Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка на пюрета на едро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Покупка на пюрета на едро

    Колеги, ако има някой който ползва пюретата на Хип пишете да се разберем защото мисля да поръчам на едро от вносителя. Минималната стойност на поръчката е 400 лв. - не че няма да ги изядем, но ако има още някой да си разделим ще е по-добре. Не говоря за печалба, така че моля да не се трие темата - просто са достатъчно скъпи за да плащам и надценките на веригите и аптеките.
    Александър

  • #2
    От: Покупка на пюрета на едро

    Не, че нещо, но хип са бъкани с гмо

    Коментар


    • #3
      От: Покупка на пюрета на едро

      Аз се чудех защо толкова налита на тях. А уж се водят БИО. А има ли такива, които не са да ги пробвам, защото нищо друго не иска да яде. Все пак офертата остава ако има желаещи.
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Покупка на пюрета на едро

        Как се променят цените при това количество?
        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

        - Ясен

        Коментар


        • #5
          От: Покупка на пюрета на едро

          Нашите много харесваха десертите на OVKO, десерти и основни на Bebivita. От време на време Ganchev.
          Опитайте OVKO и предполагам, че ще ви харесат.
          Land Rover Defender 110SW 300tdi

          Коментар


          • #6
            От: Покупка на пюрета на едро

            Малко като бгмама, ама: Зеленчуковите пюрета за бебета стават учудващо лесно по следната лично и мноогократно изпитана триходова рецепта: зеленчуците се измиват и нарязват на еднакво едри парчета (1), слагат се на пара докато омекнат хубаво(2) и се пасират(3). Скоро ще разбереш и съотношението на зеленчуци, които се харесват най-много на децата ти. Ако се вманиачиш можеш да режеш зеленчуците на различно едни парчета, в зависимост от времето им на варене, но това не е чак толкова фатално.
            Ако още повече се вманиачиш - можеш и да търсиш продукти от т.н. бабички по селата, ама и това не е съвсем гарантирано здравословно.

            Трайността е минимална, но това не е точно недостатък.
            Последно редактирано от bokomo; 07-10-15, 11:40.

            Коментар


            • #7
              От: Покупка на пюрета на едро

              Аз за готвено вкъщи знам, но не иска да го яде. Яде само тези на Хип и то само няколко вида. Та затова и темата. Пуснал съм запитване и ще кажа цени. Ако е изгодно мисля е по-добре. Пюретата на овко и ганчев са още по вредни защото им слагат захар и разни други работи. За Хип е малко спорен казуса. Списъка на грин пийс в който фигурират май не е изобщо правен от гринпийс. Според мен дори и да не са с ГМО са вредни тия консерви, но с децата е сложно - той просто нищо не иска да яде и майка му не е особено строга.
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Покупка на пюрета на едро

                Аз ще се включа в поръчката, дай повече подробности къде да избирам и колко ттябва да е бройката

                Коментар


                • #9
                  От: Покупка на пюрета на едро

                  Bebevita е евтината марка на Хип. И в ХИП ГМО няма. Официалния вносител е фирма Авенди
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #10
                    От: Покупка на пюрета на едро

                    Получих цени от авенди, всъщност който иска може да ми пише на лични. С 20-30 стотинки под цените в хипермаркетите са.
                    Александър

                    Коментар


                    • #11
                      От: Покупка на пюрета на едро

                      Аз съм аут, за 20-30ст. не си струва да се презапасявам.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Покупка на пюрета на едро

                        В Германия май са двойно по-евтини. На мен ми излиза сметката дори и при тази разлика в цената, защото малкия яде по три пюрета на ден, което за месеца ще даде около 30 лв. разлика. Добре че поне сутрин яде плодовия крем който му прави майка му.
                        Александър

                        Коментар


                        • #13
                          От: Покупка на пюрета на едро

                          Ето колко струват в германия.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0121.jpg
Прегледи:1
Размер:184.4 КБ
ID:5685567

                          Коментар


                          • #14
                            От: Покупка на пюрета на едро

                            Ми какво да кажа - тези, които ги купуваме по 3.50 там са по 2 лв. Така че да - почти двойно. Не знам обаче, как ще ми излезе сметката ако отида до там да си ги взема

                            Ако някой все пак иска, да пише. Цената, която ми дават вяено не е много по-ниска, но все пак 40-50 стотинки спрямо аптеките на някои пюрета е добре. Това, което писах за 20-30 ст разлика е спрямо едно магазинче, което се оказа че е разчиствало наличности и е продавало с 5%-10% надценка. Аптеките слагат по 20% някъде над тези цени, дори и в Кауфланд уж намалени пак бяха с 20% над дистрибуторската, а за цената в Германия не ми се коментира. Май ще пускам брада и ще ходя да си купя сирийски паспорт както е тръгнало.
                            Ако някой все пак ходи до там и има място в багажника бих взел 3-4 кашона от тези по 2 лева Ще остане и да почерпя.
                            Александър

                            Коментар


                            • #15
                              От: Покупка на пюрета на едро

                              Първо пробвaй пaсирaни зеленчуци дa ги сложиш в прaзно буркaнче от пюре и тaкa дa го хрaните.
                              Второ пробвaй и други пюретa по същaтa схемa.
                              Aко и товa не рaботи нaмери дистрибуторa нa aвенди/виж мувио лоджистик мaй бяхa/ провери тaм кaквa е ценaтa. Понякогa понеже тегли много стокa дистрибуторa продaвa по-евтино.
                              Нaдявaм се че не ги търсиш пюретaтa в aптекaтa кaкто си писaл, a в борсите зa бебешки хрaни.

                              Кaто цяло не рaзбирaм схемaтa дa дaдеш няколкостотин левa нaпред зa дa спестиш някой лев.
                              Товa дете цял живот нa хип ли ще кaрa?
                              Сигурен съм че ще се нaмери по-евтинa aлтернaтивa сред пюретaтa aмa трябвa дa се пробвaт вaриaнти.
                              Sent from my Nokia s fenerche

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X