Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Майка ми учи сина ми на 2,3 годинки да си казва цялото име .. Мартин Любомиров Марчев - Марти..
    при което се получава скоропоговорката Мартин-Моливоф-Марчев - Марти
    Просто съм се скъсал от смях 10 минути ..
    Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
    A POS
    0885600200
    За момента пасажер

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
      мой приятел си лежи на хладинка с малкия и гледат филм...

      На вън бибитка кола и баща му "Петьо, кажи им, че ме няма".. Малкия излиза и "..татко каза, че го няма.."
      Абе и аз като го написах и прочетох, преди да го публикувам, помислих, че имам грешка.. Сори, за друг път ще знам..

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Даже и големи, пак сътворяват лафоризми: "малкият" /на 16г./ гледа, че брат му се кани да чете подарената ни наскоро "Декамерон" на Джовани Бокачо /дебела е поне 5 см./ и каза дълбокомислено:
        - И някой си е загубил толкова много време от живота да напише тая дебелата книга?!

        Все бях чувала варианти, но точно такъв-за първи път.
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          На обяд племенницата (4-5г) ме пита вуйна й какво яде в болницата (че я оставих за раждане, че термина й беше за вчера), та й обяснявам, че от болницата им дават, пък и те слизат да си купуват разни неща.
          Тя ми разправя: ама да не яде много, че ще затрупа бебето и няма да може да излезе
          Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
          И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
          вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            съжелявам за спама .. ама .. .Мохер да честитим ли вече .....
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              съжелявам за спама .. ама .. .Мохер да честитим ли вече .....
              Ами още не и се излиза на малката , все още няма предродилни ли са, родилни ли са, контракции .
              Утре ще се метна до Враца да я видя, да се надяваме, че идните ще се накуми да излезе.

              За сега е под наблюдение, всичко е наред и е добре.
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Сори за спама ама моя синковец се бави 12 дни .. така, че може както се вика да си почакаш
                Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                A POS
                0885600200
                За момента пасажер

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Още от мен, този път от синът ми. Сега е 15 годишен, но когато беше в детската градина много се впечатляваше от ауспусите на колите. Често пътувахме и винаги, когато ни изпревареше кола той казваше: "Ей, тая кола е с един ауспух .... ей, тази е с два...". Но веднъж ни задмина една .. и детето: " Яяя, тази е 4 ауспуха!!!!" (за пръв път виждаше ).
                  След това замлъкна за малко, после с любопитство попита: " А има ли с нула?"
                  Последно редактирано от Son4o; 04-08-12, 22:34.
                  Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Първоначално публикуван от Son4o Преглед на мнение
                    децката градина
                    WTF???
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        От днес .. Малкия е на системи (гадния рота вирус) и много се ядосва като му пуснат банката да тече. И аз му обяснявам че това е тръбичката за студената вода (капачката на абоката е синя) и сега са му пуснали студената вода. И че утре аз ще си сложа за топлата. Идва баба му на свиждане и той .. бабооо пусаха ми стуената вода ..виш виш стуената ... баба му се спука от смях
                        Lyubomir T. Marchev / LZ1DUV
                        A POS
                        0885600200
                        За момента пасажер

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Цитирам един приятел :

                          "Ivan Hristov
                          26 July near Sofia
                          Един разговор на децата ми от сутринта:
                          Диляна: Калояне защо като говориш си дърпаш пишката ? Много голяма ще ти стане.


                          Калоян: Като си дърпам пишката мисля по-добре! Аз мисля с нея. Тя ми е мозъка."
                          When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Вчера на плажа,малката на 2.5г
                            -Мамо,мамо виж патки.
                            -Не са патки,лодки са.
                            -Не патки са!
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Сетих се преди около година и половина, синчето тогава беше на 3.5 г, го водихме на някаква докторка на преглед на частно в кабнета 'и в Мед.Академия. Още си спомням пълния абсурд, чакахме около час в една тясна чакалня, освен нас имаше поне още 3-4 деца, всяко с по 1-2 родителя с него. Всред цялото чакане децата бяха луднали от скука, изморени да стоят на едно място, родителите се опитваме да ги държим кротки, да пазят тишина и т.н. В един момент моя застава пред мен, погледжда ме отдолу и с ясен и висок глас ме пита, сочейки жената до мен: "Тате, тате, а тази мама защо е толкова дебела?"
                              Умрях от срам, направо потънах в земята .....
                              Викам му: "Тихо бе, я марш сядай на стола там..."
                              А той пак: "Ама, ама, .... тя защо е толкова дебела?"
                              И целия разговор се провежда в пълна чакалня с хора, всичко се чува от хората наоколо и т.н. Лелеееее още ме е срам като си го спомням .....
                              Последно редактирано от petrof; 06-08-12, 22:29.

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Хе, това ме подсети за една случка - нашите като бяха малки, на плажа им направило впечатление, че мъжете са с различно големи "пакети" и ме попитаха защо. И аз на майтап им разказах оня виц за взаимовръзката на "пакета" и "парите в портмонето" (ако се сещате). Обаче, вместо да се задоволят с това обяснение и да продължат с игрите, след известно наблюдение наоколо, малкия изтърси "Хм, ами тука всички са почти бедни"...
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X