Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За модата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За модата

    Модата. Как я показват. Как я показваме.

    Предупреждавам, а и така е ясно: сигурно съм последният човек във форума, който да дава съвети в света на МОДАТА.
    Ще поразсъждавам на тема КАК се показва ТЯ.

    ТВ7, бТВ, Нова..etc.:
    В студиото на мек диват седят двама(трима). Интервюира се красива девойка, красиво облечена. „Завесите” отпред предизвикателно и пределно свалени. Всичките цици вън! Бедрата (красиви, между другото!) открити чак до арбалетите...(как беше думата за днешни гащи???) да бе – прашките!
    Къде? (-на „Витошка”) и какво? (- Гучи, Версаче, ама не ми стигат парите, затова и някои неща са турски..). Виж, лакът е истински.
    -Подари ми го новият приятел.
    - Ама богат ли е?
    –Не държа! (Ах, как държиш!).
    Тъй като "модните" въпроси свършват, се минава на духовни теми, нещо по-близко до натюрела:
    -Правила ли си „тройка?
    Следва престорено възмущение, артистично изчервяване,
    -Не съм още, но една приятелка...

    Общо взето съм русофил.
    Това прави – от противното – жена, деца, внуци да не гледат „моите” предавания по руските канали.

    И ето дъщеря ми, жена ми ме изненадват:
    -Татко, виж предаването на Слава Зайцев по руската!

    Вячеслав (Слава) Зайцев, руснак ,само три години по-млад от мен, сега изглеждащ, обаче, на 30-40!! беше пробил в Света на Модата още преди много години.
    Сега води предаването (гледайте, знаещи-незнаещи руски – все едно!!) „Модна присъда”.
    Прокурор ( Слава), подсъдим, защита, свидетели, публика.

    Водят на подиума един човек (може и жена...казва внукът ми – ще го зашлевя пак!). „Разобличават” му дрехите, прическата, грима, прочее.
    Защита, свидетели, публика – все широкоизвестни личности: артисти, певци, спортисти...си казват мнението. Обикновено – крайно отрицателно.
    Дават на „подсъдимия” определена сума пари и го изпращат по магазините да промени облика си. Връща се отново на скамейката на подсъдимите. Отново коментари, съвети. Остроумни и умни.
    Например у момичето-мъжкар, необличало друго, освен дънки, се оказват чудесни стройни крака!
    Обтегнатата тениска показва други, невидяни под грубия момчешки пуловер, радости...
    На третия, четвърти заход се получава нов човек!

    Самият Зайцев, възседаващ прокурорското място, е зашеметяващо красив и остроумен!
    А как облечен..( Като контра бТв би извадила, да речем, Дим Дуков, но вонята ще е непоносима и за най-хремавите!...А сравнението – несравняемо!)

    Днес, на препечена до кафява коричка агнешка плешка, седнах пред телевизера и се кефих на Андрей – 45 годишен „подсъдим” за това че носи само „несериозни” дрехи: от индийско мъжко сари – 5-6 комплекта, до всевъзможни каубойски премяни. Дъщеря и жена не са го виждали - а така им се иска! – в костюм...
    Три пъти го изпращаха да купува нещо друго и другото беше не каубой от Дакота, а каубой от Аризона, излязъл с „Колт” на кълката от поредния Saloon!
    Да се дивиш откъде в Москва такива панти, якета, ботуши, шпори, шапки, аксесоари...(Буквоедите ще ми кажат: Кино, бе, Симеоне! Кино, ама КАКВО?! Ама как!)
    След четвъртия заход упоритият Андрей се завърна в елегантен костюм – баш както мама и дъщеря си го мечтаят
    Ама не го познавате, пича!: около шията му беше осукано нещо индианско, мексиканско герданче от мъниста и зъби на животни..
    Вари го , печи го...

    И така, всеки ден - Слава Зайцев.

    А по „Седми” и бТВ – нека погледнем – дали се „нави” красавицата на „тройка”...

  • #2
    До: За модата

    Сега следва един час да се прави на монахиня.И в крайна сметка ще се навие.(То заради приятелката си.Да не остане назад.)

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X