Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Невротизират ли игрите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Невротизират ли игрите?

    Искам да се включа и аз.

    С моя син си направих експеримент - седна пред компютъра, когато беше на година и 3 месеца. На 2 години вече играеше игри от типа CS. Сега е на 7 и от две години насам е запален по Age Of Empires, Age of Mythology и подобни. Заради тях е научи да смята с 3, 4-цифрени числа още преди да е тръгнал на училище.

    Междувременно създадох у него интерес към спорта - таекуон-до, ски, туризъм, колело... Сега тръгна и на плуване. Като че ли след повече от 5 години пред компютъра, той предпочита да сме навън и да спортуваме нещо. Мисля, че компютъра стана за него част от ежедневието и по никакъв начин не го невротизира. Напротив, вместо да скучае вкъщи - винаги има с какво да се занимава.

    Според мен децата се невротизират най-много от обстановката в дома и от нервни родители. Замислете се върху себе си преди да се учудвате защо децата имат някакви проблеми. За съжаление почти никога не търсим причините в нас самите, а твърде често те са точно там!
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #17
      До: Невротизират ли игрите?

      Въпреки, че моите яко играят на компютъра, съм намирал и празни опаковки от презервативи в стаята им.
      Значи-нама страшно
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #18
        До: Невротизират ли игрите?

        Що да не невротизират.Като бях по-малък докато играех се палех много бързо за всичко.С напредване на възрастта ми спрях да играя, установих, че не подпушвам толкова бързо.Сега съм си взел едно PSP че то поне не е само за игри, да изтиквам времето като няма какво да се прави.
        Иначе ако се разцъква по малко е приятно да разпуснеш, след работа или нещо друго.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X