Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
    мой приятел си лежи на хладинка с малкия и гледат филм...
    Леле, това три пъти го прочетох като "мой приятел си лежи на ХЛАДИЛНИКА с малкия " хахахахаха
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Леле, това три пъти го прочетох като "мой приятел си лежи на ХЛАДИЛНИКА с малкия " хахахахаха
      Не си единствена ...


      Ти остави ... ама аз почнах и да си представям картини .... като онези ... печки ...руските .. с леглото отгоре ... и си викам .. в днешно време са направили хладилник с легло
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
        мой приятел си лежи на хладинка с малкия и гледат филм...

        На вън бибитка кола и баща му "Петьо, кажи им, че ме няма".. Малкия излиза и "..татко каза, че го няма.."
        Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
        Леле, това три пъти го прочетох като "мой приятел си лежи на ХЛАДИЛНИКА с малкия " хахахахаха
        Пробвай пак да го прочетеш
        На хладиНКА, т.е. на хладно (незнам къде, но не върху или във хладилника )

        п.п. ама и аз чета , чак сега видях, че си го прочела "КАТО"
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Дъщерята - 8г. и племенника - 10г. си разказват вицове. Майка му ги слуша и казва - "тоя виц не го разбрах". Племенника казва: "Мамо, не си толкова блондинка, че да не го разбереш"
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Разтегателен рейс-рейсовете,със чупка в средата
            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Случка на Поморие.Разхождаме се семейно и по едно време малкия задава изненадващ въпрос на Мама-Мамо,а Чайките дават ли чай?
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
                Не си единствена ...


                Ти остави ... ама аз почнах и да си представям картини .... като онези ... печки ...руските .. с леглото отгоре ... и си викам .. в днешно време са направили хладилник с легло
                Айде и още един в списъка!Ех тоя хладилник.
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Това за чая моето малкото лапе когато беше наистина малко(сега е на 18 и е по-високо от мен) казваше, че чайките "серат" чая... Да му се чудиш откъде е научило такива неща...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                    Айде и още един в списъка!Ех тоя хладилник.
                    Айде,сега и аз върнах нагоре в темата прочетох всичко от тази страница и аз се зачудих за този хладилник,то било хладинка Десо,да надебеляваш думите-лапсуси
                    Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Да се включа и аз в темата
                      Случката добре илюстрира в какво време израстват децата ни и как приемат за дадености някои неща (телефон с камера например) - абсолютно необичайни за нас, като поколение и най-нормални за тях.
                      Преди две години трябваше да сменим хладилника и първо ровим из интернет да видим къде какво. Междувременно по телевизията върви онази реклама на Нести, където зрителя вижда как се отваря хладилника и майката, таткото, детето си взимат кана със студен чай. На компютъра е останал някакъв сайт с хладилници и техните характеристики и дъщеря ми(сега на 12) сяда и ги разглежда и чете - брой компресори..., консумация на енергия..., резмери .... камера .... " Тате, татееее, хладилник с КАМЕРА!?!"
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Мойте пък са при баба си. Снощи ги преслушвам по телефона, първо малкия:
                        - Слушаш ли?
                        - Много! Даже почти цял ден никой не ми се е карал за нищо!
                        - Браво! Дай ми брат ти!
                        - Ало?
                        - Слушате ли?
                        - Ама какво говориш бе, тате! Тук, в целия район, няма по-добри от нас!

                        След тия заучени фрази се почуствах неутрализира и предадох телефона на жена ми....
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Като тръгна да пуша, малкия все ме пита къде отивам. След поредната питанка една вечер му отговорих "На луната отивам!", а той:
                          - Тате, ама на луната не се пуши!

                          Застреля ме направо!
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Взела наща едно списание и ще решава игра-лабиринт, в която едно момче с букет трябва да "мине" през лабиринта и да стигне до едно момиче.
                            Гледа щерката, чуди се, накрая взима химикала, рисува ново момиче до момчето и казва " Ето, ето ти я дамичката точно до теб, воала! "
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Здравейте
                              Нова дума от дъщеря ми 2,8 год. МУХАРИ комбинация от муха и комари.
                              ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Майка към сина си /на около 3-4г./ на плажа:
                                -Ела веднага тук и не ме карай да викам.
                                При тези думи момченцето спря за миг, обърна се и с най-невинната физиономия на света каза:
                                -Ами викай...
                                Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X