Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Преди време на една разходка поради доста закъсвания и буксуване ми свърши горивото на 2 , 3 километра от едно село и се наложи с малката да повървим до там. Как го е запомнила от тогава качим ли се на този джип и винаги пита "тате сложи ли му бензин "
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Малката на 3 г.
      - Мамо, 'нес въпще не съм ядала на градинката.
      -Защо?
      -Имаше кес, ама мноооо гаден беше.
      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
        Малката на 3 г.
        - Мамо, 'нес въпще не съм ядала на градинката.
        -Защо?
        -Имаше кес, ама мноооо гаден беше.
        Хихи
        LZ1ZAH

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          На морето не се мина без повръщане и лекарката пита малкия (3 г.) от какво мисли, че го боли коремче. А той:
          - От тъпата супа. Аз казвА : Мамо, не супа! А тя: Яж-яж. Е сега боли...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Моя малкия братовчед когато беше на 3г. ми обяснява, как се бил разболял и неговата майка му измерила "темперантурата",която била много висока....... нямаше такъв смях от моя страна, а то милото ме гледа с един невинен поглед......
            Повечето хора говорят за справедливост само когато се отнася до тях и забравят за нея, когато се отнася за други....

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Излизаме от апартамента с моя син,и аз му казвам,викай асансьора и той сансьоре,сансьоре.
              Минаха 14-години от тогава,и още се смея когато се сетя!
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Хехе, ти ме подсети сега за една забавна случка, от времето когато моите деца бяха малки още - развали им се колелото и почват да се въртят около него, да го оглеждат безпомощно и в същото време ме попоглеждат с надежда няма ли да взема да им помогна... Обаче аз се правя на 2 и половина, а те най-накрая не издържат и ме молят за помощ. Пък аз хитричко подсмихвайки се им викам: "Ааа, викайте на помощ неволята" (редовно си четяхме приказки тогава и тази беше една от прочетените). Те се помаяха, почудиха, опитаха да оправят колелото, пък като не успяха и дружно викнаха "Неволята-а-а-а, ела да ни помогне-е-е-ш" с едни такива отчаяни физиономийки и надежда в очите и гласеца... И много се учудиха на бурния ми смях милите.
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Фани, подсети ме случка от миналата седмица. Та малката влиза в тоалетната и почва да крещи "Мамоооо, елааааа да ми помоооогнееееш". Аз искам сама да се справи и съответно не отивам. След малко пристига тя и аз питам " Какво, мамо, Неволята ли викна?" а тя ядосана "Ами, Неволята, тебе те виках, ама като не дойде сама трябваше да се справя с гащите"

                  И съвсем прясно - роди се детенце на мои приятели. Аз й обяснявам, че им се е родило бебе и че още е в болницата. Тя пита "Защо?" и казвам, че новородените бебета имат нужда от специални грижи и за това първите дни са в болницата. При което тя мъдро констатира "Яснооо, докторите трябва първо да го сглобят бебето!!!"
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Е, като никой не пише, пак ще съм аз

                    Пресен бисер от снощи - дъщеря ми в момент на умиление към мен каза: "Ти си най-сладичката майка!!! Ще те обичам до края на СЕДМИЦАТА!!! "

                    После явно се усети и добави " ... до края на всичките седмици! " - е , по-добре е, нали
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Аз онзи ден се скъсах от смях, когато големия ми син (2год. и 4м.) си вдигаше блузката и искаше да храни малката Йоана (почти на 1 месец)

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Срещаме познати, на които им се е родило второ момченце. Честитим и питаме за името. Майката отговаря:
                        - Кевин.
                        Не знам как точно сме реагирали, но веднага ни беше пояснено:
                        - Нали брат му е Стивън и нямаше как, та за това.
                        Разделяме се с щастливото семейство, а нашия Станислав /4,4 г./ след няколко крачки изтърсва.
                        - Е тия с тези имена направо ме счупиха…
                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Моята дъщеря ..някъде 4годишна беше...Нося си аз палтото от лисица,беше ми подарък,много хубаво и много актуално.Обаче не съм го опазила явно както трябва и една дупчица от молец на ръкава....Излизаме на разходка ние двете хванати за ръчичка,малката поглежда нагоре и нали пусто нищо не им убягва от погледа възкликва много усмихнато:"Мамо,мамо,виж дупката от куршума на ловеца дето е гръмнал лисицата"...паааааднах от смях,прибрахме се след това и повече не го облякох.Децата са пълни с "бисери",нали са необременени главици...само свежи изрази може да се чуе от тях
                          Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                            Е, като никой не пише, пак ще съм аз

                            Пресен бисер от снощи - дъщеря ми в момент на умиление към мен каза: "Ти си най-сладичката майка!!! Ще те обичам до края на СЕДМИЦАТА!!! "

                            После явно се усети и добави " ... до края на всичките седмици! " - е , по-добре е, нали
                            Явно е модерно сега. Каката ме обича до всички планети, а малката до всички планини ( дочула е за планетите, но още не познава термина и стигна до планините ).
                            Женя Вълчанова 0888272565

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Друг бисерДеца на моята приятелка-момче и момиче.Момчето е по-голямо и постоянно обижда малката с думи от сорта на:тъпачка,глупачка.....малката го гледа ,гледа и миг преди да се разплаче:"Апък ти си пролет"и се разплаква
                              Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Моята дъщеря..отново когато беше около 4г."Мамо,аз не ти го давам това-аз ти го подарявам!"
                                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X