Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телевизията, бебетата...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Телевизията, бебетата...

    Тези дни са регистрирани, напук на ипотечната криза, рекорден брой новородени бебета.

    И това е обяснимо: две-три години показваха само тъпи колумбийски сериали с повторения.

    Обратното явление - малко новородени - се отбелязваше като излъчваха "Форсайтови", след 10 години - "Робинята Изаура".

    Сега ще последва поредният цикъл на малко бебета - излъчват неповторимите "Перли"!!!

    Хора, осъзнайте се! Жегата не е оправдание

  • #2
    До: Телевизията, бебетата...

    Тия бебета, които сега се раждат са резултат от зародилия се оптимизъм за бъдещето след доста години "преходна" мизерия...
    Заченати са преди да се спука "имотния" балон, когато за много хора бъдещето най-после се проясни... После кризата малко ни цапна през устите, но все пак сме повече оптимисти от преди 4-5 години...
    Аз самия чакам резултата от предкризисния оптимизъм след 2-3 седмици

    Коментар


    • #3
      До: Телевизията, бебетата...

      Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
      Жегата не е оправдание
      Климатика вече е масово явление
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • #4
        До: Телевизията, бебетата...

        Първоначално публикуван от Dobs Преглед на мнение
        Тия бебета, които сега се раждат са резултат от зародилия се оптимизъм за бъдещето след доста години "преходна" мизерия...
        Заченати са преди да се спука "имотния" балон, когато за много хора бъдещето най-после се проясни... После кризата малко ни цапна през устите, но все пак сме повече оптимисти от преди 4-5 години...
        Аз самия чакам резултата от предкризисния оптимизъм след 2-3 седмици
        Моят юнак е в резултат на рикошет вследствие на неизправно оръжие така,че ние с мама му сме извън тази статистика
        Тома Томов
        Вече с Kia Sportage.

        Коментар


        • #5
          До: Телевизията, бебетата...

          Само не разбрах смисъла на поста откривател-на-темата. Някави бебета, сериали... ние тук общуваме чрез форума, какво да си спрем акаунтите ли? Заради Някой, който каквото чуе в анонсите за новините и бърза да отвори тема ли? Я пак .
          Може ли, когато на човек му е скучно, да не се хаби и да отваря безплодни теми.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #6
            До: Телевизията, бебетата...

            Бебетааааааа.Според мен кризата която остави много хора без работа е виновна за бума на бебетата.Кризата започна Септември 2008 и Август 2009 хоп БЕБЕТА.Ама ние българите сме си такива не сме свикнали да си почиваме все бачкаме ако не на работа то върху нежната половина на човечеството
            Прирастттттттт това е добрата страна на кризата
            [B][I][U]Ако някои се опита да те засенчи остави го да слънчаса[/U][/I][/B]

            Коментар


            • #7
              До: Телевизията, бебетата...

              А според мен време е да се забрани гледането на телевизия. Абсолютно вредно е, влияе на психиката на хората, на нервната система и прочие. Още повече, че нищо умно не излъчват - Слави, новини на турски, латиносапунки и чалга. А някога гледахме телевизия.....

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X