се решават според ситуацията.
            Нека всички да са ви живи и здрави!
            диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

            Коментар


            • #36
              От: Колко ви е голяма спалнята?

              стара снимка,малкия е на почти 2 години и все още проблеми нямам.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:010690431.jpg
Прегледи:1
Размер:26.1 КБ
ID:5189095

              А леглото е 183 на 213 см.Все още ни е по мярка
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: Колко ви е голяма спалнята?

                Първоначално публикуван от drukman
                Явно не съм обяснил добре. Основният проблем при мен не е липсата на кревати.
                Много добре съм те разбрал човече в началото заспиваше при нас и го местехме но започна да се буди и да се примъква.
                Легла в къщи колкото искаш ама малкият искаше и тати да си ляга и за това се принудихме да ползваме походното. Другият вариант е да ги изчакаш да заспят пренасяш ги и си лягаш ама без да ги будиш защото упражнението почва отначало.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X