Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В шапката марихуана

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: В шапката марихуана

    Трябва да се провери с теста така истината ще излезне наяве

    Коментар


    • До: В шапката марихуана

      Първоначално публикуван от yeah Преглед на мнение
      ...да се провери с теста ....
      Те тва` как се прави, кой го прави, и колко време след последната цигара има следи, отделно има ли разлика в следите на "закоравял " пушач и някой дръпнал на купон 2-3 пъти от любопитство
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • До: В шапката марихуана

        бих внимавал много.може би нетрябва такова доверие а строг контрол.успех

        Коментар


        • До: В шапката марихуана

          Здравейте , колеги
          прочетох темата на две на три .. защото нямам време да стоя пред компютъра( особенно през топлите сезони )))) и въпреки че възръстта ми клони вече към тродителската .. още не съм станал такъв , даже напротив , чувствам се "тинейджър" или на български младеж ))) Та моето мнение по въпроса за :
          1. Наркотици - леки и тежки
          2. Алкохол
          3. Цигари
          ....
          в списъка могада изредя много неморални неща но няма ... та идеята ми е че най вазжното е да покажем надетето си че то е индивид и трябва да има самочувствие като такъв в обществото .Тогава и само тогаво ТО никога няма да посегне към каквото и да било зад асе доказав пред приятелите си , защото ще разбира че ТО е НЕЩО и си е на мястото, и тогава другите ще правят като него вместо ТО да опитва неща зада се впише в картинката )))
          Това си е моето мнение и според мен работи )))
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • До: В шапката марихуана

            Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
            Как ще реагирате като родител към 14 годишния си син, ако в шапката му намерите марихуана? Как как ще се справите със страховете си и как ще се борите?
            "Со кротце, со благо и со малце кютек" (А.Л.)
            ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

            Коментар


            • От: До: В шапката марихуана

              Не съм родител, не съм и вече на 14 но мога да погледна от двете позиции. На неговата възраст и аз пушех трвица. Сега може да ми се случи 5-6 пъти в годината ако някой почерпи. Причините ЦЕНАТА (а навремето джойта беше левче) и жената много мрънка. Нито съм затъпял нито ми е мека пишката.

              Като бях в техникума майка ми намерила в джоба 1 кутия с 2 треви. Казала на баща ми и той ма пита. Тъй и тъй трябва ли да са притеснявам за нещо. Казах му че всичко е под контрол. В семесйството си имаме доверие и мисля че заради разликата в поколенията по добре е те да не знаят някой работи.

              Не можеш да го спреш ако е решил. Просто виж какво му е мнението за наркоманията и дали има желание за разни наркотици защото тревата НЕ е наркотик. Все пак се продава почти свободно в Холандия.

              Ако си учи и си има добри оценки, ако си намери гадже скоро и ако не прекалява с алкохола и тревата не мисля че трябва да се тревожиш.

              Всеки такъв случай е строго индивидуален. Просто вземете и заедно прочетете за какво става дума.
              "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

              Коментар


              • От: В шапката марихуана

                Като го хвана с трева ще сдобарам точилкста и ще му направа татус моряшка фанелка + панталонки.Но съм сигурен че сина не се занимава с това,че знае какви ще са последствията.
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар


                • От: В шапката марихуана

                  Първоначално публикуван от Nataly Преглед на мнение
                  Как ще реагирате като родител към 14 годишния си син, ако в шапката му намерите марихуана?Той твърди, че някой друг я е поставил нарочно.Вашите отношения до момента са перфектни.Синът Ви е добър ученик и като цяло нямате проблеми с дисциплината. Как ще запазите доверието, как ще се справите със страховете си и как ще се борите с мнителността си? Това е истинска случка от преди няколко дни със сина на моя позната, която освен това е и лекар.
                  Кошмар .....имам двама сина,и ако искам да ги опазя от нещо в тоя живот,това са наркотиците и цигарите.Изобщо нямам представа как да реагирам,но това което правя е 4 пъти седмично спорт със тях плътно.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: В шапката марихуана

                    Нормално си е детето. Ще му мине. Ако няма други отклонения всичко си му е наред. Всички знем какви сме ги вършили на тази възраст.
                    Моите обаче са сбъркани - пораснаха, и като си дойдат пак няма с кого да си пия ракията. Не пушат (дори трева), явно че не са се учили от родителите си
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: В шапката марихуана

                      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                      Като го хвана с трева ще сдобарам точилкста и ще му направа татус моряшка фанелка + панталонки.Но съм сигурен че сина не се занимава с това,че знае какви ще са последствията.
                      Я, каква стара тема сте раздигнали.

                      Но нищо, можем да пробваме да я прегледаме отново.

                      Това със спорта хич, ама изобщо не ми изглежда универсална стратегия. Увлечените в спорта младежи често стигат до едни вещества които са доста по-вредни от конопа в дългосрочен план.

                      Коментар


                      • От: В шапката марихуана

                        С точилката ще постигнеш точно обратният ефект Проверено.. бил съм от другата страна на точилката(битият).

                        До към 12-13 годишна възраст, бъдете родители на децата, след това - Приятели.

                        Коментар


                        • От: В шапката марихуана

                          Спорт, 3-4 пъти седмично,НО плътно с тях.Но не фитнес. Има добри школи по борба,бокс,кик-бокс и т.н
                          Това с химията са стари легенди от бабино време.
                          Трябват си добавки + витамини,те предпазват от травми и проблеми от претоварване и т.н
                          Тези спортове които съм изброил,освен ако нямат спортни амбиции са прекрасно средство за изразходване на енергията.

                          Няма как да искате,щом са на 14 да се оправят сами.До 18 са с най-лабилна психика,податливи и т.н. Точно тогава трябва да си приятел с тях.

                          Коментар


                          • От: В шапката марихуана

                            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                            ...
                            Трябват си добавки + витамини
                            Благодаря, предпочитам конопа.

                            Коментар


                            • От: В шапката марихуана

                              Няма лошо в конопа.Сега да не се спичат толкова родителите.
                              Познавам интелигентни хора,които си пафката,не се крият.По нищо не и пречи,личи да не могат да си вършат работата.
                              Аз също съм предубеден към коноп/цигари.Ама от време на време изгарям по някоя пуретка.

                              Моето спасение от тия "благинки",съм намерил в спорта.

                              Коментар


                              • От: В шапката марихуана

                                Абе има лошо в конопа ама като гледам какво зобят някои любители на спорта (въобще не говорим за професионален спорт) почвам да се разколебавам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X