Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    На 8-ми март водя малката на детска градина. Тя въодушевено:
    - Днес е празника на мама!
    - На всички жени е празник.
    Секунда размисъл, завъртане на очите.
    - Значи днес е денят на мама и баба.
    - Днес е празник на всички жени.
    - Добре. На мама, баба и госпожата.
    Добре, че стигнахме до градината .
    Женя Вълчанова 0888272565

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Позата от този кадър, според най-големият участник е "качешнИк" (точно с такова ударение)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Качешник.jpg
Прегледи:1
Размер:106.9 КБ
ID:5354972
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Вчера бях завел моя хубостник (Цветикус Бесникус) при баба му за да може жената да свърши нещо. Звъня на баба му на телефона да ми отвори, дига ми бесника и казва :Ало телефона на Баба е .
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          А моята кукла докато се къпя примерно или ме няма в стаята, и не дай Боже през това време ми звънне телефона - набива директно червената слушалка, с простото последващо обяснение "Звънеше ти телефона, ама затворих, защото нали не даваш да вдигам, пък ме дразнеше!!!" Ходи после обяснявай на кой защо си затворил
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            С племенника /7г./ :
            Абе Кико - защо си с два различни чорапа?
            Не бе чичо - само единия е различен.
            ........................
            Иван Маринов
            CRF 250 X
            Не шансът определя съдбата на човека,а изборът!

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Сетих се днес как преди около 1 г (тогава наследника беше на 3.5г) излизаме сутринта да го водя на градина. Казвам му "Викай асансьора" - в смисъл да натисне копчето.
              А той застава пред вратата на асансьора и се провиква "Асансьоооооор"
              Скъсах се да се хиля тогава, а се присетих за тоз хит днес като се прибираме от градината, пак така застана пред асансьора и го "вика" по същия начин, ама го прави нарочно за да ме подбъзиква

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Снощи прибирам се от втора и сядам да пия някоя ракия с жената идва синковеца и казва: Тате вържи ми дупка аз слушам, мигам на парцали, а бе шах с пешката. Питам как се връзва дупка , а той много просто взимаш един конец и му връзваш двата края на възел, добре, че не поиска да му вържа нещо друго защото тогава не знам какво щях да правя.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Дъщеря ми е уникална шматка ! И когато най-много закъсняваме - най-много се подмотва!

                  Сутринта се успахме. Скачаме, започваме да се приготвяме по най-бързия начин и я пращам в банята. След около 15 минути, когато отидох да я потърся и очаквах да я намеря в нейната стая почти готова, минавам покрай банята и виждам, че свети. Хммм, отварям вратата и какво да видя - седи наща на тоалетната чиния със смъкнати гащи и гледа в нищото.

                  Питам : Какво правиш, бе? Защо не си готова още?
                  А тя се сепва и отговаря : Ааа, загледах се тук в нокътя на палеца ми, извинявай!

                  15 минути за гледане на пръста на крака ! Добре, че не беше заспала там!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    Дъщеря ми е уникална шматка ! И когато най-много закъсняваме - най-много се подмотва!

                    Сутринта се успахме. Скачаме, започваме да се приготвяме по най-бързия начин и я пращам в банята. След около 15 минути, когато отидох да я потърся и очаквах да я намеря в нейната стая почти готова, минавам покрай банята и виждам, че свети. Хммм, отварям вратата и какво да видя - седи наща на тоалетната чиния със смъкнати гащи и гледа в нищото.

                    Питам : Какво правиш, бе? Защо не си готова още?
                    А тя се сепва и отговаря : Ааа, загледах се тук в нокътя на палеца ми, извинявай!

                    15 минути за гледане на пръста на крака ! Добре, че не беше заспала там!

                    Надали ще те успокой Факта, Че Моята, ЩЕ "Разбие" Твоята по МОТАНЕ - вЕрвай ми

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Абе това са деца-съзерцатели, мислители и философи, какво им се сърдите и вие! Кой знае какви знаменити теории са сътворили, докато се мотаят, я ги поразпитайте.
                      Моите са вече доста големи, но пак сътворяват бисери, обаче ако не ги запиша веднага, забравям ги ; ако пък ги запиша - забравям после къде... пусто гинко, все забравям да си го пия редовно. Сега сме на вълна любовни трепети и неволи - ма в тийн възрастта - е, няма такъв майтап, на моменти трагикомедия...
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Майка към дъщеря си, която е на 3 години:
                        - Ели пишка ли ти се?
                        - Не.
                        - А защо се клатиш?
                        - Защото като се клатя не ми се пишка...
                        Honda Africa Twin RD07 '95

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Относно "Да изчистим България за един ден", синът ми, който е на7 г., каза: "Това е генетически невъзможно!"
                          След като получих задоволителен отговор на "Що е то ген" от него - установих, че е абсолютно прав...
                          Последно редактирано от Гриша; 12-05-12, 22:54.
                          Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Прибирам се снощи през двора на училището и гледам, голямото чааве играе с майка си баскетбол, а "малката беля" (вече на 5 год)седи нещастен до коша. Малко живна като ме видя и ме посрещна с думите:
                            - Тате, тия от Нескуик ми писна да ме лъжат! (На една реклама, едно момченце успява да хвърли до коша след като е яло нескуик) Айде да отидем с тебе да пием по бира, щото това не е живот...!
                            Е... едвам ме нави! Седнахме си двамката в кръчмата, взехме си една бира, чукнахме се... Е, само я опита де, но впечатлява с някаква рутина, когато стане въпрос за алкохол...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Дъщеря ми се катери върху мен, буйства и се хили и след половинчасова борба, аз вече омаломощена, й казвам:
                              -Алекса, като конска муха си!!!
                              А тя:
                              -Да бе, ама при това положение нали се сещаш кой остава да е кобилата!
                              Кръвна група 0+

                              Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                мой приятел си лежи на хладинка с малкия и гледат филм...

                                На вън бибитка кола и баща му "Петьо, кажи им, че ме няма".. Малкия излиза и "..татко каза, че го няма.."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X