Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ЗА" или "ПРОТИВ" интернет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: "ЗА" или "ПРОТИВ" интернет

    Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
    Според мен темата е За и Против прекалено дългото висене пред компа, а не интернета по принцип.
    Основните проблеми на нашите деца са :
    1.Обездвижването, породено от прекаленото заседяване пред компа
    2. Общуването.
    Преди години , основният източник на знания бяха книгите, - сега е нета.
    Игрите за компютри постепенно изместват традиционните игри и занимания , защото са по-интересни /симулационни, спортни и др/ и модерни.
    Нашите деца общуват по "Скайпа" , а не се събират "да си играят".
    Когато се прекалява със стоенето неподвижно пред компа, последствията са много лоши.Почти всяко 2-ро дете е с наднормено тегло, защото не скача на ластик или на въже, не играе на мижитарка /жмичка/ и др. традиционни игри, а същевременно се храни с високоалорични и вредни храни.
    Всяко нещо е полезно , когато е с мярка - прекачиш ли мярката - става вредно.
    Родителите са регулаторите на този процес и от тях зависи времетраенето на заниманията пред компа и традиционните игри /физическо натоварване, тичане , скачане и всякакви приятни за децата мероприятия , свързани с движение/.
    Движението е здраве !
    Последно редактирано от Ba4e Mite; 14-04-10, 11:55.
    ________________________________________________________________________________________
    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

    Коментар


    • #17
      До: "ЗА" или "ПРОТИВ" интернет

      Първо искам да благодаря на всички за прекрасните мнения.. явно някои са разбрали целта на темата ми!!!
      След това искам да кажа, че ме питаха кой клас съм и затова отговорих!!!
      Също така искам да питам господина, който е писал, че темата е "подводница", какво има предвид, защото нещо май, не разбрах правилно!!!
      И освен това, ако това е бил намека, аз не се глезя, но съм заобиколена от мои връстници, които предпочитат да стоят пред компютъра, вместо да прочетат някой урок!!! Аз сядам рядко на компютъра и не се задържам много, тъй като за мен има по-приятни развлечения!!! Откакто съм член на този форум, сядам почти всеки ден, колкото да видя интересното а мен!!!... Форумът е "супер"!!! Благодаря пак, на всички и очаквам следващите ви мнения и отговори!!!

      Коментар


      • #18
        До: "ЗА" или "ПРОТИВ" интернет

        Първоначално публикуван от монио Преглед на мнение
        Според мене е училищен проект и ни будалка---подводница е.
        Надявам се да не е прието като убида
        Темата е супер сериозна , даже утива кьм медицинска .
        Преди няколко години ,не си спомням точно колко кибер зависимостити бяха вкарани в регистрите на психозаболяванията в Щатите . Че докторите още не са на ясно с тия нови кибер зависимостти в множественно число ,те сега ги откриват .
        И аз чета темата ти и си викам " .............супер сложна тема" и пишеш 8 ми клас ееееееееееее верятността да е училищен проект е многооооо кьм малко .

        Коментар


        • #19
          До: "ЗА" или "ПРОТИВ" интернет

          7ми клас съм, не 8ми .. но това не е най-важното...
          Незнам за кой пореден път ще кажа.. че това не е училищен проект... неможе ли, просто да напиша тема, която ме вълнува (поне мен )! Освен това предпочитам да си пиша домашните сама,а не с помощта на интернет или кои да е източник.Харесва ми да разсъждавам , а после да изслушвам други мнения! Ако толкова хора мислят, че е "подводница" , нека темата да бъде изтрита... Съжелявам. че темата ми не ви е харесала.. надявах се да ви заинтригувам, но явно не успях,... още съм младши участник и не съм много ... добре с нещата!!!!

          Коментар


          • #20
            До: "ЗА" или "ПРОТИВ" интернет

            Продалжавай така и далеч ще стигнеш . Браво за темата от мен .

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X